Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lebane - Leskovac timetable

monday, 19.11.2018.
04:36 05:14 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 04:36
Lebane, Modna Kuća
arr. 04:38
dep. 04:38
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 04:41
dep. 04:41
1.6 km
Konjino, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
4.6 km
Lugare
arr. 04:47
dep. 04:47
6.1 km
Bosnjace, Crkva
arr. 04:50
dep. 04:50
8.9 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 04:51
dep. 04:51
9.7 km
Pertate
arr. 04:54
dep. 04:54
11.4 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 04:55
dep. 04:55
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:08
dep. 05:08
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:11
dep. 05:11
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:14
22.8 km
05:10 05:48 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:10
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:12
dep. 05:12
0.8 km
Konjino
arr. 05:19
dep. 05:19
4.6 km
Lugare
arr. 05:21
dep. 05:21
6.1 km
Bosnjace
arr. 05:25
dep. 05:25
9.7 km
Pertate
arr. 05:28
dep. 05:28
11.4 km
Cenovac
arr. 05:29
dep. 05:29
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:42
dep. 05:42
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:45
dep. 05:45
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:48
22.8 km
05:30 06:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:30
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
4.6 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
6.1 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
9.7 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
11.4 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
22.8 km
05:50 06:25 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:50
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:52
dep. 05:52
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:55
dep. 05:55
1.6 km
Konjino
arr. 05:59
dep. 05:59
4.6 km
Lugare
arr. 06:01
dep. 06:01
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:04
dep. 06:04
8.9 km
Bosnjace
arr. 06:05
dep. 06:05
9.7 km
Pertate
arr. 06:08
dep. 06:08
11.4 km
Cenovac
arr. 06:09
dep. 06:09
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:25
21.6 km
06:02 06:37 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 06:02
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Konjino
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
Lugare
arr. 06:13
dep. 06:13
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
8.9 km
Bosnjace
arr. 06:17
dep. 06:17
9.7 km
Pertate
arr. 06:20
dep. 06:20
11.4 km
Cenovac
arr. 06:21
dep. 06:21
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:37
21.6 km
06:15 06:53 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 06:15
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:20
dep. 06:20
1.6 km
Konjino
arr. 06:24
dep. 06:24
4.6 km
Lugare
arr. 06:26
dep. 06:26
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
8.9 km
Bosnjace
arr. 06:30
dep. 06:30
9.7 km
Pertate
arr. 06:33
dep. 06:33
11.4 km
Cenovac
arr. 06:34
dep. 06:34
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:47
dep. 06:47
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:50
dep. 06:50
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:53
22.8 km
06:25 07:03 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 06:25
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:27
dep. 06:27
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:30
dep. 06:30
1.6 km
Konjino
arr. 06:34
dep. 06:34
4.6 km
Lugare
arr. 06:36
dep. 06:36
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
8.9 km
Bosnjace
arr. 06:40
dep. 06:40
9.7 km
Pertate
arr. 06:43
dep. 06:43
11.4 km
Cenovac
arr. 06:44
dep. 06:44
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:57
dep. 06:57
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:00
dep. 07:00
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:03
22.8 km
07:00 07:35 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 07:00
Lebane, Modna Kuća
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 07:05
dep. 07:05
1.6 km
Konjino
arr. 07:09
dep. 07:09
4.6 km
Lugare
arr. 07:11
dep. 07:11
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
8.9 km
Bosnjace
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
Pertate
arr. 07:18
dep. 07:18
11.4 km
Cenovac
arr. 07:19
dep. 07:19
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:32
dep. 07:32
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:35
21.6 km
07:45 08:23 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 07:45
Lebane, Modna Kuća
arr. 07:47
dep. 07:47
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 07:50
dep. 07:50
1.6 km
Konjino
arr. 07:54
dep. 07:54
4.6 km
Lugare
arr. 07:56
dep. 07:56
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 07:59
dep. 07:59
8.9 km
Bosnjace
arr. 08:00
dep. 08:00
9.7 km
Pertate
arr. 08:03
dep. 08:03
11.4 km
Cenovac
arr. 08:04
dep. 08:04
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:17
dep. 08:17
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:20
dep. 08:20
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:23
22.8 km
08:00 08:35 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:00
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
23 km
08:27 09:05 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:27
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:29
dep. 08:29
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:32
dep. 08:32
1.6 km
Konjino
arr. 08:36
dep. 08:36
4.6 km
Lugare
arr. 08:38
dep. 08:38
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 08:41
dep. 08:41
8.9 km
Bosnjace
arr. 08:42
