Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Rajno Polje timetable

thursday, 20.02.2020.
10:30 10:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, OMV
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Bratmilovce
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:42
dep. 10:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:43
dep. 10:43
7 km
Rajno Polje
arr. 10:50
11 km
12:40 13:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:40
Leskovac, OMV
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Bratmilovce
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:51
dep. 12:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:52
dep. 12:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Rajno Polje
arr. 13:00
11 km
14:40 15:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:40
Leskovac, OMV
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Bratmilovce
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:47
dep. 14:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:51
dep. 14:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:52
dep. 14:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Rajno Polje
arr. 15:00
11 km
Leskovac - Rajno Polje timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
10:30 10:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, OMV
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Bratmilovce
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:42
dep. 10:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:43
dep. 10:43
7 km
Rajno Polje
arr. 10:50
11 km
12:40 13:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:40
Leskovac, OMV
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Bratmilovce
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:51
dep. 12:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:52
dep. 12:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Rajno Polje
arr. 13:00
11 km
14:40 15:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:40
Leskovac, OMV
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Bratmilovce
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:47
dep. 14:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:51
dep. 14:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:52
dep. 14:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Rajno Polje
arr. 15:00
11 km
Leskovac - Rajno Polje timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
10:30 10:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, OMV
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Bratmilovce
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:42
dep. 10:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:43
dep. 10:43
7 km
Rajno Polje
arr. 10:50
11 km
14:40 15:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:40
Leskovac, OMV
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Bratmilovce
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:47
dep. 14:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:51
dep. 14:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:52
dep. 14:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Rajno Polje
arr. 15:00
11 km

Naselja Leskovac i Rajno Polje su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.