Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Novi Sad timetable

monday, 19.11.2018.
01:30 07:15 (05:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:30
arr. 02:14
dep. 02:14
48.7 km
Nis, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:30
50.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:40
dep. 06:00
286.6 km
arr. 07:15
364.6 km
09:00 15:15 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
281 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
285 km
arr. 15:15
361 km
18:15 23:45 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Nis, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
43 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
dep. 22:35
283 km
arr. 23:45
364 km
 
Departures on: monday, 20.11.2018.
00:00 05:15 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 00:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
281 km
arr. 05:15
361 km
00:25 06:30 (06:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 00:25
arr. 01:10
dep. 01:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
45 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
281 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
287 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
301 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
307 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
314 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
324 km
Cortanovci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
334 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
348 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
355 km
arr. 06:30
361 km
01:30 07:15 (05:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:30
arr. 02:14
dep. 02:14
48.7 km
Nis, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:30
50.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:40
dep. 06:00
286.6 km
arr. 07:15
364.6 km
09:00 15:15 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
281 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
285 km
arr. 15:15
361 km
18:15 23:45 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Nis, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
43 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
dep. 22:35
283 km
arr. 23:45
364 km
 
Departures on: tuesday, 21.11.2018.
00:00 05:15 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 00:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
281 km
arr. 05:15
361 km
00:25 06:30 (06:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 00:25
arr. 01:10
dep. 01:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
45 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
281 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
287 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
301 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
307 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
314 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
324 km
Cortanovci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
334 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
348 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
355 km
arr. 06:30
361 km

Naselja Leskovac i Novi Sad su međusobno udaljena ~363 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 06h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.