Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Malosiste timetable

sunday, 21.07.2019.
06:28 07:11 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 06:28
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:34
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Kocane, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:07
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:11
35 km
08:13 09:06 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:13
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:15
dep. 08:15
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Zaluznje
arr. 08:27
dep. 08:27
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Zivkovo
arr. 08:31
dep. 08:31
10 km
Pecenjevce
arr. 08:36
dep. 08:36
13 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:39
dep. 08:39
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:52
dep. 08:52
23 km
Doljevac, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
27 km
Malosiste, Anče
arr. 09:06
34 km
08:15 08:56 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:15
Zivkovo, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
25 km
Kocane, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:56
35 km
08:30 09:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
40 km
11:15 11:56 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 11:15
Zivkovo, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:44
25 km
Kocane, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 11:56
35 km
12:30 13:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Zaluznje
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:59
dep. 12:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
27 km
Pukovac
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Kocane
arr. 13:09
dep. 13:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 13:13
dep. 13:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:15
dep. 13:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:16
dep. 13:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 13:21
39 km
14:58 15:39 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:58
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:07
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:23
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Kocane, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:31
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:39
35 km
15:15 16:06 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Zivkovo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Pukovac
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Kocane
arr. 15:54
dep. 15:54
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
32 km
Doljevac, P.
arr. 15:58
dep. 15:58
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
36 km
Malosiste, Center
arr. 16:06
39 km
17:35 18:16 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:35
Zivkovo, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:55
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
25 km
Kocane, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:16
35 km
18:30 19:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:02
dep. 19:02
27 km
Pukovac
arr. 19:05
dep. 19:05
29 km
Kocane
arr. 19:09
dep. 19:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 19:13
dep. 19:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:16
dep. 19:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 19:21
39 km
20:05 20:58 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Zaluznje
arr. 20:19
dep. 20:19
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:22
dep. 20:22
10 km
Zivkovo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Pecenjevce
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 20:31
dep. 20:31
18 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
21 km
Pukovac
arr. 20:40
dep. 20:40
24 km
Kocane
arr. 20:45
dep. 20:45
27 km
Doljevac, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
28 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:53
dep. 20:53
32 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 20:55
dep. 20:55
33 km
Malosiste, Anče
arr. 20:58
35 km
21:45 22:26 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 21:45
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 21:51
dep. 21:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:54
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:05
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 22:09
dep. 22:10
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 22:14
dep. 22:14
25 km
Kocane, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 22:26
35 km

Naselja Leskovac i Malosiste su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:28 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.