Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lebane - Leskovac timetable

thursday, 22.04.2021.
05:30 06:08 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 05:30
Lebane, Modna kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
4.6 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
6.1 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 05:45
dep. 05:45
9.7 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
11.4 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
22.8 km
05:50 06:25 (00:35)
Bus stationModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 05:50
Lebane, Modna kuca
arr. 05:52
dep. 05:52
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:55
dep. 05:55
1.6 km
Konjino
arr. 05:59
dep. 05:59
4.6 km
Lugare
arr. 06:01
dep. 06:01
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:04
dep. 06:04
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 06:05
dep. 06:05
9.7 km
Pertate
arr. 06:08
dep. 06:08
11.4 km
Cenovac
arr. 06:09
dep. 06:09
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:25
21.6 km
06:02 06:37 (00:35)
Bus stationModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 06:02
Lebane, Modna kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Konjino
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
Lugare
arr. 06:13
dep. 06:13
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 06:17
dep. 06:17
9.7 km
Pertate
arr. 06:20
dep. 06:20
11.4 km
Cenovac
arr. 06:21
dep. 06:21
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:37
21.6 km
06:15 06:53 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 06:15
Lebane, Modna kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:20
dep. 06:20
1.6 km
Konjino
arr. 06:24
dep. 06:24
4.6 km
Lugare
arr. 06:26
dep. 06:26
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 06:30
dep. 06:30
9.7 km
Pertate
arr. 06:33
dep. 06:33
11.4 km
Cenovac
arr. 06:34
dep. 06:34
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:47
dep. 06:47
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:50
dep. 06:50
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:53
22.8 km
07:00 07:35 (00:35)
Bus stationModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 07:00
Lebane, Modna kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 07:05
dep. 07:05
1.6 km
Konjino
arr. 07:09
dep. 07:09
4.6 km
Lugare
arr. 07:11
dep. 07:11
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
Pertate
arr. 07:18
dep. 07:18
11.4 km
Cenovac
arr. 07:19
dep. 07:19
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:32
dep. 07:32
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:35
21.6 km
07:45 08:23 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 07:45
Lebane, Modna kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 07:50
dep. 07:50
1.6 km
Konjino
arr. 07:54
dep. 07:54
4.6 km
Lugare
arr. 07:56
dep. 07:56
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 07:59
dep. 07:59
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 08:00
dep. 08:00
9.7 km
Pertate
arr. 08:03
dep. 08:03
11.4 km
Cenovac
arr. 08:04
dep. 08:04
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:17
dep. 08:17
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:20
dep. 08:20
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:23
22.8 km
08:00 08:35 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 08:00
Bosnjace, Samousluga
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
23 km
08:27 09:05 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 08:27
Lebane, Modna kuca
arr. 08:29
dep. 08:29
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:32
dep. 08:32
1.6 km
Konjino
arr. 08:36
dep. 08:36
4.6 km
Lugare
arr. 08:38
dep. 08:38
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 08:41
dep. 08:41
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 08:42
dep. 08:42
9.7 km
Pertate
arr. 08:45
dep. 08:45
11.4 km
Cenovac
arr. 08:46
dep. 08:46
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:59
dep. 08:59
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:05
22.8 km
09:00 09:35 (00:35)
Bus stationModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 09:00
Lebane, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:05
dep. 09:05
1.6 km
Konjino
arr. 09:09
dep. 09:09
4.6 km
Lugare
arr. 09:11
dep. 09:11
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 09:14
dep. 09:14
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 09:15
dep. 09:15
9.7 km
Pertate
arr. 09:18
dep. 09:18
11.4 km
Cenovac
arr. 09:19
dep. 09:19
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:32
dep. 09:32
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:35
21.6 km
09:30 10:08 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 09:30
Lebane, Modna kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:35
dep. 09:35
1.6 km
Konjino, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
4.6 km
Lugare
arr. 09:41
dep. 09:41
6.1 km
Bosnjace, Crkva
arr. 09:45
dep. 09:45
8.9 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 09:48
dep. 09:48
11.4 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 09:49
dep. 09:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:02
dep. 10:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:05
dep. 10:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:08
