Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Pirot timetable

saturday, 15.08.2020.
10:45 13:05 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
Leskovac - Pirot timetable
Departures on: sunday, 16.08.2020.
10:45 13:05 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
Leskovac - Pirot timetable
Departures on: monday, 17.08.2020.
10:45 13:05 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
Leskovac - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 18.08.2020.
10:45 13:05 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
Leskovac - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 19.08.2020.
10:45 13:05 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
Leskovac - Pirot timetable
Departures on: thursday, 20.08.2020.
10:45 13:05 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km
Leskovac - Pirot timetable
Departures on: friday, 21.08.2020.
10:45 13:05 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:50
dep. 10:50
2.5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Vlasotince, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 11:18
dep. 11:18
25 km
Donji Dejan
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Svode, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Veliko Bonjince
arr. 11:40
dep. 11:40
40 km
Malo Bonjince
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Modra Stena
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 11:55
dep. 11:55
46 km
Grncar kod Babusnice
arr. 12:00
dep. 12:00
48 km
Ljuberada
arr. 12:05
dep. 12:05
50 km
Gorcince
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
63 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
65 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
71 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
72 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
80 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
87 km

Naselja Leskovac i Pirot su međusobno udaljena ~87 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 10:45 h, dok je poslednji polazak u 10:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.