Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Igriste kod Leskovca timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:10 05:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:10
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:11
dep. 05:11
1 km
Leskovac, Posta
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Donja Jajina
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Sisince
arr. 05:25
dep. 05:25
7 km
Kukulovce
arr. 05:30
dep. 05:30
9 km
Drvodelja
arr. 05:40
dep. 05:40
18 km
Slavujevce
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 05:50
23 km
11:15 11:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:16
dep. 11:16
1 km
Leskovac, Posta
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Donja Jajina
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Sisince
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Kukulovce
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Drvodelja
arr. 11:45
dep. 11:45
18 km
Slavujevce
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 11:55
23 km
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:25
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:26
dep. 15:26
1 km
Leskovac, Posta
arr. 15:27
dep. 15:27
2 km
Donja Jajina
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Sisince
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Kukulovce
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Drvodelja
arr. 15:55
dep. 15:55
18 km
Slavujevce
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 16:05
23 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:45
Leskovac, Robna kuca
arr. 18:46
dep. 18:46
1 km
Leskovac, Posta
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Donja Jajina
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Sisince
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Kukulovce
arr. 19:05
dep. 19:05
9 km
Drvodelja
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Slavujevce
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 19:25
23 km
Leskovac - Igriste kod Leskovca timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:10 05:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:10
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:11
dep. 05:11
1 km
Leskovac, Posta
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Donja Jajina
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Sisince
arr. 05:25
dep. 05:25
7 km
Kukulovce
arr. 05:30
dep. 05:30
9 km
Drvodelja
arr. 05:40
dep. 05:40
18 km
Slavujevce
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 05:50
23 km
11:15 11:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:16
dep. 11:16
1 km
Leskovac, Posta
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Donja Jajina
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Sisince
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Kukulovce
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Drvodelja
arr. 11:45
dep. 11:45
18 km
Slavujevce
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 11:55
23 km
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:25
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:26
dep. 15:26
1 km
Leskovac, Posta
arr. 15:27
dep. 15:27
2 km
Donja Jajina
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Sisince
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Kukulovce
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Drvodelja
arr. 15:55
dep. 15:55
18 km
Slavujevce
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 16:05
23 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:45
Leskovac, Robna kuca
arr. 18:46
dep. 18:46
1 km
Leskovac, Posta
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Donja Jajina
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Sisince
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Kukulovce
arr. 19:05
dep. 19:05
9 km
Drvodelja
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Slavujevce
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Igriste kod Leskovca
arr. 19:25
23 km

Naselja Leskovac i Igriste kod Leskovca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.