Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Mirosevce timetable

thursday, 27.02.2020.
05:00 05:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:00
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Leskovac, Posta
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 05:09
dep. 05:09
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 05:11
dep. 05:11
7 km
Gornja Jajina
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Palikuca
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
Radonjica
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Donja Bunusa
arr. 05:26
dep. 05:26
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 05:28
dep. 05:28
17 km
Todorovce
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Mirosevce
arr. 05:35
21 km
05:40 06:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Leskovac, Posta
arr. 05:46
dep. 05:46
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Gornja Jajina
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Palikuca
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Radonjica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donja Bunusa
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 06:09
dep. 06:09
17 km
Todorovce
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Mirosevce
arr. 06:15
21 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Leskovac, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Gornja Jajina
arr. 06:46
dep. 06:46
9 km
Palikuca
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Radonjica
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Donja Bunusa
arr. 06:56
dep. 06:56
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 06:58
dep. 06:58
17 km
Todorovce
arr. 07:01
dep. 07:01
19 km
Mirosevce
arr. 07:05
21 km
06:40 07:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:47
dep. 06:47
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Presecina, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Presecina, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Strojkovce, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
12 km
Strojkovce, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Strojkovce, 3
arr. 07:03
dep. 07:03
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:05
dep. 07:05
14 km
Vucje
arr. 07:10
dep. 07:10
17 km
Zabljane
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 07:16
dep. 07:16
20 km
Bunuski Cifluk
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Todorovce
arr. 07:21
dep. 07:21
23 km
Mirosevce
arr. 07:25
25 km
07:30 08:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Presecina, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Presecina, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Strojkovce, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Strojkovce, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Strojkovce, 3
arr. 07:53
dep. 07:53
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Vucje
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Zabljane
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:06
dep. 08:06
22 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Todorovce
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Mirosevce
arr. 08:15
28 km
08:30 09:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:31
dep. 08:31
1 km
Leskovac, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 08:37
dep. 08:37
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 08:39
dep. 08:39
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 08:41
dep. 08:41
7 km
Gornja Jajina
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Palikuca
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Radonjica
arr. 08:54
dep. 08:54
15 km
Donja Bunusa
arr. 08:56
dep. 08:56
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:58
dep. 08:58
17 km
Todorovce
arr. 09:01
dep. 09:01
19 km
Mirosevce
arr. 09:05
21 km
09:20 10:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:25
dep. 09:25
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:27
dep. 09:27
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:37
dep. 09:37
9 km
Presecina, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
10 km
Presecina, 2
arr. 09:39
dep. 09:39
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:40
dep. 09:40
11 km
Strojkovce, 1
arr. 09:41
dep. 09:41
12 km
Strojkovce, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
13 km
Strojkovce, 3
arr. 09:43
dep. 09:43
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
14 km
Vucje
arr. 09:50
dep. 09:50
17 km
Zabljane
arr. 09:54
dep. 09:54
19 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 09:56
dep. 09:56
20 km
Bunuski Cifluk
arr. 09:58
dep. 09:58
21 km
Todorovce
arr. 10:01
dep. 10:01
23 km
Mirosevce
arr. 10:05
25 km
09:45 10:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:45
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:46
dep. 09:46
1 km
Leskovac, Posta
arr. 09:47
dep. 09:47
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 09:50
dep. 09:50
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 09:52
dep. 09:52
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 09:54
dep. 09:54
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 09:56
dep. 09:56
7 km
Gornja Jajina
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Palikuca
arr. 10:02
dep. 10:02
10 km
Radonjica
arr. 10:09
dep. 10:09
15 km
Donja Bunusa
arr. 10:11
dep. 10:11
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 10:13
dep. 10:13
17 km
Todorovce
arr. 10:16
dep. 10:16
19 km
Mirosevce
arr. 10:20
21 km
10:30 11:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Leskovac, Posta
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 10:37
dep. 10:37
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Gornja Jajina
arr. 10:46
dep. 10:46
9 km
Palikuca
arr. 10:47
dep. 10:47
10 km
Radonjica
arr. 10:54
dep. 10:54
15 km
Donja Bunusa
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 10:58