dep. 08:42
9.7 km
Pertate
arr. 08:45
dep. 08:45
11.4 km
Cenovac
arr. 08:46
dep. 08:46
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:59
dep. 08:59
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:05
22.8 km
09:00 09:35 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 09:00
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:05
dep. 09:05
1.6 km
Konjino
arr. 09:09
dep. 09:09
4.6 km
Lugare
arr. 09:11
dep. 09:11
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 09:14
dep. 09:14
8.9 km
Bosnjace
arr. 09:15
dep. 09:15
9.7 km
Pertate
arr. 09:18
dep. 09:18
11.4 km
Cenovac
arr. 09:19
dep. 09:19
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:32
dep. 09:32
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:35
21.6 km
09:54 10:29 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 09:54
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:56
dep. 09:56
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:59
dep. 09:59
1.6 km
Konjino
arr. 10:03
dep. 10:03
4.6 km
Lugare
arr. 10:05
dep. 10:05
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:08
dep. 10:08
8.9 km
Bosnjace
arr. 10:09
dep. 10:09
9.7 km
Pertate
arr. 10:12
dep. 10:12
11.4 km
Cenovac
arr. 10:13
dep. 10:13
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:26
dep. 10:26
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:29
21.6 km
10:23 10:58 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 10:23
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:25
dep. 10:25
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:28
dep. 10:28
1.6 km
Konjino
arr. 10:32
dep. 10:32
4.6 km
Lugare
arr. 10:34
dep. 10:34
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:37
dep. 10:37
8.9 km
Bosnjace
arr. 10:38
dep. 10:38
9.7 km
Pertate
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Cenovac
arr. 10:42
dep. 10:42
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:55
dep. 10:55
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:58
21.6 km
10:50 11:30 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 10:50
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Konjino
arr. 10:56
dep. 10:56
4 km
Lugare
arr. 10:58
dep. 10:58
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 11:02
dep. 11:02
9 km
Bosnjace
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Pertate
arr. 11:07
dep. 11:07
12 km
Cenovac
arr. 11:10
dep. 11:10
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:24
dep. 11:24
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:30
23 km
11:30 12:05 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 11:30
Lebane, Modna Kuća
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 11:35
dep. 11:35
1.6 km
Konjino
arr. 11:39
dep. 11:39
4.6 km
Lugare
arr. 11:41
dep. 11:41
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 11:44
dep. 11:44
8.9 km
Bosnjace
arr. 11:45
dep. 11:45
9.7 km
Pertate
arr. 11:48
dep. 11:48
11.4 km
Cenovac
arr. 11:49
dep. 11:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:02
dep. 12:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:05
21.6 km
11:54 12:32 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 11:54
Lebane, Modna Kuća
arr. 11:56
dep. 11:56
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 11:59
dep. 11:59
1.6 km
Konjino
arr. 12:03
dep. 12:03
4.6 km
Lugare
arr. 12:05
dep. 12:05
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 12:08
dep. 12:08
8.9 km
Bosnjace
arr. 12:09
dep. 12:09
9.7 km
Pertate
arr. 12:12
dep. 12:12
11.4 km
Cenovac
arr. 12:13
dep. 12:13
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:26
dep. 12:26
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:32
22.8 km
12:46 13:24 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 12:46
Lebane, Modna Kuća
arr. 12:48
dep. 12:48
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:51
dep. 12:51
1.6 km
Konjino
arr. 12:55
dep. 12:55
4.6 km
Lugare
arr. 12:57
dep. 12:57
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 13:00
dep. 13:00
8.9 km
Bosnjace
arr. 13:01
dep. 13:01
9.7 km
Pertate
arr. 13:04
dep. 13:04
11.4 km
Cenovac
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:18
dep. 13:18
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:21
dep. 13:21
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:24
22.8 km
13:15 13:53 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 13:15
Lebane, Modna Kuća
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 13:20
dep. 13:20
1.6 km
Konjino
arr. 13:24
dep. 13:24
4.6 km
Lugare
arr. 13:26
dep. 13:26
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 13:29
dep. 13:29
8.9 km
Bosnjace
arr. 13:30
dep. 13:30
9.7 km
Pertate
arr. 13:33
dep. 13:33
11.4 km
Cenovac
arr. 13:34
dep. 13:34
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:47
dep. 13:47
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:50
dep. 13:50
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:53
22.8 km
14:02 14:40 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 14:02
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:04
dep. 14:04
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:07
dep. 14:07
1.6 km
Konjino
arr. 14:11
dep. 14:11
4.6 km
Lugare
arr. 14:13
dep. 14:13
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:16
dep. 14:16
8.9 km
Bosnjace
arr. 14:17
dep. 14:17
9.7 km
Pertate
arr. 14:20
dep. 14:20
11.4 km
Cenovac
arr. 14:21
dep. 14:21
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:37
dep. 14:37
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:40
22.8 km
14:30 15:04 (00:34)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 14:30
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Konjino
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Lugare
