Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Gornje Krajince timetable

thursday, 20.02.2020.
07:15 07:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:15
Leskovac, Tekstilna skola
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:18
dep. 07:18
1.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:19
dep. 07:19
2.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Leskovac, Benzinska stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
3.5 km
Leskovac, Skola
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
4.5 km
Mrstane
arr. 07:26
dep. 07:26
7.5 km
Donje Krajince
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Gornje Krajince
arr. 07:34
10.5 km
09:45 10:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:45
Leskovac, Tekstilna skola
arr. 09:46
dep. 09:46
0.5 km
Leskovac, OMV
arr. 09:48
dep. 09:48
1.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:49
dep. 09:49
2.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 09:50
dep. 09:50
3 km
Leskovac, Benzinska stanica
arr. 09:51
dep. 09:51
3.5 km
Leskovac, Skola
arr. 09:52
dep. 09:52
4 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
4.5 km
Mrstane
arr. 09:56
dep. 09:56
7.5 km
Donje Krajince
arr. 10:00
dep. 10:00
10 km
Gornje Krajince
arr. 10:04
10.5 km
11:40 12:04 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:40
Leskovac, Pijaca
arr. 11:41
dep. 11:41
0.5 km
Leskovac, Pobeda
arr. 11:42
dep. 11:42
1 km
Leskovac, Lemind
arr. 11:43
dep. 11:43
1.5 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Badince
arr. 11:49
dep. 11:49
5.5 km
Nomanica, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Nomanica, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Zlocudovo
arr. 12:03
dep. 12:03
9 km
Gornje Krajince
arr. 12:04
9.5 km
12:45 12:59 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:45
Leskovac, Pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
0.5 km
Leskovac, Pobeda
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Leskovac, Lemind
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Badince
arr. 12:53
dep. 12:53
5.5 km
Nomanica, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Nomanica, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
8.5 km
Zlocudovo
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Gornje Krajince
arr. 12:59
9.5 km
13:45 14:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:45
Leskovac, Tekstilna skola
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:48
dep. 13:48
1.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
Leskovac, Anciki 2
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Leskovac, Benzinska stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
3.5 km
Leskovac, Skola
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
4.5 km
Mrstane
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Donje Krajince
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Gornje Krajince
arr. 14:04
10.5 km
15:00 15:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:00
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 15:10
dep. 15:10
0.3 km
Leskovac, Pijaca
arr. 15:15
dep. 15:15
0.5 km
Leskovac, Pobeda
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Leskovac, Lemind
arr. 15:19
dep. 15:19
1.5 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Badince
arr. 15:24
dep. 15:24
5.5 km
Nomanica, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Nomanica, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
8.5 km
Zlocudovo
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Gornje Krajince
arr. 15:29
9.5 km
17:20 17:34 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:20
Leskovac, Pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
0.5 km
Leskovac, Pobeda
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Leskovac, Lemind
arr. 17:23
dep. 17:23
1.5 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Badince
arr. 17:29
dep. 17:29
5.5 km
Nomanica, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Nomanica, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
8.5 km
Zlocudovo
arr. 17:33
dep. 17:33
9 km
Gornje Krajince
arr. 17:34
9.5 km

Naselja Leskovac i Gornje Krajince su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.