Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Leskovac - Crna Trava timetable

sunday, 12.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
60.2 km
Leskovac - Crna Trava timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
05:15 06:52 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:21
dep. 05:21
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:29
dep. 05:29
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 05:33
dep. 05:33
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 05:35
dep. 05:35
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 05:36
dep. 05:36
15.6 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 05:37
dep. 05:37
16.1 km
Vlasotince, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 05:42
dep. 05:42
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 05:53
dep. 05:53
22.4 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 05:56
dep. 05:56
24.1 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 05:59
dep. 05:59
25.8 km
Svode, Kamenjari
arr. 06:02
dep. 06:02
28 km
Svode, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
31 km
Gornji Orah
arr. 06:14
dep. 06:14
35.1 km
Tegosnica
arr. 06:17
dep. 06:17
37.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:23
dep. 06:23
42.2 km
Sastav Reka
arr. 06:28
dep. 06:28
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 06:38
dep. 06:38
50.9 km
Brod kod Crne Trave
arr. 06:45
dep. 06:45
54.8 km
Crna Trava
arr. 06:52
60.2 km
08:00 09:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
60.2 km
Leskovac - Crna Trava timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
05:15 06:52 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:21
dep. 05:21
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:29
dep. 05:29
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 05:33
dep. 05:33
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 05:35
dep. 05:35
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 05:36
dep. 05:36
15.6 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 05:37
dep. 05:37
16.1 km
Vlasotince, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 05:42
dep. 05:42
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 05:53
dep. 05:53
22.4 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 05:56
dep. 05:56
24.1 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 05:59
dep. 05:59
25.8 km
Svode, Kamenjari
arr. 06:02
dep. 06:02
28 km
Svode, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
31 km
Gornji Orah
arr. 06:14
dep. 06:14
35.1 km
Tegosnica
arr. 06:17
dep. 06:17
37.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:23
dep. 06:23
42.2 km
Sastav Reka
arr. 06:28
dep. 06:28
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 06:38
dep. 06:38
50.9 km
Brod kod Crne Trave
arr. 06:45
dep. 06:45
54.8 km
Crna Trava
arr. 06:52
60.2 km
08:00 09:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
60.2 km
Leskovac - Crna Trava timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:15 06:52 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:21
dep. 05:21
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:29
dep. 05:29
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 05:33
dep. 05:33
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 05:35
dep. 05:35
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 05:36
dep. 05:36
15.6 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 05:37
dep. 05:37
16.1 km
Vlasotince, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 05:42
dep. 05:42
18 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 05:53
dep. 05:53
22.4 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 05:56
dep. 05:56
24.1 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 05:59
dep. 05:59
25.8 km
Svode, Kamenjari
arr. 06:02
dep. 06:02
28 km
Svode, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
31 km
Gornji Orah
arr. 06:14
dep. 06:14
35.1 km
Tegosnica
arr. 06:17
dep. 06:17
37.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:23
dep. 06:23
42.2 km
Sastav Reka
arr. 06:28
dep. 06:28
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 06:38
dep. 06:38
50.9 km
Brod kod Crne Trave
arr. 06:45
dep. 06:45
54.8 km
Crna Trava
arr. 06:52
60.2 km
08:00 09:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovica
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna kuca
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
60.2 km

Naselja Leskovac i Crna Trava su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 08:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.