22.8 km
09:36 10:14 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 09:36
Lebane, Modna kuca
arr. 09:38
dep. 09:38
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:41
dep. 09:41
1.6 km
Konjino, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
4.6 km
Zdeglovo, Metalna industrija 1. maj
arr. 09:46
dep. 09:46
5.3 km
Lugare
arr. 09:47
dep. 09:47
6.1 km
Bosnjace, Crkva
arr. 09:50
dep. 09:50
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 09:51
dep. 09:51
9.7 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 09:54
dep. 09:54
11.4 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 09:55
dep. 09:55
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:08
dep. 10:08
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:11
dep. 10:11
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:14
22.8 km
09:54 10:29 (00:35)
Bus stationModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 09:54
Lebane, Modna kuca
arr. 09:56
dep. 09:56
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:59
dep. 09:59
1.6 km
Konjino
arr. 10:03
dep. 10:03
4.6 km
Lugare
arr. 10:05
dep. 10:05
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:08
dep. 10:08
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 10:09
dep. 10:09
9.7 km
Pertate
arr. 10:12
dep. 10:12
11.4 km
Cenovac
arr. 10:13
dep. 10:13
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:26
dep. 10:26
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:29
21.6 km
10:23 10:58 (00:35)
Bus stationModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 10:23
Lebane, Modna kuca
arr. 10:25
dep. 10:25
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:28
dep. 10:28
1.6 km
Konjino
arr. 10:32
dep. 10:32
4.6 km
Lugare
arr. 10:34
dep. 10:34
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:37
dep. 10:37
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 10:38
dep. 10:38
9.7 km
Pertate
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Cenovac
arr. 10:42
dep. 10:42
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:55
dep. 10:55
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:58
21.6 km
10:50 11:30 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 10:50
Lebane, Modna kuca
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Konjino
arr. 10:56
dep. 10:56
4 km
Lugare
arr. 10:58
dep. 10:58
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 11:02
dep. 11:02
9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Pertate
arr. 11:07
dep. 11:07
12 km
Cenovac
arr. 11:10
dep. 11:10
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:24
dep. 11:24
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:30
23 km
11:30 12:05 (00:35)
Bus stationModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 11:30
Lebane, Modna kuca
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 11:35
dep. 11:35
1.6 km
Konjino
arr. 11:39
dep. 11:39
4.6 km
Lugare
arr. 11:41
dep. 11:41
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 11:44
dep. 11:44
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 11:45
dep. 11:45
9.7 km
Pertate
arr. 11:48
dep. 11:48
11.4 km
Cenovac
arr. 11:49
dep. 11:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:02
dep. 12:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:05
21.6 km
11:54 12:32 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 11:54
Lebane, Modna kuca
arr. 11:56
dep. 11:56
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 11:59
dep. 11:59
1.6 km
Konjino
arr. 12:03
dep. 12:03
4.6 km
Lugare
arr. 12:05
dep. 12:05
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 12:08
dep. 12:08
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 12:09
dep. 12:09
9.7 km
Pertate
arr. 12:12
dep. 12:12
11.4 km
Cenovac
arr. 12:13
dep. 12:13
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:26
dep. 12:26
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:32
22.8 km
12:46 13:24 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 12:46
Lebane, Modna kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:51
dep. 12:51
1.6 km
Konjino
arr. 12:55
dep. 12:55
4.6 km
Lugare
arr. 12:57
dep. 12:57
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 13:00
dep. 13:00
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 13:01
dep. 13:01
9.7 km
Pertate
arr. 13:04
dep. 13:04
11.4 km
Cenovac
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:18
dep. 13:18
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:21
dep. 13:21
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:24
22.8 km
14:02 14:40 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 14:02
Lebane, Modna kuca
arr. 14:04
dep. 14:04
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:07
dep. 14:07
1.6 km
Konjino
arr. 14:11
dep. 14:11
4.6 km
Lugare
arr. 14:13
dep. 14:13
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:16
dep. 14:16
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 14:17
dep. 14:17
9.7 km
Pertate
arr. 14:20
dep. 14:20
11.4 km
Cenovac
arr. 14:21
dep. 14:21
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:37
dep. 14:37
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:40
22.8 km
14:30 15:04 (00:34)
Bus stationTri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 14:30
Lebane, Modna kuca
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Konjino
