Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Aleksinac timetable

tuesday, 21.05.2019.
01:50 03:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:50
arr. 02:33
dep. 02:33
43 km
Nis, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:45
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
76 km
03:10 04:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 03:10
Nis, Bus station
arr. 03:59
dep. 04:00
50.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 04:30
80.7 km
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
75 km
07:40 09:10 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:40
arr. 08:25
dep. 08:25
50 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
81 km
08:30 10:18 (01:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
83 km
09:00 10:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
76 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
arr. 11:15
dep. 11:15
43 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:30
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:00
75 km
12:00 13:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
63 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
76 km
14:00 15:28 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:48
dep. 14:48
43 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:28
76 km
15:35 17:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:35
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:00
75 km
16:55 18:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:55
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:00
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
76 km
23:35 01:08 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 23:35
Nis, Bus station
arr. 00:27
dep. 00:40
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
76 km

Naselja Leskovac i Aleksinac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 01:50 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.