Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Leskovac - Braunau am Inn timetable

tuesday, 21.08.2018.
04:00 21:00 (17:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 04:00
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
76 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
129 km
Cuprija, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
138 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
151 km
Batocina, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
166 km
Markovac kod Velike Plane, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
175 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
187 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
299 km
Ruma, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
349 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
355 km
Sid, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
404 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
410 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:04
dep. 10:04
410.1 km
Macelj, Border crossing (HR)
arr. 14:10
dep. 14:10
802 km
Gruskovije, Border crossing (SI)
arr. 14:19
dep. 14:19
802.1 km
Maribor, Avtobusna postaja
arr. 15:08
dep. 15:08
840 km
Sentilj, Border crossing (SI)
arr. 15:30
dep. 15:30
866 km
Spielfeld, Border crossing (AT)
arr. 15:31
dep. 15:31
866.1 km
Graz, Hauptbahnhof
arr. 16:00
dep. 16:00
911 km
Bruck an der Mur, ÖMV
arr. 16:45
dep. 16:45
959 km
Leoben, Lidl
arr. 17:00
dep. 17:00
967 km
Liezen, Kika
arr. 18:00
dep. 18:00
1043 km
Stainach, Shell
arr. 18:10
dep. 18:10
1057 km
Radstadt, Agip
arr. 18:50
dep. 18:50
1109 km
Altenmarkt im Pongau, Parkplatz
arr. 19:05
dep. 19:05
1127 km
Hallein, Mc Donald`s
arr. 19:55
dep. 19:55
1204 km
Salzburg, Alpenstrasse/Süd
arr. 20:05
dep. 20:05
1213 km
Seekirchen am Wallersee, Spar
arr. 20:15
dep. 20:15
1221 km
Neumarkt, JET Tankstelle
arr. 20:25
dep. 20:25
1231 km
Munderfing, Post
arr. 20:30
dep. 20:30
1236 km
Mattighofen, Busbahnhof
arr. 20:45
dep. 20:45
1250 km
Braunau am Inn, Busbahnhof Kolpingplatz
arr. 21:00
1269 km
 
Departures on: sunday, 26.08.2018.
04:00 21:00 (17:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 04:00
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
76 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
129 km
Cuprija, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
138 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
151 km
Batocina, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
166 km
Markovac kod Velike Plane, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
175 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
187 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
299 km
Ruma, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
349 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
355 km
Sid, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
404 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
410 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:04
dep. 10:04
410.1 km
Macelj, Border crossing (HR)
arr. 14:10
dep. 14:10
802 km
Gruskovije, Border crossing (SI)
arr. 14:19
dep. 14:19
802.1 km
Maribor, Avtobusna postaja
arr. 15:08
dep. 15:08
840 km
Sentilj, Border crossing (SI)
arr. 15:30
dep. 15:30
866 km
Spielfeld, Border crossing (AT)
arr. 15:31
dep. 15:31
866.1 km
Graz, Hauptbahnhof
arr. 16:00
dep. 16:00
911 km
Bruck an der Mur, ÖMV
arr. 16:45
dep. 16:45
959 km
Leoben, Lidl
arr. 17:00
dep. 17:00
967 km
Liezen, Kika
arr. 18:00
dep. 18:00
1043 km
Stainach, Shell
arr. 18:10
dep. 18:10
1057 km
Radstadt, Agip
arr. 18:50
dep. 18:50
1109 km
Altenmarkt im Pongau, Parkplatz
arr. 19:05
dep. 19:05
1127 km
Hallein, Mc Donald`s
arr. 19:55
dep. 19:55
1204 km
Salzburg, Alpenstrasse/Süd
arr. 20:05
dep. 20:05
1213 km
Seekirchen am Wallersee, Spar
arr. 20:15
dep. 20:15
1221 km
Neumarkt, JET Tankstelle
arr. 20:25
dep. 20:25
1231 km
Munderfing, Post
arr. 20:30
dep. 20:30
1236 km
Mattighofen, Busbahnhof
arr. 20:45
dep. 20:45
1250 km
Braunau am Inn, Busbahnhof Kolpingplatz
arr. 21:00
1269 km
 
Departures on: tuesday, 28.08.2018.
04:00 21:00 (17:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 04:00
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
76 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
129 km
Cuprija, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
138 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
151 km
Batocina, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
166 km
Markovac kod Velike Plane, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
175 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
187 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
299 km
Ruma, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
349 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
355 km
Sid, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
404 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
410 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:04
dep. 10:04
410.1 km
Macelj, Border crossing (HR)
arr. 14:10
dep. 14:10
802 km
Gruskovije, Border crossing (SI)
arr. 14:19
dep. 14:19
802.1 km
Maribor, Avtobusna postaja
arr. 15:08
dep. 15:08
840 km
Sentilj, Border crossing (SI)
arr. 15:30
dep. 15:30
866 km
Spielfeld, Border crossing (AT)
arr. 15:31
dep. 15:31
866.1 km
Graz, Hauptbahnhof
arr. 16:00
dep. 16:00
911 km
Bruck an der Mur, ÖMV
arr. 16:45
dep. 16:45
959 km
Leoben, Lidl
arr. 17:00
dep. 17:00
967 km
Liezen, Kika
arr. 18:00
dep. 18:00
1043 km
Stainach, Shell
arr. 18:10
dep. 18:10
1057 km
Radstadt, Agip
arr. 18:50
dep. 18:50
1109 km
Altenmarkt im Pongau, Parkplatz
arr. 19:05
dep. 19:05
1127 km
Hallein, Mc Donald`s
arr. 19:55
dep. 19:55
1204 km
Salzburg, Alpenstrasse/Süd
arr. 20:05
dep. 20:05
1213 km
Seekirchen am Wallersee, Spar
arr. 20:15
dep. 20:15
1221 km
Neumarkt, JET Tankstelle
arr. 20:25
dep. 20:25
1231 km
Munderfing, Post
arr. 20:30
dep. 20:30
1236 km
Mattighofen, Busbahnhof
arr. 20:45
dep. 20:45
1250 km
Braunau am Inn, Busbahnhof Kolpingplatz
arr. 21:00
1269 km
 
