Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Lebane timetable

saturday, 23.02.2019.
05:45 06:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Cenovac
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Pertate
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Bosnjace
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:08
dep. 06:08
13.9 km
Lugare
arr. 06:11
dep. 06:11
16.6 km
Konjino
arr. 06:13
dep. 06:13
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:18
dep. 06:18
21.7 km
Lebane, Center
arr. 06:21
22.6 km
06:05 06:41 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:05
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:08
dep. 06:08
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
Cenovac
arr. 06:22
dep. 06:22
10.5 km
Pertate
arr. 06:23
dep. 06:23
11.4 km
Bosnjace
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
13.9 km
Lugare
arr. 06:31
dep. 06:31
16.6 km
Konjino
arr. 06:33
dep. 06:33
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:37
dep. 06:37
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:38
dep. 06:38
21.7 km
Lebane, Center
arr. 06:41
22.6 km
07:03 07:39 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:03
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:09
dep. 07:09
2.2 km
Cenovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10.5 km
Pertate
arr. 07:21
dep. 07:21
11.4 km
Bosnjace
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 07:26
dep. 07:26
13.9 km
Lugare
arr. 07:29
dep. 07:29
16.6 km
Konjino
arr. 07:31
dep. 07:31
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 07:36
dep. 07:36
21.7 km
Lebane, Center
arr. 07:39
22.6 km
07:32 08:11 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:32
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Cenovac
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Pertate
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Bosnjace
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Lugare
arr. 08:02
dep. 08:02
17 km
Konjino
arr. 08:06
dep. 08:06
19 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Lebane, Center
arr. 08:11
23 km
08:02 08:37 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:02
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
Cenovac
arr. 08:18
dep. 08:18
10.5 km
Pertate
arr. 08:19
dep. 08:19
11.4 km
Bosnjace
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 08:24
dep. 08:24
13.9 km
Lugare
arr. 08:27
dep. 08:27
16.6 km
Konjino
arr. 08:29
dep. 08:29
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:33
dep. 08:33
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:34
dep. 08:34
21.7 km
Lebane, Center
arr. 08:37
22.6 km
08:59 09:35 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:59
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:05
dep. 09:05
2.2 km
Cenovac
arr. 09:16
dep. 09:16
10.5 km
Pertate
arr. 09:17
dep. 09:17
11.4 km
Bosnjace
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 09:22
dep. 09:22
13.9 km
Lugare
arr. 09:25
dep. 09:25
16.6 km
Konjino
arr. 09:27
dep. 09:27
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:31
dep. 09:31
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:32
dep. 09:32
21.7 km
Lebane, Center
arr. 09:35
22.6 km
10:00 10:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:03
dep. 10:03
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:06
dep. 10:06
2.2 km
Cenovac
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Pertate
arr. 10:18
dep. 10:18
11.4 km
Bosnjace
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:23
dep. 10:23
13.9 km
Lugare
arr. 10:26
dep. 10:26
16.6 km
Konjino
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:32
dep. 10:32
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:33
dep. 10:33
21.7 km
Lebane, Center
arr. 10:36
22.6 km
11:10 11:46 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:16
dep. 11:16
2.2 km
Cenovac
arr. 11:27
dep. 11:27
10.5 km
Pertate
arr. 11:28
dep. 11:28
11.4 km
Bosnjace
arr. 11:31
dep. 11:31
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 11:33
dep. 11:33
13.9 km
Lugare
arr. 11:36
dep. 11:36
16.6 km
Konjino
arr. 11:38
dep. 11:38
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 11:42
dep. 11:42
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 11:43
dep. 11:43
21.7 km
Lebane, Center
arr. 11:46
22.6 km
12:01 12:37 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 12:24
dep. 12:24
13.9 km
Lugare
arr. 12:27
dep. 12:27
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 12:34
dep. 12:34
21.7 km
Lebane, Center
arr. 12:37
22.6 km
12:59 13:35 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:59
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:05
dep. 13:05
2.2 km
Cenovac
arr. 13:16
dep. 13:16
10.5 km
Pertate
arr. 13:17
dep. 13:17
11.4 km
Bosnjace
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 13:22
dep. 13:22
13.9 km
Lugare
arr. 13:25
dep. 13:25
16.6 km
Konjino
arr. 13:27
dep. 13:27
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 13:31
dep. 13:31
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 13:32
dep. 13:32
21.7 km
