Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Malosiste timetable

thursday, 14.11.2019.
04:38 05:26 (00:48)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 04:38
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:55
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:10
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:14
25 km
Kocane, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:18
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:22
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 05:26
35 km
05:30 06:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Zaluznje
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:59
dep. 05:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:02
27 km
Pukovac, I
arr. 06:05
dep. 06:05
29 km
Kocane
arr. 06:09
dep. 06:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:16
dep. 06:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 06:21
39 km
06:30 07:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Zaluznje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
27 km
Pukovac
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Kocane
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:21
39 km
06:45 07:36 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zaluznje
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Zivkovo, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:17
27 km
Pukovac
arr. 07:20
dep. 07:20
29 km
Kocane
arr. 07:24
dep. 07:24
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:28
dep. 07:28
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:31
dep. 07:31
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:36
39 km
08:13 09:06 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:13
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:15
dep. 08:15
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Zaluznje
arr. 08:27
dep. 08:27
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Zivkovo
arr. 08:31
dep. 08:31
10 km
Pecenjevce
arr. 08:36
dep. 08:36
13 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:39
dep. 08:39
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:52
dep. 08:52
23 km
Doljevac, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
27 km
Malosiste, Anče
arr. 09:06
34 km
08:15 08:56 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:15
Zivkovo, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
25 km
Kocane, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:56
35 km
08:30 09:22 (00:52)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
40 km
09:30 10:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Zaluznje
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
27 km
Pukovac
arr. 10:05
dep. 10:05
29 km
Kocane
arr. 10:09
dep. 10:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 10:13
dep. 10:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 10:15
dep. 10:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 10:16
dep. 10:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 10:21
39 km
10:05 10:58 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Zaluznje
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:22
dep. 10:22
9 km
Zivkovo
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Pecenjevce
arr. 10:28
dep. 10:28
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Pukovac
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kocane
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Malosiste, Anče
arr. 10:58
35.5 km
11:15 11:56 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 11:15
Zivkovo, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:44
25 km
Kocane, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 11:56
35 km
11:15 12:08 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:17
dep. 11:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Zaluznje
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zivkovo
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Pecenjevce
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:41
dep. 11:41
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:54
dep. 11:54
23 km
Doljevac, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
27 km
Malosiste, Anče
arr. 12:08
34 km
11:55 12:56 (01:01)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:55
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Zaluznje
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
27 km
Pukovac
arr. 12:38
dep. 12:38
29 km
Kocane
arr. 12:42
dep. 12:42
31 km
Kocane, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
33 km
Orljane, Majdan
arr. 12:50
dep. 12:50
35 km
Malosiste, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
39 km
Malosiste, Anče
arr. 12:56
39.7 km
12:10 13:03 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:10
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Zaluznje
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Pecenjevce
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:42
dep. 12:42
22 km
Pukovac
arr. 12:45
dep. 12:45
25 km
Kocane
arr. 12:50
dep. 12:50
27 km
Doljevac, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
28 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:58
dep. 12:58
31 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Malosiste, Anče
arr. 13:03
35 km
12:30 13:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Zaluznje
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:59
dep. 12:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
27 km
Pukovac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Kocane
arr. 13:09
dep. 13:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 13:13
dep. 13:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:15
dep. 13:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:16
dep. 13:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 13:21
39 km
13:15 14:08 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:17
dep. 13:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Zaluznje
arr. 13:29
dep. 13:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Pecenjevce
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:47
dep. 13:47
22 km
Pukovac
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Kocane
arr. 13:55
dep. 13:55
27 km
Doljevac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
28 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:03
