Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Aleksinac timetable

sunday, 09.08.2020.
01:50 03:15 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:50
arr. 02:33
dep. 02:33
43 km
Nis, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:45
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
76 km
03:10 04:30 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 03:10
Nis, Bus station
arr. 03:59
dep. 04:00
50.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 04:30
80.7 km
07:00 08:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
75 km
07:40 09:10 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:40
arr. 08:25
dep. 08:25
50 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
81 km
08:30 10:18 (01:48)
Bus stationIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
83 km
09:00 10:20 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
76 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
arr. 11:15
dep. 11:15
43 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:30
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:00
75 km
15:35 17:00 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:35
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:00
75 km
16:55 18:30 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:55
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:00
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
76 km
23:35 01:08 (01:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 23:35
Nis, Bus station
arr. 00:27
dep. 00:40
45 km
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
76 km

Naselja Leskovac i Aleksinac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 01:50 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Leskovac - Aleksinac iznosi od 4,34 EUR do 4,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.