Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lebane - Nis timetable

friday, 16.11.2018.
05:20 07:10 (01:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:20
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 05:29
dep. 05:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 05:33
dep. 05:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 05:39
dep. 05:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 05:46
dep. 05:55
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 05:59
dep. 05:59
16.7 km
Lapotince
arr. 06:00
dep. 06:00
17.4 km
Kacabac
arr. 06:04
dep. 06:04
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 06:10
dep. 06:10
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 06:12
dep. 06:12
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 06:14
dep. 06:14
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 06:17
dep. 06:17
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
31.8 km
Kutles
arr. 06:22
dep. 06:22
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
36.3 km
Pukovac, II
arr. 06:29
dep. 06:29
39.1 km
Pukovac, I
arr. 06:30
dep. 06:30
40.1 km
Kocane
arr. 06:32
dep. 06:32
41.7 km
Kocane, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
42.6 km
Doljevac, P.
arr. 06:37
dep. 06:37
43.8 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:38
dep. 06:38
44.6 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:41
dep. 06:41
46.6 km
Malosiste, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
49.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:48
dep. 06:48
51.8 km
Belotinac, A.
arr. 06:49
dep. 06:49
52.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:53
dep. 06:53
55.9 km
arr. 06:58
dep. 06:58
60.4 km
arr. 07:03
dep. 07:03
64 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
65.9 km
05:30 07:05 (01:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:30
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
4.6 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
6.1 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
9.7 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
11.4 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
22.8 km
arr. 07:00
dep. 07:00
69.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
70.8 km
08:00 09:50 (01:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:00
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
23 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
68 km
08:05 09:45 (01:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:07
dep. 08:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 08:08
dep. 08:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 08:14
dep. 08:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 08:18
dep. 08:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 08:24
dep. 08:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 08:27
dep. 08:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 08:34
dep. 08:34
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
17.4 km
Kacabac
arr. 08:40
dep. 08:40
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 08:46
dep. 08:46
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 08:48
dep. 08:48
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 08:50
dep. 08:50
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 08:53
dep. 08:53
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
31.8 km
Kutles
arr. 08:58
dep. 08:58
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:01
dep. 09:01
36.3 km
Pukovac, II
arr. 09:05
dep. 09:05
39.1 km
Pukovac, I
arr. 09:06
dep. 09:06
40.1 km
Kocane
arr. 09:08
dep. 09:08
41.7 km
Kocane, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
42.6 km
Doljevac, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
43.7 km
Orljane, Majdan
arr. 09:14
dep. 09:14
45.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:16
dep. 09:16
46.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:19
dep. 09:19
47.7 km
Malosiste, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
48.5 km
Malosiste, Anče
arr. 09:22
dep. 09:22
49.2 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
50.9 km
Belotinac, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
51.6 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 09:33
dep. 09:33
55.5 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
57.2 km
arr. 09:38
dep. 09:38
58.2 km
Nis, Biljur
arr. 09:40
dep. 09:40
59 km
Nis, Bus station
arr. 09:45
60.5 km
13:05 14:55 (01:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 13:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 13:07
dep. 13:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 13:08
dep. 13:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 13:24
dep. 13:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 13:27
dep. 13:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:35
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:39
dep. 13:39
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
17.4 km
Kacabac
arr. 13:45
dep. 13:45
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 13:51
dep. 13:51
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 13:53
dep. 13:53
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 13:55
dep. 13:55
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:58
dep. 13:58
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
31.8 km
Kutles
arr. 14:03
dep. 14:03
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
36.3 km
Pukovac, II
arr. 14:10
dep. 14:10
39.1 km
Pukovac, I
arr. 14:12
dep. 14:12
40.1 km
Kocane
arr. 14:15
dep. 14:15
41.7 km
Kocane, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
42.6 km
Doljevac, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
43.7 km
Orljane, Majdan
arr. 14:22
dep. 14:22
45.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:24
dep. 14:24
46.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:28
dep. 14:28
47.7 km
Malosiste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
48.5 km
Malosiste, Anče
arr. 14:32
dep. 14:32
49.2 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
50.9 km
Belotinac, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
51.6 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 14:43
dep. 14:43
55.5 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
57.2 km
arr. 14:48
dep. 14:48
58.2 km
Nis, Biljur
arr. 14:50
dep. 14:50
59 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
60.5 km
14:10 15:34 (01:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 14:10
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:19
dep. 14:19
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:23
dep. 14:23
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:29
dep. 14:29
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:32
dep. 14:32
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
dep. 14:39
16.6 km
Kacabac
arr. 14:44
dep. 14:44
21.4 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
24.7 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:50
dep. 14:50
25.5 km
Gornje Brijanje
arr. 14:52
dep. 14:52
27.5 km
Donje Brijanje
arr. 14:54
dep. 14:54
29.2 km
Meda kod Leskovca
arr. 14:56
dep. 14:56
31.3 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
32.4 km
Kutles
arr. 15:00
dep. 15:00
34.9 km
arr. 15:28
dep. 15:28
66.9 km
Nis, Bus station
arr. 15:34
68.8 km
15:15 16:55 (01:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 15:15
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 15:18
dep. 15:18
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 15:24
dep. 15:24
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 15:28
dep. 15:28
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 15:34
dep. 15:34
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 15:37
dep. 15:37
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:45
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 15:49
dep. 15:49
16.7 km
Lapotince
arr. 15:50
dep. 15:50
17.4 km
Kacabac
arr. 15:54
dep. 15:54
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 16:00
dep. 16:00
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 16:02
dep. 16:02
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 16:04
dep. 16:04
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:06
dep. 16:06
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
31.8 km
Sarlince
arr. 16:12
dep. 16:12
33.5 km
Draskovac
arr. 16:14
dep. 16:14
34.2 km
Pukovac, III
arr. 16:21
dep. 16:21
37.4 km
Pukovac, II
arr. 16:22
dep. 16:22
38.4 km
Kocane
arr. 16:24
dep. 16:24
40 km
Kocane, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
40.9 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:28
dep. 16:28
42.9 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:30
dep. 16:30
44.9 km
Malosiste, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
47.8 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:35
dep. 16:35
50.1 km
Belotinac, A.
arr. 16:36
dep. 16:36
51 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:39
dep. 16:39
54.2 km
arr. 16:44
dep. 16:44
58.7 km
arr. 16:49
dep. 16:49
62.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
64.2 km
17:15 18:51 (01:36)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 17:15
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
17.4 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
20.8 km
Stubla kod Bojnika
arr. 17:55
dep. 17:55
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
31.8 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
36.3 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
39.1 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
40.1 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
41.7 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
42.6 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
44.6 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
46.6 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
49.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
51.8 km
arr. 18:45
dep. 18:45
64 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
65.9 km

Naselja Lebane i Nis su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 24min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.