dep. 14:03
31 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:05
dep. 14:05
32 km
Malosiste, Anče
arr. 14:08
35 km
13:30 14:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Zaluznje
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:59
dep. 13:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
27 km
Pukovac, I
arr. 14:05
dep. 14:05
29 km
Kocane
arr. 14:09
dep. 14:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 14:13
dep. 14:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:15
dep. 14:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:16
dep. 14:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 14:21
39 km
13:51 14:32 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 13:51
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 14:11
dep. 14:11
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Kocane, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 14:32
35 km
14:15 15:08 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Zaluznje
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Zivkovo
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Pecenjevce
arr. 14:38
dep. 14:38
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Pukovac
arr. 14:50
dep. 14:50
25 km
Kocane
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Malosiste, Anče
arr. 15:08
35.5 km
14:30 15:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Zaluznje
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:02
27 km
Pukovac, I
arr. 15:05
dep. 15:05
29 km
Kocane
arr. 15:09
dep. 15:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 15:13
dep. 15:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 15:15
dep. 15:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 15:16
dep. 15:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 15:21
39 km
15:00 15:53 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Zaluznje
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Zivkovo
arr. 15:18
dep. 15:18
10 km
Pecenjevce
arr. 15:23
dep. 15:23
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:26
dep. 15:26
20 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
23 km
Pukovac
arr. 15:35
dep. 15:35
25 km
Kocane
arr. 15:40
dep. 15:40
27 km
Malosiste, Anče
arr. 15:53
35.5 km
15:15 16:06 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Zivkovo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Pukovac, I
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Kocane
arr. 15:54
dep. 15:54
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
32 km
Doljevac, P.
arr. 15:58
dep. 15:58
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
36 km
Malosiste, Center
arr. 16:06
39 km
16:30 17:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Zaluznje
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:59
dep. 16:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:02
27 km
Pukovac, I
arr. 17:05
dep. 17:05
29 km
Kocane
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 17:13
dep. 17:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 17:16
dep. 17:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 17:21
39 km
17:35 18:16 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:35
Zivkovo, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:55
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
25 km
Kocane, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:16
35 km
18:15 19:08 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:17
dep. 18:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:18
dep. 18:18
3 km
Zaluznje
arr. 18:29
dep. 18:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:32
dep. 18:32
9 km
Zivkovo
arr. 18:33
dep. 18:33
10 km
Pecenjevce
arr. 18:38
dep. 18:38
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:41
dep. 18:41
20 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
23 km
Pukovac
arr. 18:50
dep. 18:50
25 km
Kocane
arr. 18:55
dep. 18:55
27 km
Malosiste, Anče
arr. 19:08
35.5 km
18:30 19:21 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:02
dep. 19:02
27 km
Pukovac, I
arr. 19:05
dep. 19:05
29 km
Kocane
arr. 19:09
dep. 19:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 19:13
dep. 19:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:16
dep. 19:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 19:21
39 km
20:05 20:58 (00:53)
Bus stationAnče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Zaluznje
arr. 20:19
dep. 20:19
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:22
dep. 20:22
10 km
Zivkovo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Pecenjevce
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 20:31
dep. 20:31
18 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
21 km
Pukovac
arr. 20:40
dep. 20:40
24 km
Kocane
arr. 20:45
dep. 20:45
27 km
Doljevac, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
28 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:53
dep. 20:53
32 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 20:55
dep. 20:55
33 km
Malosiste, Anče
arr. 20:58
35 km
20:20 21:11 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Zaluznje
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Zivkovo, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:49
dep. 20:49
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:52
dep. 20:52
27 km
Pukovac, I
arr. 20:55
dep. 20:55
29 km
Kocane
arr. 20:59
dep. 20:59
31 km
Kocane, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
32 km
Doljevac, P.
arr. 21:03
dep. 21:03
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 21:05
dep. 21:05
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 21:06
dep. 21:06
36 km
Malosiste, Center
arr. 21:11
39 km
21:45 22:26 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 21:45
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 21:51
dep. 21:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:54
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:05
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 22:09
dep. 22:10
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 22:14
dep. 22:14
25 km
Kocane, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 22:26
35 km

Naselja Leskovac i Malosiste su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 04:38 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.