Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Pecenjevce timetable

thursday, 15.11.2018.
05:15 05:30 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 05:15
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:22
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 05:30
13 km
05:30 05:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Zaluznje
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 05:54
19 km
06:00 06:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Zaluznje
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Zivkovo
arr. 06:14
dep. 06:14
12 km
Pecenjevce
arr. 06:19
14 km
06:15 06:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Zaluznje
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Zivkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Pecenjevce
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:38
19 km
06:15 06:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Zaluznje
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Zivkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Pecenjevce
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:38
19 km
06:20 06:44 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Zaluznje
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Zivkovo
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:44
16 km
06:20 06:44 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Zaluznje
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Zivkovo
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:44
16 km
06:30 06:43 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 06:30
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:43
13 km
06:30 06:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Zaluznje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 06:54
19 km
06:30 06:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:59
19 km
06:30 06:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:59
19 km
06:45 07:09 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zaluznje
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Zivkovo, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 07:09
19 km
07:30 07:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Zaluznje
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:42
dep. 07:42
9 km
Zivkovo
arr. 07:44
dep. 07:44
11 km
Pecenjevce
arr. 07:47
14 km
08:13 08:36 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:13
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:15
dep. 08:15
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Zaluznje
arr. 08:27
dep. 08:27
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Zivkovo
arr. 08:31
dep. 08:31
10 km
Pecenjevce
arr. 08:36
13 km
08:17 08:28 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:17
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:28
13 km
08:30 08:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
19 km
09:10 09:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
19 km
09:10 09:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
19 km
09:30 09:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Zaluznje
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 09:54
19 km
09:30 09:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Zaluznje
arr. 09:42
dep. 09:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
12 km
Zivkovo
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:56
dep. 09:56
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 09:59
16 km
09:30 09:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Zaluznje
arr. 09:42
dep. 09:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
12 km
Zivkovo
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:56
dep. 09:56
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 09:59
16 km
10:05 10:28 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Zaluznje
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:22
dep. 10:22
9 km
Zivkovo
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Pecenjevce
arr. 10:28
16.5 km
10:50 11:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 11:18
19 km
10:50 11:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 11:18
19 km
11:10 11:46 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Zaluznje
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Zivkovo
arr. 11:42
dep. 11:42
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 11:46
16 km
11:10 11:46 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Zaluznje
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Zivkovo
arr. 11:42
dep. 11:42
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 11:46
16 km
11:15 11:26 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 11:15
Pecenjevce, Railway station
arr. 11:26
13 km
11:15 11:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:17
dep. 11:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Zaluznje
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zivkovo
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Pecenjevce
arr. 11:38
13 km
11:30 11:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Zaluznje
arr. 11:43
dep. 11:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 11:54
19 km
11:55 12:24 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:55
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Zaluznje
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:24
19 km
12:10 12:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:10
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Zaluznje
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Pecenjevce
arr. 12:33
14 km
12:20 12:53 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:34
dep. 12:34
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Zaluznje
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Zivkovo
arr. 12:47
dep. 12:47
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:53
19 km
12:20 12:53 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:34
dep. 12:34
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Zaluznje
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Zivkovo
arr. 12:47
dep. 12:47
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:53
19 km
12:30 12:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Zaluznje
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:54
19 km
13:10 13:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:38
19 km
13:10 13:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:38
19 km
13:15 13:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:17
dep. 13:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Zaluznje
arr. 13:29
dep. 13:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Pecenjevce
arr. 13:38
14 km
13:25 13:45 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Zaluznje
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Zivkovo
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 13:45
16 km
13:25 13:45 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Zaluznje
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Zivkovo
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 13:45
16 km
13:30 13:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Zaluznje
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:54
19 km
14:15 14:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Zaluznje
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Zivkovo
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Pecenjevce
arr. 14:38
16.5 km
14:20 14:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zaluznje
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Zivkovo
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 14:40
16 km
14:20 14:40 (00:20)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 14:20
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zaluznje
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Zivkovo
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 14:40
16 km
14:20 14:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zaluznje
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Zivkovo
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 14:40
16 km
14:20 14:40 (00:20)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 14:20
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zaluznje
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Zivkovo
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 14:40
16 km
14:25 14:53 (00:28)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 14:25
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:53
19 km
14:25 14:53 (00:28)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 14:25
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:53
19 km
14:25 14:53 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:53
19 km
14:25 14:53 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:53
19 km
14:30 14:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Zaluznje
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 14:54
19 km
14:53 15:06 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:53
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:02
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 15:06
13 km
15:00 15:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Zaluznje
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Zivkovo
arr. 15:18
dep. 15:18
10 km
Pecenjevce
arr. 15:23
16.5 km
15:15 15:39 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Zivkovo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 15:39
19 km
15:20 15:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Zaluznje
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Zivkovo
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 15:40
16 km
15:20 15:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Zaluznje
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Zivkovo
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 15:40
16 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
19 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
19 km
15:45 16:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:47
dep. 15:47
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
3 km
Zaluznje
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:57
dep. 15:57
9 km
Zivkovo
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Pecenjevce
arr. 16:04
14 km
16:25 16:54 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Zaluznje
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Zivkovo
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 16:54
19 km
16:25 16:54 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Zaluznje
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Zivkovo
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 16:54
19 km
16:30 16:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Zaluznje
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 16:54
19 km
17:00 17:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Zaluznje
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:13
dep. 17:13
12 km
Zivkovo
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:17
dep. 17:17
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 17:20
16 km
17:00 17:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Zaluznje
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:13
dep. 17:13
12 km
Zivkovo
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:17
dep. 17:17
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 17:20
16 km
17:45 17:56 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:45
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:56
13 km
18:15 18:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:17
dep. 18:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:18
dep. 18:18
3 km
Zaluznje
arr. 18:29
dep. 18:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:32
dep. 18:32
9 km
Zivkovo
arr. 18:33
dep. 18:33
10 km
Pecenjevce
arr. 18:38
16.5 km
18:30 18:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:54
19 km
18:50 19:19 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 19:19
19 km
18:50 19:19 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 19:19
19 km
19:00 19:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Zaluznje
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Zivkovo
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:24
dep. 19:24
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 19:27
16 km
19:00 19:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Zaluznje
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Zivkovo
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:24
dep. 19:24
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 19:27
16 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:15
19 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:15
19 km
20:05 20:28 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Zaluznje
arr. 20:19
dep. 20:19
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:22
dep. 20:22
10 km
Zivkovo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Pecenjevce
arr. 20:28
14 km
20:20 20:44 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Zaluznje
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Zivkovo, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 20:44
19 km
22:20 22:47 (00:27)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 22:20
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
19 km
22:20 22:47 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
19 km
22:20 22:47 (00:27)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 22:20
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
19 km
22:20 22:47 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
19 km

Naselja Leskovac i Pecenjevce su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.