Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Grdanica timetable

monday, 24.02.2020.
06:20 06:58 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Zaluznje
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Zivkovo
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Brejanovce
arr. 06:47
dep. 06:47
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 06:49
dep. 06:49
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Razgojna
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Grdanica
arr. 06:58
23 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Zaluznje
arr. 09:42
dep. 09:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
12 km
Zivkovo
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:56
dep. 09:56
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 09:59
dep. 09:59
16 km
Brejanovce
arr. 10:02
dep. 10:02
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 10:04
dep. 10:04
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 10:05
dep. 10:05
19 km
Razgojna
arr. 10:09
dep. 10:09
21 km
Grdanica
arr. 10:15
23 km
11:10 12:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Zaluznje
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Zivkovo
arr. 11:42
dep. 11:42
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 11:46
dep. 11:46
16 km
Brejanovce
arr. 11:48
dep. 11:48
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 11:49
dep. 11:49
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Razgojna
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Grdanica
arr. 12:00
23 km
13:25 14:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Zaluznje
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Zivkovo
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Brejanovce
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Razgojna
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Grdanica
arr. 14:05
23 km
14:20 15:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zaluznje
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Zivkovo
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Brejanovce
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 14:47
dep. 14:47
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Razgojna
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Grdanica
arr. 15:00
23 km
14:20 15:00 (00:40)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 14:20
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zaluznje
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Zivkovo
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Brejanovce
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 14:47
dep. 14:47
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Razgojna
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Grdanica
arr. 15:00
23 km
15:20 16:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Zaluznje
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Zivkovo
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Brejanovce
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Razgojna
arr. 15:55
dep. 15:55
21 km
Grdanica
arr. 16:00
23 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Zaluznje
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:13
dep. 17:13
12 km
Zivkovo
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:17
dep. 17:17
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Brejanovce
arr. 17:25
dep. 17:25
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 17:27
dep. 17:27
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Razgojna
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Grdanica
arr. 17:40
23 km
19:00 19:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Zaluznje
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Zivkovo
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:24
dep. 19:24
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Brejanovce
arr. 19:32
dep. 19:32
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 19:34
dep. 19:34
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 19:36
dep. 19:36
19 km
Razgojna
arr. 19:39
dep. 19:39
21 km
Grdanica
arr. 19:40
23 km

Naselja Leskovac i Grdanica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.