Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Jagodina timetable

tuesday, 11.08.2020.
05:50 08:30 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 05:50
Doljevac, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
30 km
arr. 06:37
dep. 06:39
50 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 07:07
dep. 07:08
82 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
92 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
114 km
Stalac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
125 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
130 km
Paracin, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
148 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
156 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:30
170 km
07:40 10:10 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:40
arr. 08:25
dep. 08:25
50 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
81 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
139 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
149 km
08:05 11:15 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:05
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:40
21 km
arr. 09:10
dep. 09:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
46 km
Paracin, Bus station
arr. 10:29
dep. 10:45
130 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
139 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:15
149 km
10:30 13:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
arr. 11:15
dep. 11:15
43 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:30
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
75 km
Cuprija, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
136 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:00
146 km
15:35 18:00 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:35
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
75 km
Cuprija, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
136 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:00
146 km
15:50 18:45 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
50 km
Paracin, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:11
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
154 km
16:55 19:50 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:55
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:00
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
76 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:50
147 km
23:35 02:33 (02:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 23:35
Nis, Bus station
arr. 00:27
dep. 00:40
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
dep. 01:10
76 km
Paracin, Bus station
arr. 02:07
dep. 02:09
129 km
Cuprija, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:22
137 km
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
147 km

Naselja Leskovac i Jagodina su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.