Departures on: sunday, 02.09.2018.
04:00 21:00 (17:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 04:00
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
76 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
129 km
Cuprija, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
138 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
151 km
Batocina, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
166 km
Markovac kod Velike Plane, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
175 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
187 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
299 km
Ruma, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
349 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
355 km
Sid, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
404 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
410 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:04
dep. 10:04
410.1 km
Macelj, Border crossing (HR)
arr. 14:10
dep. 14:10
802 km
Gruskovije, Border crossing (SI)
arr. 14:19
dep. 14:19
802.1 km
Maribor, Avtobusna postaja
arr. 15:08
dep. 15:08
840 km
Sentilj, Border crossing (SI)
arr. 15:30
dep. 15:30
866 km
Spielfeld, Border crossing (AT)
arr. 15:31
dep. 15:31
866.1 km
Graz, Hauptbahnhof
arr. 16:00
dep. 16:00
911 km
Bruck an der Mur, ÖMV
arr. 16:45
dep. 16:45
959 km
Leoben, Lidl
arr. 17:00
dep. 17:00
967 km
Liezen, Kika
arr. 18:00
dep. 18:00
1043 km
Stainach, Shell
arr. 18:10
dep. 18:10
1057 km
Radstadt, Agip
arr. 18:50
dep. 18:50
1109 km
Altenmarkt im Pongau, Parkplatz
arr. 19:05
dep. 19:05
1127 km
Hallein, Mc Donald`s
arr. 19:55
dep. 19:55
1204 km
Salzburg, Alpenstrasse/Süd
arr. 20:05
dep. 20:05
1213 km
Seekirchen am Wallersee, Spar
arr. 20:15
dep. 20:15
1221 km
Neumarkt, JET Tankstelle
arr. 20:25
dep. 20:25
1231 km
Munderfing, Post
arr. 20:30
dep. 20:30
1236 km
Mattighofen, Busbahnhof
arr. 20:45
dep. 20:45
1250 km
Braunau am Inn, Busbahnhof Kolpingplatz
arr. 21:00
1269 km
 
Departures on: tuesday, 04.09.2018.
04:00 21:00 (17:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 04:00
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
76 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
129 km
Cuprija, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
138 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
151 km
Batocina, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
166 km
Markovac kod Velike Plane, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
175 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
187 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
299 km
Ruma, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
349 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
355 km
Sid, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
404 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
410 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:04
dep. 10:04
410.1 km
Macelj, Border crossing (HR)
arr. 14:10
dep. 14:10
802 km
Gruskovije, Border crossing (SI)
arr. 14:19
dep. 14:19
802.1 km
Maribor, Avtobusna postaja
arr. 15:08
dep. 15:08
840 km
Sentilj, Border crossing (SI)
arr. 15:30
dep. 15:30
866 km
Spielfeld, Border crossing (AT)
arr. 15:31
dep. 15:31
866.1 km
Graz, Hauptbahnhof
arr. 16:00
dep. 16:00
911 km
Bruck an der Mur, ÖMV
arr. 16:45
dep. 16:45
959 km
Leoben, Lidl
arr. 17:00
dep. 17:00
967 km
Liezen, Kika
arr. 18:00
dep. 18:00
1043 km
Stainach, Shell
arr. 18:10
dep. 18:10
1057 km
Radstadt, Agip
arr. 18:50
dep. 18:50
1109 km
Altenmarkt im Pongau, Parkplatz
arr. 19:05
dep. 19:05
1127 km
Hallein, Mc Donald`s
arr. 19:55
dep. 19:55
1204 km
Salzburg, Alpenstrasse/Süd
arr. 20:05
dep. 20:05
1213 km
Seekirchen am Wallersee, Spar
arr. 20:15
dep. 20:15
1221 km
Neumarkt, JET Tankstelle
arr. 20:25
dep. 20:25
1231 km
Munderfing, Post
arr. 20:30
dep. 20:30
1236 km
Mattighofen, Busbahnhof
arr. 20:45
dep. 20:45
1250 km
Braunau am Inn, Busbahnhof Kolpingplatz
arr. 21:00
1269 km

Naselja Leskovac i Braunau am Inn su međusobno udaljena ~1269 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17h i 00min., a najduže 17h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 04:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.