Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lepaja - Nis timetable

friday, 19.07.2019.
05:35 06:11 (00:36)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Dom
dep. 05:35
Balicevac, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
2.4 km
Balicevac, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
3.2 km
Balicevac, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
3.7 km
Merosina
arr. 05:45
dep. 05:45
5.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:48
dep. 05:48
8.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:49
dep. 05:49
9 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:51
dep. 05:51
10.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
11.8 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:54
dep. 05:54
12.4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:57
dep. 05:57
14.6 km
arr. 05:59
dep. 05:59
15.9 km
arr. 06:02
dep. 06:02
17.9 km
arr. 06:05
dep. 06:05
19.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:11
21.5 km
07:00 07:42 (00:42)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Izlaz
dep. 07:00
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
3.2 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
6.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
9.8 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
10.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
11.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
12.6 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
13.2 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
15.4 km
arr. 07:30
dep. 07:30
16.7 km
arr. 07:33
dep. 07:33
18.7 km
arr. 07:36
dep. 07:36
20.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
22.3 km
14:55 15:32 (00:37)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Dom
dep. 14:55
Oblacina, Vikend Naselje
arr. 14:57
dep. 14:57
1 km
Oblacina, Jezeo - hotel
arr. 14:58
dep. 14:58
1.8 km
Oblacina, Skola
arr. 14:59
dep. 14:59
2.6 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Rozina
arr. 15:02
dep. 15:02
4.6 km
Merosina
arr. 15:06
dep. 15:06
6.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
9.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:10
dep. 15:10
10.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:11
dep. 15:11
11.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:12
dep. 15:12
12 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
12.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:15
dep. 15:15
13.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:18
dep. 15:18
15.7 km
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
arr. 15:26
dep. 15:26
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 15:32
22.6 km
Lepaja - Nis timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:15 05:51 (00:36)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Dom
dep. 05:15
Balicevac, Skola
arr. 05:19
dep. 05:19
2.4 km
Balicevac, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
3.2 km
Balicevac, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
3.7 km
Merosina
arr. 05:25
dep. 05:25
5.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:29
dep. 05:29
9 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:31
dep. 05:31
10.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
11.8 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:34
dep. 05:34
12.4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:37
dep. 05:37
14.6 km
arr. 05:39
dep. 05:39
15.9 km
arr. 05:42
dep. 05:42
17.9 km
arr. 05:45
dep. 05:45
19.6 km
Nis, Bus station
arr. 05:51
21.5 km
Lepaja - Nis timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
17:00 17:36 (00:36)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Dom
dep. 17:00
Balicevac, Skola
arr. 17:04
dep. 17:04
2.4 km
Balicevac, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
3.2 km
Balicevac, Ulaz
arr. 17:07
dep. 17:07
3.7 km
Merosina
arr. 17:10
dep. 17:10
5.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:13
dep. 17:13
8.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:14
dep. 17:14
9 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:16
dep. 17:16
10.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
11.8 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:19
dep. 17:19
12.4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:22
dep. 17:22
14.6 km
arr. 17:24
dep. 17:24
15.9 km
arr. 17:27
dep. 17:27
17.9 km
arr. 17:30
dep. 17:30
19.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:36
21.5 km
Lepaja - Nis timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:35 06:11 (00:36)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Dom
dep. 05:35
Balicevac, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
2.4 km
Balicevac, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
3.2 km
Balicevac, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
3.7 km
Merosina
arr. 05:45
dep. 05:45
5.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:48
dep. 05:48
8.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:49
dep. 05:49
9 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:51
dep. 05:51
10.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
11.8 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:54
dep. 05:54
12.4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:57
dep. 05:57
14.6 km
arr. 05:59
dep. 05:59
15.9 km
arr. 06:02
dep. 06:02
17.9 km
arr. 06:05
dep. 06:05
19.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:11
21.5 km
07:00 07:42 (00:42)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Izlaz
dep. 07:00
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
3.2 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
6.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
9.8 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
10.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
11.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
12.6 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
13.2 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
15.4 km
arr. 07:30
dep. 07:30
16.7 km
arr. 07:33
dep. 07:33
18.7 km
arr. 07:36
dep. 07:36
20.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
22.3 km
14:55 15:32 (00:37)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lepaja, Dom
dep. 14:55
Oblacina, Vikend Naselje
arr. 14:57
dep. 14:57
1 km
Oblacina, Jezeo - hotel
arr. 14:58
dep. 14:58
1.8 km
Oblacina, Skola
arr. 14:59
dep. 14:59
2.6 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Rozina
arr. 15:02
dep. 15:02
4.6 km
Merosina
arr. 15:06
dep. 15:06
6.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
9.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:10
dep. 15:10
10.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:11
dep. 15:11
11.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:12
dep. 15:12
12 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
12.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:15
dep. 15:15
13.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:18
dep. 15:18
15.7 km
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
arr. 15:26
dep. 15:26
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 15:32
22.6 km

Naselja Lepaja i Nis su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lepaja je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.