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Bosnjace
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Pertate
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Cenovac
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:04
22 km
15:02 15:40 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 15:02
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:04
dep. 15:04
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Konjino
arr. 15:11
dep. 15:11
4.6 km
Lugare
arr. 15:13
dep. 15:13
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 15:16
dep. 15:16
8.9 km
Bosnjace
arr. 15:17
dep. 15:17
9.7 km
Pertate
arr. 15:20
dep. 15:20
11.4 km
Cenovac
arr. 15:21
dep. 15:21
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:34
dep. 15:34
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
22.8 km
15:28 15:59 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 15:28
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Konjino
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Lugare
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Bosnjace
arr. 15:42
dep. 15:42
10 km
Pertate
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Cenovac
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:59
22 km
16:00 16:40 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 16:00
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
21 km
16:30 17:08 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 16:30
Lebane, Modna Kuća
arr. 16:32
dep. 16:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 16:35
dep. 16:35
1.6 km
Konjino
arr. 16:39
dep. 16:39
4.6 km
Lugare
arr. 16:41
dep. 16:41
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 16:44
dep. 16:44
8.9 km
Bosnjace
arr. 16:45
dep. 16:45
9.7 km
Pertate
arr. 16:48
dep. 16:48
11.4 km
Cenovac
arr. 16:49
dep. 16:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:02
dep. 17:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:05
dep. 17:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:08
22.8 km
17:10 17:44 (00:34)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 17:10
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:15
dep. 17:15
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:17
dep. 17:17
3 km
Konjino
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Lugare
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Bosnjace
arr. 17:25
dep. 17:25
10 km
Pertate
arr. 17:30
dep. 17:30
12 km
Cenovac
arr. 17:32
dep. 17:32
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:44
22 km
17:45 18:27 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 17:45
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:49
dep. 17:49
3 km
Konjino
arr. 17:51
dep. 17:51
4 km
Lugare
arr. 17:54
dep. 17:54
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 17:59
dep. 17:59
9 km
Bosnjace
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
Pertate
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Cenovac
arr. 18:09
dep. 18:09
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:21
dep. 18:21
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:27
23 km
18:05 18:45 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 18:05
Leskovac, Bus station
arr. 18:45
23 km
18:31 19:05 (00:34)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 18:31
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:35
dep. 18:35
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 18:38
dep. 18:38
3 km
Konjino
arr. 18:41
dep. 18:41
4 km
Lugare
arr. 18:43
dep. 18:43
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 18:46
dep. 18:46
9 km
Bosnjace
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Pertate
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Cenovac
arr. 18:53
dep. 18:53
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:05
22 km
18:50 19:28 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 18:50
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:52
dep. 18:52
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 18:55
dep. 18:55
1.6 km
Konjino, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
4.6 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 19:05
dep. 19:05
9.7 km
Pertate
arr. 19:08
dep. 19:08
11.4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:25
dep. 19:25
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:28
22.8 km
19:26 20:04 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 19:26
Lebane, Modna Kuća
arr. 19:28
dep. 19:28
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 19:31
dep. 19:31
1.6 km
Konjino
arr. 19:35
dep. 19:35
4.6 km
Lugare
arr. 19:37
dep. 19:37
6.1 km
Bosnjace, Groblje
arr. 19:40
dep. 19:40
8.9 km
Bosnjace
arr. 19:41
dep. 19:41
9.7 km
Pertate
arr. 19:44
dep. 19:44
11.4 km
Cenovac
arr. 19:45
dep. 19:45
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:58
dep. 19:58
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:04
22.8 km
20:24 20:59 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 20:24
Lebane, Modna Kuća
arr. 20:25
dep. 20:25
1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 20:27
dep. 20:27
3 km
Konjino
arr. 20:31
dep. 20:31
4 km
Lugare
arr. 20:35
dep. 20:35
6 km
Bosnjace, Crkva
arr. 20:39
dep. 20:39
9 km
Bosnjace
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Pertate
arr. 20:45
dep. 20:45
12 km
Cenovac
arr. 20:47
dep. 20:47
13 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:59
22 km
23:05 00:00 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 23:05
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
23 km

Naselja Lebane i Leskovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 04:36 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.