Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Laznica - Bor timetable

monday, 15.07.2019.
04:30 06:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Laznica
dep. 04:30
Zagubica, Capa
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zabari, II
arr. 04:36
dep. 04:36
2.2 km
Zabari, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
3.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:50
5.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 04:55
dep. 04:55
9.1 km
Zagubica, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
10.3 km
Zagubica, Beljevina
arr. 04:58
dep. 04:58
11.5 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 05:08
dep. 05:08
19 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 05:10
dep. 05:10
20.3 km
Zagubica, Krst
arr. 05:15
dep. 05:15
24.1 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 05:25
dep. 05:25
32 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:35
dep. 05:35
39.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
46.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
53.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
53.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
54.4 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
54.8 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
55.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
57.9 km
Laznica - Bor timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
04:30 06:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Laznica
dep. 04:30
Zagubica, Capa
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zabari, II
arr. 04:36
dep. 04:36
2.2 km
Zabari, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
3.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:50
5.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 04:55
dep. 04:55
9.1 km
Zagubica, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
10.3 km
Zagubica, Beljevina
arr. 04:58
dep. 04:58
11.5 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 05:08
dep. 05:08
19 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 05:10
dep. 05:10
20.3 km
Zagubica, Krst
arr. 05:15
dep. 05:15
24.1 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 05:25
dep. 05:25
32 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:35
dep. 05:35
39.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
46.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
53.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
53.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
54.4 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
54.8 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
55.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
57.9 km
Laznica - Bor timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
04:30 06:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Laznica
dep. 04:30
Zagubica, Capa
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zabari, II
arr. 04:36
dep. 04:36
2.2 km
Zabari, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
3.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:50
5.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 04:55
dep. 04:55
9.1 km
Zagubica, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
10.3 km
Zagubica, Beljevina
arr. 04:58
dep. 04:58
11.5 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 05:08
dep. 05:08
19 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 05:10
dep. 05:10
20.3 km
Zagubica, Krst
arr. 05:15
dep. 05:15
24.1 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 05:25
dep. 05:25
32 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:35
dep. 05:35
39.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
46.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
53.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
53.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
54.4 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
54.8 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
55.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
57.9 km
Laznica - Bor timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
04:30 06:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Laznica
dep. 04:30
Zagubica, Capa
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zabari, II
arr. 04:36
dep. 04:36
2.2 km
Zabari, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
3.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:50
5.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 04:55
dep. 04:55
9.1 km
Zagubica, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
10.3 km
Zagubica, Beljevina
arr. 04:58
dep. 04:58
11.5 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 05:08
dep. 05:08
19 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 05:10
dep. 05:10
20.3 km
Zagubica, Krst
arr. 05:15
dep. 05:15
24.1 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 05:25
dep. 05:25
32 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:35
dep. 05:35
39.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
46.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
53.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
53.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
54.4 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
54.8 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
55.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
57.9 km
Laznica - Bor timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:30 06:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Laznica
dep. 04:30
Zagubica, Capa
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zabari, II
arr. 04:36
dep. 04:36
2.2 km
Zabari, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
3.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:50
5.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 04:55
dep. 04:55
9.1 km
Zagubica, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
10.3 km
Zagubica, Beljevina
arr. 04:58
dep. 04:58
11.5 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 05:08
dep. 05:08
19 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 05:10
dep. 05:10
20.3 km
Zagubica, Krst
arr. 05:15
dep. 05:15
24.1 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 05:25
dep. 05:25
32 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:35
dep. 05:35
39.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
46.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
53.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
53.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
54.4 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
54.8 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
55.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
57.9 km
Laznica - Bor timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
04:30 06:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Laznica
dep. 04:30
Zagubica, Capa
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zabari, II
arr. 04:36
dep. 04:36
2.2 km
Zabari, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
3.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:50
5.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 04:55
dep. 04:55
9.1 km
Zagubica, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
10.3 km
Zagubica, Beljevina
arr. 04:58
dep. 04:58
11.5 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 05:08
dep. 05:08
19 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 05:10
dep. 05:10
20.3 km
Zagubica, Krst
arr. 05:15
dep. 05:15
24.1 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 05:25
dep. 05:25
32 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:35
dep. 05:35
39.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
46.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
53.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
53.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
54.4 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
54.8 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
55.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
57.9 km
Laznica - Bor timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
04:30 06:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Laznica
dep. 04:30
Zagubica, Capa
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zabari, II
arr. 04:36
dep. 04:36
2.2 km
Zabari, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
3.1 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:50
5.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 04:55
dep. 04:55
9.1 km
Zagubica, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
10.3 km
Zagubica, Beljevina
arr. 04:58
dep. 04:58
11.5 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 05:08
dep. 05:08
19 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 05:10
dep. 05:10
20.3 km
Zagubica, Krst
arr. 05:15
dep. 05:15
24.1 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 05:18
dep. 05:18
27.1 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 05:25
dep. 05:25
32 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:35
dep. 05:35
39.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
46.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
53.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
53.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
54.4 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
54.8 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
55.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
57.9 km

Naselja Laznica i Bor su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Laznica je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 04:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.