Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Gornji Bunibrod timetable

thursday, 27.02.2020.
08:00 08:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Gurman
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Badince
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 08:12
dep. 08:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 08:15
9 km
09:00 09:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Leskovac, Gurman
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Badince
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:15
9 km
11:10 11:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Gurman
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Badince
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
9 km
12:00 12:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Gurman
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Badince
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Donji Bunibrod
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:20
9 km
13:10 13:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Gurman
arr. 13:11
dep. 13:11
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:13
dep. 13:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:15
dep. 13:15
3 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:25
9 km
14:25 14:40 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:26
dep. 14:26
0.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 14:28
dep. 14:28
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Badince
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Donji Bunibrod
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 14:40
9 km
15:30 15:44 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Leskovac, Gurman
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Badince
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Bunibrod
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:44
9 km
16:20 16:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:20
Leskovac, Gurman
arr. 16:22
dep. 16:22
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Badince
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 16:35
9 km
18:00 18:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:00
Leskovac, Gurman
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Badince
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 18:14
9 km
19:10 19:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Gurman
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Badince
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 19:25
9 km
20:50 21:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:50
Leskovac, Gurman
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 20:53
dep. 20:53
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:55
dep. 20:55
3 km
Badince
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Donji Bunibrod
arr. 21:02
dep. 21:02
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 21:05
9 km
22:15 22:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Jugoekspres
arr. 22:20
dep. 22:20
0.7 km
Leskovac, Rakic
arr. 22:22
dep. 22:22
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Badince
arr. 22:30
dep. 22:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 22:32
dep. 22:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 22:34
9 km

Naselja Leskovac i Gornji Bunibrod su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.