Lebane, Center
arr. 13:35
22.6 km
14:10 14:46 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:16
dep. 14:16
2.2 km
Cenovac
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Pertate
arr. 14:28
dep. 14:28
11.4 km
Bosnjace
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:33
dep. 14:33
13.9 km
Lugare
arr. 14:36
dep. 14:36
16.6 km
Konjino
arr. 14:38
dep. 14:38
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:43
dep. 14:43
21.7 km
Lebane, Center
arr. 14:46
22.6 km
14:45 15:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:45
Lebane, Center
arr. 15:25
23 km
15:04 15:43 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:04
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:10
dep. 15:10
1 km
Cenovac
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Pertate
arr. 15:24
dep. 15:24
11 km
Bosnjace
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Lugare
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Konjino
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:42
dep. 15:42
22 km
Lebane, Center
arr. 15:43
23 km
15:15 15:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Lebane, Center
arr. 15:50
23 km
15:33 16:09 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:33
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:39
dep. 15:39
2.2 km
Cenovac
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Pertate
arr. 15:51
dep. 15:51
11.4 km
Bosnjace
arr. 15:54
dep. 15:54
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 15:56
dep. 15:56
13.9 km
Lugare
arr. 15:59
dep. 15:59
16.6 km
Konjino
arr. 16:01
dep. 16:01
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 16:05
dep. 16:05
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 16:06
dep. 16:06
21.7 km
Lebane, Center
arr. 16:09
22.6 km
16:15 16:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:18
dep. 16:18
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:21
dep. 16:21
2.2 km
Cenovac
arr. 16:32
dep. 16:32
10.5 km
Pertate
arr. 16:33
dep. 16:33
11.4 km
Bosnjace
arr. 16:36
dep. 16:36
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 16:38
dep. 16:38
13.9 km
Lugare
arr. 16:41
dep. 16:41
16.6 km
Konjino
arr. 16:43
dep. 16:43
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 16:47
dep. 16:47
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 16:48
dep. 16:48
21.7 km
Lebane, Center
arr. 16:51
22.6 km
16:50 17:26 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:53
dep. 16:53
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:56
dep. 16:56
2.2 km
Cenovac
arr. 17:07
dep. 17:07
10.5 km
Pertate
arr. 17:08
dep. 17:08
11.4 km
Bosnjace
arr. 17:11
dep. 17:11
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 17:13
dep. 17:13
13.9 km
Lugare
arr. 17:16
dep. 17:16
16.6 km
Konjino
arr. 17:18
dep. 17:18
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:22
dep. 17:22
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:23
dep. 17:23
21.7 km
Lebane, Center
arr. 17:26
22.6 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Lebane, Center
arr. 17:30
21 km
17:36 18:12 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:36
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:39
dep. 17:39
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:42
dep. 17:42
2.2 km
Cenovac
arr. 17:53
dep. 17:53
10.5 km
Pertate
arr. 17:54
dep. 17:54
11.4 km
Bosnjace
arr. 17:57
dep. 17:57
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 17:59
dep. 17:59
13.9 km
Lugare
arr. 18:02
dep. 18:02
16.6 km
Konjino
arr. 18:04
dep. 18:04
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 18:08
dep. 18:08
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:09
dep. 18:09
21.7 km
Lebane, Center
arr. 18:12
22.6 km
19:00 19:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:06
dep. 19:06
2.2 km
Cenovac
arr. 19:17
dep. 19:17
10.5 km
Pertate
arr. 19:18
dep. 19:18
11.4 km
Bosnjace
arr. 19:21
dep. 19:21
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 19:23
dep. 19:23
13.9 km
Lugare
arr. 19:26
dep. 19:26
16.6 km
Konjino
arr. 19:28
dep. 19:28
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 19:32
dep. 19:32
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 19:33
dep. 19:33
21.7 km
Lebane, Center
arr. 19:36
22.6 km
20:15 20:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:21
dep. 20:21
2.2 km
Cenovac
arr. 20:32
dep. 20:32
10.5 km
Pertate
arr. 20:33
dep. 20:33
11.4 km
Bosnjace
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 20:38
dep. 20:38
13.9 km
Lugare
arr. 20:41
dep. 20:41
16.6 km
Konjino
arr. 20:43
dep. 20:43
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 20:47
dep. 20:47
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 20:48
dep. 20:48
21.7 km
Lebane, Center
arr. 20:51
22.6 km
20:20 20:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Lebane, Center
arr. 20:55
23 km
20:35 21:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:35
Lebane, Center
arr. 21:10
23 km
22:15 22:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
22.6 km

Naselja Leskovac i Lebane su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.