dep. 10:58
17 km
Todorovce
arr. 11:01
dep. 11:01
19 km
Mirosevce
arr. 11:05
21 km
11:10 11:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
1 km
Leskovac, Posta
arr. 11:12
dep. 11:12
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 11:17
dep. 11:17
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 11:21
dep. 11:21
7 km
Gornja Jajina
arr. 11:26
dep. 11:26
9 km
Palikuca
arr. 11:27
dep. 11:27
10 km
Radonjica
arr. 11:34
dep. 11:34
15 km
Donja Bunusa
arr. 11:36
dep. 11:36
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 11:38
dep. 11:38
17 km
Todorovce
arr. 11:41
dep. 11:41
19 km
Mirosevce
arr. 11:45
21 km
12:10 12:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:10
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
Leskovac, Posta
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Gornja Jajina
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Palikuca
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Radonjica
arr. 12:34
dep. 12:34
15 km
Donja Bunusa
arr. 12:36
dep. 12:36
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 12:38
dep. 12:38
17 km
Todorovce
arr. 12:41
dep. 12:41
19 km
Mirosevce
arr. 12:45
21 km
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Leskovac, Posta
arr. 13:17
dep. 13:17
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Gornja Jajina
arr. 13:31
dep. 13:31
9 km
Palikuca
arr. 13:32
dep. 13:32
10 km
Radonjica
arr. 13:39
dep. 13:39
15 km
Donja Bunusa
arr. 13:41
dep. 13:41
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 13:43
dep. 13:43
17 km
Todorovce
arr. 13:46
dep. 13:46
19 km
Mirosevce
arr. 13:50
21 km
14:20 14:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Leskovac, Posta
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Gornja Jajina
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Palikuca
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Radonjica
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Donja Bunusa
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 14:48
dep. 14:48
17 km
Todorovce
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Mirosevce
arr. 14:55
21 km
15:15 15:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Leskovac, Posta
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 15:20
dep. 15:20
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gornja Jajina
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Palikuca
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Radonjica
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Donja Bunusa
arr. 15:41
dep. 15:41
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 15:43
dep. 15:43
17 km
Todorovce
arr. 15:46
dep. 15:46
19 km
Mirosevce
arr. 15:50
21 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 16:22
dep. 16:22
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
9 km
Presecina, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
10 km
Presecina, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Strojkovce, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Strojkovce, 2
arr. 16:37
dep. 16:37
13 km
Strojkovce, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Vucje
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Zabljane
arr. 16:49
dep. 16:49
19 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 16:51
dep. 16:51
20 km
Bunuski Cifluk
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Todorovce
arr. 16:56
dep. 16:56
23 km
Mirosevce
arr. 17:00
25 km
17:30 18:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 17:31
dep. 17:31
1 km
Leskovac, Posta
arr. 17:32
dep. 17:32
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 17:37
dep. 17:37
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Gornja Jajina
arr. 17:46
dep. 17:46
9 km
Palikuca
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Radonjica
arr. 17:54
dep. 17:54
15 km
Donja Bunusa
arr. 17:56
dep. 17:56
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 17:58
dep. 17:58
17 km
Todorovce
arr. 18:01
dep. 18:01
19 km
Mirosevce
arr. 18:05
21 km
18:40 19:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Leskovac, Posta
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 18:45
dep. 18:45
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 18:47
dep. 18:47
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 18:49
dep. 18:49
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 18:51
dep. 18:51
7 km
Gornja Jajina
arr. 18:56
dep. 18:56
9 km
Palikuca
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Radonjica
arr. 19:04
dep. 19:04
15 km
Donja Bunusa
arr. 19:06
dep. 19:06
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 19:08
dep. 19:08
17 km
Todorovce
arr. 19:11
dep. 19:11
19 km
Mirosevce
arr. 19:15
21 km
20:15 20:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Leskovac, Posta
arr. 20:17
dep. 20:17
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 20:26
dep. 20:26
7 km
Gornja Jajina
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Palikuca
arr. 20:32
dep. 20:32
10 km
Radonjica
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Donja Bunusa
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 20:43
dep. 20:43
17 km
Todorovce
arr. 20:46
dep. 20:46
19 km
Mirosevce
arr. 20:50
21 km
22:15 22:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 22:16
dep. 22:16
1 km
Leskovac, Posta
arr. 22:17
dep. 22:17
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 22:22
dep. 22:22
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 22:24
dep. 22:24
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 22:26
dep. 22:26
7 km
Gornja Jajina
arr. 22:31
dep. 22:31
9 km
Palikuca
arr. 22:32
dep. 22:32
10 km
Radonjica
arr. 22:39
dep. 22:39
15 km
Donja Bunusa
arr. 22:41
dep. 22:41
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
17 km
Todorovce
arr. 22:46
dep. 22:46
19 km
Mirosevce
arr. 22:50
21 km

Naselja Leskovac i Mirosevce su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.