Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Jasunja timetable

monday, 17.02.2020.
05:50 06:25 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 05:50
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Bogojevce
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Jasunja
arr. 06:25
13 km
18:40 19:20 (00:40)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 18:40
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 18:46
dep. 18:46
3 km
Navalin, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Navalin
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Bogojevce
arr. 18:57
dep. 18:57
9 km
Bogojevce, Skola
arr. 19:01
dep. 19:01
9.5 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
11 km
Jasunja
arr. 19:20
13 km
Leskovac - Jasunja timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:45 07:20 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 06:45
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Navalin
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Bogojevce
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:07
dep. 07:07
9.5 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Jasunja
arr. 07:20
13 km
13:00 13:35 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 13:00
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Navalin, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Navalin
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Bogojevce
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Bogojevce, Skola
arr. 13:22
dep. 13:22
9.5 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Jasunja
arr. 13:35
13 km
18:40 19:20 (00:40)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 18:40
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 18:46
dep. 18:46
3 km
Navalin, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Navalin
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Bogojevce
arr. 18:57
dep. 18:57
9 km
Bogojevce, Skola
arr. 19:01
dep. 19:01
9.5 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
11 km
Jasunja
arr. 19:20
13 km
Leskovac - Jasunja timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:45 07:20 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 06:45
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Navalin
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Bogojevce
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:07
dep. 07:07
9.5 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Jasunja
arr. 07:20
13 km
13:00 13:35 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 13:00
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Navalin, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Navalin
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Bogojevce
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Bogojevce, Skola
arr. 13:22
dep. 13:22
9.5 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Jasunja
arr. 13:35
13 km
18:40 19:20 (00:40)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 18:40
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 18:46
dep. 18:46
3 km
Navalin, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Navalin
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Bogojevce
arr. 18:57
dep. 18:57
9 km
Bogojevce, Skola
arr. 19:01
dep. 19:01
9.5 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
11 km
Jasunja
arr. 19:20
13 km

Naselja Leskovac i Jasunja su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.