Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Bojnik timetable

monday, 19.11.2018.
06:05 06:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
Dindusa
arr. 06:32
dep. 06:32
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 06:37
dep. 06:37
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 06:41
dep. 06:41
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 06:45
24.2 km
08:15 08:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:21
dep. 08:21
2.2 km
Dindusa
arr. 08:42
dep. 08:42
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 08:47
dep. 08:47
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 08:48
dep. 08:48
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 08:51
dep. 08:51
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 08:55
24.2 km
11:40 12:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:40
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Dindusa
arr. 12:07
dep. 12:07
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 12:12
dep. 12:12
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 12:13
dep. 12:13
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 12:16
dep. 12:16
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 12:20
24.2 km
13:10 13:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:16
dep. 13:16
2.2 km
Dindusa
arr. 13:37
dep. 13:37
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 13:42
dep. 13:42
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 13:43
dep. 13:43
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 13:46
dep. 13:46
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 13:50
24.2 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:36
dep. 14:36
2.2 km
Dindusa
arr. 14:57
dep. 14:57
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 15:02
dep. 15:02
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 15:03
dep. 15:03
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 15:06
dep. 15:06
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 15:10
24.2 km
15:40 16:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:40
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:46
dep. 15:46
2.2 km
Dindusa
arr. 16:07
dep. 16:07
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 16:12
dep. 16:12
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 16:13
dep. 16:13
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 16:16
dep. 16:16
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 16:20
24.2 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:20
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:26
dep. 17:26
2.2 km
Dindusa
arr. 17:47
dep. 17:47
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 17:52
dep. 17:52
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 17:53
dep. 17:53
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:56
dep. 17:56
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:00
24.2 km
19:20 20:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:20
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:26
dep. 19:26
2.2 km
Dindusa
arr. 19:47
dep. 19:47
17.3 km
Pridvorica kod Bojnika, I
arr. 19:52
dep. 19:52
20.1 km
Pridvorica kod Bojnika, II
arr. 19:53
dep. 19:53
20.7 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 19:56
dep. 19:56
22.5 km
Bojnik, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
23.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 20:00
24.2 km

Naselja Leskovac i Bojnik su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.