Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Bosnjace timetable

monday, 24.02.2020.
05:00 05:23 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:06
dep. 05:06
2.2 km
Cenovac
arr. 05:17
dep. 05:17
10.5 km
Pertate
arr. 05:18
dep. 05:18
11.4 km
Bosnjace
arr. 05:21
dep. 05:21
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 05:23
13.9 km
05:45 06:08 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Cenovac
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Pertate
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Bosnjace
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:08
13.9 km
06:05 06:28 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:05
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:08
dep. 06:08
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
Cenovac
arr. 06:22
dep. 06:22
10.5 km
Pertate
arr. 06:23
dep. 06:23
11.4 km
Bosnjace
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:28
13.9 km
06:34 06:57 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:34
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:40
dep. 06:40
2.2 km
Cenovac
arr. 06:51
dep. 06:51
10.5 km
Pertate
arr. 06:52
dep. 06:52
11.4 km
Bosnjace
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:57
13.9 km
07:03 07:26 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:03
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:09
dep. 07:09
2.2 km
Cenovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10.5 km
Pertate
arr. 07:21
dep. 07:21
11.4 km
Bosnjace
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 07:26
13.9 km
07:32 07:58 (00:26)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:32
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Cenovac
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Pertate
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Bosnjace
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 07:58
14 km
08:01 08:24 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
Cenovac
arr. 08:18
dep. 08:18
10.5 km
Pertate
arr. 08:19
dep. 08:19
11.4 km
Bosnjace
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 08:24
13.9 km
08:30 08:53 (00:23)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:36
dep. 08:36
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 08:47
dep. 08:47
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 08:48
dep. 08:48
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 08:51
dep. 08:51
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 08:53
13.9 km
08:59 09:22 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:59
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:05
dep. 09:05
2.2 km
Cenovac
arr. 09:16
dep. 09:16
10.5 km
Pertate
arr. 09:17
dep. 09:17
11.4 km
Bosnjace
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 09:22
13.9 km
10:00 10:23 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:03
dep. 10:03
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:06
dep. 10:06
2.2 km
Cenovac
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Pertate
arr. 10:18
dep. 10:18
11.4 km
Bosnjace
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:23
13.9 km
10:29 10:52 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:29
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:32
dep. 10:32
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:35
dep. 10:35
2.2 km
Cenovac
arr. 10:46
dep. 10:46
10.5 km
Pertate
arr. 10:47
dep. 10:47
11.4 km
Bosnjace
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:52
13.9 km
10:55 11:18 (00:23)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:55
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:58
dep. 10:58
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:01
dep. 11:01
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 11:12
dep. 11:12
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 11:13
dep. 11:13
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 11:18
13.9 km
11:10 11:33 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:16
dep. 11:16
2.2 km
Cenovac
arr. 11:27
dep. 11:27
10.5 km
Pertate
arr. 11:28
dep. 11:28
11.4 km
Bosnjace
arr. 11:31
dep. 11:31
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 11:33
13.9 km
11:32 11:55 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:32
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:35
dep. 11:35
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:38
dep. 11:38
2.2 km
Cenovac
arr. 11:49
dep. 11:49
10.5 km
Pertate
arr. 11:50
dep. 11:50
11.4 km
Bosnjace
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 11:55
13.9 km
12:01 12:24 (00:23)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 12:24
13.9 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:36
dep. 12:36
2.2 km
Cenovac
arr. 12:47
dep. 12:47
10.5 km
Pertate
arr. 12:48
dep. 12:48
11.4 km
Bosnjace
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 12:53
13.9 km
12:59 13:22 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:59
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:05
dep. 13:05
2.2 km
Cenovac
arr. 13:16
dep. 13:16
10.5 km
Pertate
arr. 13:17
dep. 13:17
11.4 km
Bosnjace
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 13:22
13.9 km
13:45 14:08 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:48
dep. 13:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Cenovac
arr. 14:02
dep. 14:02
10.5 km
Pertate
arr. 14:03
dep. 14:03
11.4 km
Bosnjace
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:08
13.9 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:16
dep. 14:16
2.2 km
Cenovac
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Pertate
arr. 14:28
dep. 14:28
11.4 km
Bosnjace
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:33
13.9 km
14:25 14:48 (00:23)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 28.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:28
dep. 14:28
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:31
dep. 14:31
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 14:42
dep. 14:42
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 14:43
dep. 14:43
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 14:48
13.9 km
15:04 15:30 (00:26)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:04
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:10
dep. 15:10
1 km
Cenovac
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Pertate
arr. 15:24
dep. 15:24
11 km
Bosnjace
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 15:30
14 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Bosnjace
arr. 15:35
13 km
15:33 15:56 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:33
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:39
dep. 15:39
2.2 km
Cenovac
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Pertate
arr. 15:51
dep. 15:51
11.4 km
Bosnjace
arr. 15:54
dep. 15:54
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 15:56
13.9 km
16:15 16:38 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:18
dep. 16:18
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:21
dep. 16:21
2.2 km
Cenovac
arr. 16:32
dep. 16:32
10.5 km
Pertate
arr. 16:33
dep. 16:33
11.4 km
Bosnjace
arr. 16:36
dep. 16:36
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 16:38
13.9 km
16:50 17:13 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:53
dep. 16:53
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:56
dep. 16:56
2.2 km
Cenovac
arr. 17:07
dep. 17:07
10.5 km
Pertate
arr. 17:08
dep. 17:08
11.4 km
Bosnjace
arr. 17:11
dep. 17:11
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 17:13
13.9 km
17:36 17:59 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:36
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:39
dep. 17:39
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:42
dep. 17:42
2.2 km
Cenovac
arr. 17:53
dep. 17:53
10.5 km
Pertate
arr. 17:54
dep. 17:54
11.4 km
Bosnjace
arr. 17:57
dep. 17:57
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 17:59
13.9 km
18:31 18:54 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:31
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:34
dep. 18:34
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:37
dep. 18:37
2.2 km
Cenovac
arr. 18:48
dep. 18:48
10.5 km
Pertate
arr. 18:49
dep. 18:49
11.4 km
Bosnjace
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 18:54
13.9 km
19:00 19:23 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:06
dep. 19:06
2.2 km
Cenovac
arr. 19:17
dep. 19:17
10.5 km
Pertate
arr. 19:18
dep. 19:18
11.4 km
Bosnjace
arr. 19:21
dep. 19:21
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 19:23
13.9 km
20:15 20:38 (00:23)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:21
dep. 20:21
2.2 km
Cenovac
arr. 20:32
dep. 20:32
10.5 km
Pertate
arr. 20:33
dep. 20:33
11.4 km
Bosnjace
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 20:38
13.9 km
22:15 22:38 (00:23)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 22:18
dep. 22:18
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 22:32
dep. 22:32
10.5 km
Pertate
arr. 22:33
dep. 22:33
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 22:36
dep. 22:36
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 22:38
13.9 km

Naselja Leskovac i Bosnjace su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.