Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Barje kod Leskovca timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:40 06:30 (00:50)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Leskovac, Posta
arr. 05:46
dep. 05:46
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Gornja Jajina
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Palikuca
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Radonjica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donja Bunusa
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 06:09
dep. 06:09
17 km
Todorovce
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Mirosevce
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Vina kod Leskovca
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
26.5 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 06:30
27 km
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Presecina, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Presecina, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Strojkovce, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Strojkovce, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Strojkovce, 3
arr. 07:53
dep. 07:53
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Vucje
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Zabljane
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:06
dep. 08:06
22 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Todorovce
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Mirosevce
arr. 08:15
dep. 08:15
28 km
Vina kod Leskovca
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
33 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 08:30
34 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Leskovac, Posta
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Gornja Jajina
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Palikuca
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Radonjica
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Donja Bunusa
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 14:48
dep. 14:48
17 km
Todorovce
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Mirosevce
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Vina kod Leskovca
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
26.5 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 15:10
27 km
Leskovac - Barje kod Leskovca timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:40 06:30 (00:50)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Leskovac, Posta
arr. 05:46
dep. 05:46
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Gornja Jajina
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Palikuca
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Radonjica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donja Bunusa
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 06:09
dep. 06:09
17 km
Todorovce
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Mirosevce
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Vina kod Leskovca
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
26.5 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 06:30
27 km
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Presecina, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Presecina, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Strojkovce, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Strojkovce, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Strojkovce, 3
arr. 07:53
dep. 07:53
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Vucje
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Zabljane
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:06
dep. 08:06
22 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Todorovce
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Mirosevce
arr. 08:15
dep. 08:15
28 km
Vina kod Leskovca
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
33 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 08:30
34 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Leskovac, Posta
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Gornja Jajina
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Palikuca
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Radonjica
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Donja Bunusa
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 14:48
dep. 14:48
17 km
Todorovce
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Mirosevce
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Vina kod Leskovca
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
26.5 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 15:10
27 km
Leskovac - Barje kod Leskovca timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
05:40 06:30 (00:50)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Leskovac, Posta
arr. 05:46
dep. 05:46
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Gornja Jajina
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Palikuca
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Radonjica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donja Bunusa
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 06:09
dep. 06:09
17 km
Todorovce
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Mirosevce
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Vina kod Leskovca
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
26.5 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 06:30
27 km
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Presecina, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Presecina, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Strojkovce, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Strojkovce, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Strojkovce, 3
arr. 07:53
dep. 07:53
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Vucje
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Zabljane
arr. 08:04
dep. 08:04
21 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:06
dep. 08:06
22 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Todorovce
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Mirosevce
arr. 08:15
dep. 08:15
28 km
Vina kod Leskovca
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
33 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 08:30
34 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Leskovac, Posta
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Donja Jajina, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Donja Jajina, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Donja Jajina, 3
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Gornja Jajina
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Palikuca
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Radonjica
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Donja Bunusa
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Bunuski Cifluk
arr. 14:48
dep. 14:48
17 km
Todorovce
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Mirosevce
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Vina kod Leskovca
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Barje kod Leskovca, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
26.5 km
Barje kod Leskovca, Brana
arr. 15:10
27 km

Naselja Leskovac i Barje kod Leskovca su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.