Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Leskovac - Pirot timetable

friday, 17.08.2018.
08:00 10:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 08:29
dep. 08:29
14 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 08:32
dep. 08:32
15 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:45
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:58
dep. 08:58
25 km
Donji Dejan
arr. 09:04
dep. 09:04
27 km
Svode, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Svode, Trošna
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Veliko Bonjince
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Malo Bonjince
arr. 09:27
dep. 09:27
43 km
Modra Stena
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 09:33
dep. 09:33
47 km
Grncar kod Babusnice
arr. 09:36
dep. 09:36
49 km
Ljuberada
arr. 09:41
dep. 09:41
53 km
Gorcince
arr. 09:45
dep. 09:45
56 km
Babusnica, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Donji Strizevac
arr. 10:05
dep. 10:05
65 km
Donje Krnjino
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Gornje Krnjino
arr. 10:14
dep. 10:14
69 km
Blato kod Pirota
arr. 10:32
dep. 10:32
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:37
dep. 10:37
81 km
Gnjilan
arr. 10:39
dep. 10:39
82 km
Pirot, Kale
arr. 10:42
dep. 10:42
84 km
Pirot, Bus station
arr. 10:45
86 km
10:45 13:05 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
15:20 18:05 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Batulovce, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Konopnica, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 15:47
dep. 15:47
14 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 15:53
dep. 15:53
16 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Vlasotince, Station
arr. 16:00
dep. 16:05
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 16:18
dep. 16:18
25 km
Donji Dejan
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Svode, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
33 km
Svode, Trošna
arr. 16:37
dep. 16:37
35 km
Veliko Bonjince
arr. 16:44
dep. 16:44
40 km
Malo Bonjince
arr. 16:49
dep. 16:49
43 km
Modra Stena
arr. 16:53
dep. 16:53
45 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 16:56
dep. 16:56
47 km
Grncar kod Babusnice
arr. 16:59
dep. 16:59
49 km
Ljuberada
arr. 17:05
dep. 17:05
53 km
Gorcince
arr. 17:10
dep. 17:10
56 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:20
dep. 17:20
63 km
Donji Strizevac
arr. 17:25
dep. 17:25
65 km
Donje Krnjino
arr. 17:30
dep. 17:30
67 km
Gornje Krnjino
arr. 17:34
dep. 17:34
69 km
Blato kod Pirota
arr. 17:52
dep. 17:52
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 17:57
dep. 17:57
81 km
Gnjilan
arr. 17:59
dep. 17:59
82 km
Pirot, Kale
arr. 18:02
dep. 18:02
84 km
Pirot, Bus station
arr. 18:05
86 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
10:45 13:05 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
15:20 18:05 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Batulovce, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Konopnica, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 15:47
dep. 15:47
14 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 15:53
dep. 15:53
16 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Vlasotince, Station
arr. 16:00
dep. 16:05
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 16:18
dep. 16:18
25 km
Donji Dejan
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Svode, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
33 km
Svode, Trošna
arr. 16:37
dep. 16:37
35 km
Veliko Bonjince
arr. 16:44
dep. 16:44
40 km
Malo Bonjince
arr. 16:49
dep. 16:49
43 km
Modra Stena
arr. 16:53
dep. 16:53
45 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 16:56
dep. 16:56
47 km
Grncar kod Babusnice
arr. 16:59
dep. 16:59
49 km
Ljuberada
arr. 17:05
dep. 17:05
53 km
Gorcince
arr. 17:10
dep. 17:10
56 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:20
dep. 17:20
63 km
Donji Strizevac
arr. 17:25
dep. 17:25
65 km
Donje Krnjino
arr. 17:30
dep. 17:30
67 km
Gornje Krnjino
arr. 17:34
dep. 17:34
69 km
Blato kod Pirota
arr. 17:52
dep. 17:52
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 17:57
dep. 17:57
81 km
Gnjilan
arr. 17:59
dep. 17:59
82 km
Pirot, Kale
arr. 18:02
dep. 18:02
84 km
Pirot, Bus station
arr. 18:05
86 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
10:45 13:05 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
15:20 18:05 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Batulovce, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Konopnica, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 15:47
dep. 15:47
14 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 15:53
dep. 15:53
16 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Vlasotince, Station
arr. 16:00
dep. 16:05
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 16:18
dep. 16:18
25 km
Donji Dejan
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Svode, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
33 km
Svode, Trošna
arr. 16:37
dep. 16:37
35 km
Veliko Bonjince
arr. 16:44
dep. 16:44
40 km
Malo Bonjince
arr. 16:49
dep. 16:49
43 km
Modra Stena
arr. 16:53
dep. 16:53
45 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 16:56
dep. 16:56
47 km
Grncar kod Babusnice
arr. 16:59
dep. 16:59
49 km
Ljuberada
arr. 17:05
dep. 17:05
53 km
Gorcince
arr. 17:10
dep. 17:10
56 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
61 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:20
dep. 17:20
63 km
Donji Strizevac
arr. 17:25
dep. 17:25
65 km
Donje Krnjino
arr. 17:30
dep. 17:30
67 km
Gornje Krnjino
arr. 17:34
dep. 17:34
69 km
Blato kod Pirota
arr. 17:52
dep. 17:52
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 17:57
dep. 17:57
81 km
Gnjilan
arr. 17:59
dep. 17:59
82 km
Pirot, Kale
arr. 18:02
dep. 18:02
84 km
Pirot, Bus station
arr. 18:05
86 km

Naselja Leskovac i Pirot su međusobno udaljena ~87 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.