Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Jarsenovo timetable

monday, 17.02.2020.
06:50 07:22 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:50
Leskovac, OMV
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:07
dep. 07:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:14
dep. 07:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:18
dep. 07:18
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Jarsenovo
arr. 07:22
19 km
11:00 11:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:00
Leskovac, OMV
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Jarsenovo
arr. 11:32
19 km
18:50 19:22 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, OMV
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 19:20
dep. 19:20
17 km
Jarsenovo
arr. 19:22
17.5 km
Leskovac - Jarsenovo timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:50 07:22 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:50
Leskovac, OMV
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:07
dep. 07:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:14
dep. 07:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:18
dep. 07:18
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Jarsenovo
arr. 07:22
19 km
11:00 11:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:00
Leskovac, OMV
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Jarsenovo
arr. 11:32
19 km
13:29 14:02 (00:33)
Fabrika Yura
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Yura
dep. 13:29
Leskovac, OMV
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Velika Biljanica
arr. 13:44
dep. 13:44
6.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
8.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 13:58
dep. 13:58
15.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 14:00
dep. 14:00
16.5 km
Jarsenovo
arr. 14:02
17 km
14:05 14:45 (00:40)
Fabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Falke
dep. 14:05
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Leskovac, OMV
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:22
dep. 14:22
7.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:27
dep. 14:27
9.5 km
Velika Biljanica
arr. 14:29
dep. 14:29
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 14:37
dep. 14:37
16 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 14:39
dep. 14:39
16.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 14:41
dep. 14:41
17 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 14:43
dep. 14:43
19 km
Jarsenovo
arr. 14:45
20 km
16:30 17:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Leskovac, OMV
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 16:37
dep. 16:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 16:40
dep. 16:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 16:41
dep. 16:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 16:42
dep. 16:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 16:54
dep. 16:54
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 16:58
dep. 16:58
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 17:00
dep. 17:00
18 km
Jarsenovo
arr. 17:02
19 km
18:50 19:22 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, OMV
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 19:20
dep. 19:20
17 km
Jarsenovo
arr. 19:22
17.5 km
22:05 22:45 (00:40)
Fabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Falke
dep. 22:05
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 22:10
dep. 22:10
2 km
Leskovac, OMV
arr. 22:15
dep. 22:15
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 22:18
dep. 22:18
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
7 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 22:22
dep. 22:22
7.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 22:25
dep. 22:25
8.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 22:26
dep. 22:26
9 km
Manojlovce, Komuna
arr. 22:27
dep. 22:27
9.5 km
Velika Biljanica
arr. 22:29
dep. 22:29
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 22:30
dep. 22:30
11 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 22:32
dep. 22:32
12 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 22:34
dep. 22:34
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 22:35
dep. 22:35
14 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 22:37
dep. 22:37
16 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 22:39
dep. 22:39
16.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 22:41
dep. 22:41
17 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 22:43
dep. 22:43
19 km
Jarsenovo
arr. 22:45
20 km

Naselja Leskovac i Jarsenovo su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.