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Lugare
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Pertate
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Cenovac
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:04
22 km
15:02 15:40 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 15:02
Lebane, Modna kuca
arr. 15:04
dep. 15:04
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Konjino, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
4.6 km
Lugare
arr. 15:13
dep. 15:13
6.1 km
Bosnjace, Crkva
arr. 15:16
dep. 15:16
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:17
dep. 15:17
9.7 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 15:20
dep. 15:20
11.4 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 15:21
dep. 15:21
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:34
dep. 15:34
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
22.8 km
15:28 15:59 (00:31)
Bus stationTri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 15:28
Lebane, Modna kuca
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Konjino
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Lugare
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:42
dep. 15:42
10 km
Pertate
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Cenovac
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:59
22 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 16:00
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
21 km
16:30 17:08 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 16:30
Lebane, Modna kuca
arr. 16:32
dep. 16:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 16:35
dep. 16:35
1.6 km
Konjino
arr. 16:39
dep. 16:39
4.6 km
Lugare
arr. 16:41
dep. 16:41
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 16:44
dep. 16:44
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 16:45
dep. 16:45
9.7 km
Pertate
arr. 16:48
dep. 16:48
11.4 km
Cenovac
arr. 16:49
dep. 16:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:02
dep. 17:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:05
dep. 17:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:08
22.8 km
17:10 17:44 (00:34)
Bus stationTri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 17:10
Lebane, Modna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:17
dep. 17:17
3 km
Konjino
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Lugare
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 17:25
dep. 17:25
10 km
Pertate
arr. 17:30
dep. 17:30
12 km
Cenovac
arr. 17:32
dep. 17:32
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:44
22 km
18:05 18:45 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 18:05
Leskovac, Bus station
arr. 18:45
23 km
18:31 19:05 (00:34)
Bus stationTri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 18:31
Lebane, Modna kuca
arr. 18:35
dep. 18:35
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 18:38
dep. 18:38
3 km
Konjino
arr. 18:41
dep. 18:41
4 km
Lugare
arr. 18:43
dep. 18:43
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 18:46
dep. 18:46
9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Pertate
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Cenovac
arr. 18:53
dep. 18:53
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:05
22 km
18:50 19:28 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 18:50
Lebane, Modna kuca
arr. 18:52
dep. 18:52
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 18:55
dep. 18:55
1.6 km
Konjino, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
4.6 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 19:05
dep. 19:05
9.7 km
Pertate
arr. 19:08
dep. 19:08
11.4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:25
dep. 19:25
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:28
22.8 km
19:26 20:04 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 19:26
Lebane, Modna kuca
arr. 19:28
dep. 19:28
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 19:31
dep. 19:31
1.6 km
Konjino
arr. 19:35
dep. 19:35
4.6 km
Lugare
arr. 19:37
dep. 19:37
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 19:40
dep. 19:40
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 19:41
dep. 19:41
9.7 km
Pertate
arr. 19:44
dep. 19:44
11.4 km
Cenovac
arr. 19:45
dep. 19:45
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:58
dep. 19:58
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:04
22.8 km
20:24 20:59 (00:35)
Bus stationTri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 20:24
Lebane, Modna kuca
arr. 20:25
dep. 20:25
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 20:27
dep. 20:27
3 km
Konjino
arr. 20:31
dep. 20:31
4 km
Lugare
arr. 20:35
dep. 20:35
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 20:39
dep. 20:39
9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Pertate
arr. 20:45
dep. 20:45
12 km
Cenovac
arr. 20:47
dep. 20:47
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:59
22 km
23:05 23:30 (24:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 23:05
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
23 km

Naselja Lebane i Leskovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 24h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Lebane - Leskovac iznosi od 1,45 EUR do 1,45 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.