Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Golema Njiva timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:50 06:45 (00:55)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 05:50
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Bogojevce
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Drcevac
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Golema Njiva
arr. 06:45
20 km
14:30 15:10 (00:40)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 14:30
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Navalin, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Bogojevce
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Drcevac
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Golema Njiva
arr. 15:10
20 km
Leskovac - Golema Njiva timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:50 06:45 (00:55)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 05:50
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Bogojevce
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Drcevac
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Golema Njiva
arr. 06:45
20 km
14:30 15:10 (00:40)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 14:30
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Navalin, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Bogojevce
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Drcevac
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Golema Njiva
arr. 15:10
20 km
Leskovac - Golema Njiva timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
05:50 06:45 (00:55)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 05:50
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Bogojevce
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Drcevac
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Golema Njiva
arr. 06:45
20 km
14:30 15:10 (00:40)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 14:30
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Navalin, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Bogojevce
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Drcevac
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Golema Njiva
arr. 15:10
20 km
Leskovac - Golema Njiva timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:50 06:45 (00:55)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 05:50
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Bogojevce
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Drcevac
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Golema Njiva
arr. 06:45
20 km
14:30 15:10 (00:40)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 14:30
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Navalin, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Bogojevce
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Bogojevce, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Drcevac
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Golema Njiva
arr. 15:10
20 km

Naselja Leskovac i Golema Njiva su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.