Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevo kod Zrenjanina - Zrenjanin timetable

thursday, 16.07.2020.
05:15 05:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 05:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 05:19
dep. 05:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 05:20
dep. 05:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 05:28
dep. 05:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 05:29
dep. 05:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 05:30
dep. 05:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 05:32
dep. 05:32
13.8 km
arr. 05:33
dep. 05:33
14.8 km
arr. 05:34
dep. 05:34
15.6 km
arr. 05:36
dep. 05:36
16.2 km
arr. 05:38
dep. 05:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 05:39
dep. 05:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 05:40
18.9 km
06:15 06:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 06:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:19
dep. 06:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:28
dep. 06:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 06:29
dep. 06:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:30
dep. 06:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 06:32
dep. 06:32
13.8 km
arr. 06:33
dep. 06:33
14.8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
arr. 06:36
dep. 06:36
16.2 km
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 06:39
dep. 06:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 06:40
18.9 km
06:30 06:57 (00:27)
I - Ive Lole Ribara 88Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
dep. 06:30
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
9.9 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
11.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
12.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
16.7 km
07:09 07:23 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
dep. 07:09
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:23
14 km
07:12 07:31 (00:19)
IIBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 07:12
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Zrenjanin, Progres
arr. 07:26
dep. 07:26
12 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:31
15 km
07:15 07:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 07:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:19
dep. 07:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 07:20
dep. 07:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:28
dep. 07:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 07:29
dep. 07:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:30
dep. 07:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 07:32
dep. 07:32
13.8 km
arr. 07:33
dep. 07:33
14.8 km
arr. 07:34
dep. 07:34
15.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
16.2 km
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:39
dep. 07:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 07:40
18.9 km
08:15 08:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 08:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 08:19
dep. 08:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 08:20
dep. 08:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:28
dep. 08:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 08:29
dep. 08:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:30
dep. 08:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 08:32
dep. 08:32
13.8 km
arr. 08:33
dep. 08:33
14.8 km
arr. 08:34
dep. 08:34
15.6 km
arr. 08:36
dep. 08:36
16.2 km
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 08:39
dep. 08:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 08:40
18.9 km
09:12 09:30 (00:18)
I - Ive Lole Ribara 88Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
dep. 09:12
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
17 km
09:15 09:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 09:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:19
dep. 09:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 09:20
dep. 09:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:28
dep. 09:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 09:29
dep. 09:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 09:30
dep. 09:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 09:32
dep. 09:32
13.8 km
arr. 09:33
dep. 09:33
14.8 km
arr. 09:34
dep. 09:34
15.6 km
arr. 09:36
dep. 09:36
16.2 km
arr. 09:38
dep. 09:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 09:39
dep. 09:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 09:40
18.9 km
09:41 09:55 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
dep. 09:41
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:55
14 km
12:01 12:15 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
dep. 12:01
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:15
14 km
12:56 13:10 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
dep. 12:56
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:10
14 km
13:15 13:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 13:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:19
dep. 13:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 13:20
dep. 13:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:28
dep. 13:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 13:29
dep. 13:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:30
dep. 13:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 13:32
dep. 13:32
13.8 km
arr. 13:33
dep. 13:33
14.8 km
arr. 13:34
dep. 13:34
15.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
16.2 km
arr. 13:38
dep. 13:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 13:40
18.9 km
16:15 16:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 16:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 16:19
dep. 16:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 16:20
dep. 16:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 16:28
dep. 16:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 16:29
dep. 16:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:30
dep. 16:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 16:32
dep. 16:32
13.8 km
arr. 16:33
dep. 16:33
14.8 km
arr. 16:34
dep. 16:34
15.6 km
arr. 16:36
dep. 16:36
16.2 km
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 16:39
dep. 16:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 16:40
18.9 km
17:30 17:57 (00:27)
I - Ive Lole Ribara 88Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
dep. 17:30
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
9.9 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
11.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
12.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
16.7 km
19:15 19:40 (00:25)
IIElemirski drum 2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 19:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 19:19
dep. 19:19
1.6 km
Zrenjanin, Progres
arr. 19:20
dep. 19:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 19:28
dep. 19:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 19:29
dep. 19:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 19:30
dep. 19:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 19:32
dep. 19:32
13.8 km
arr. 19:33
dep. 19:33
14.8 km
arr. 19:34
dep. 19:34
15.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
16.2 km
arr. 19:38
dep. 19:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 19:39
dep. 19:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 19:40
18.9 km
21:22 21:41 (00:19)
IIBus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 21:22
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 21:24
dep. 21:24
2 km
Zrenjanin, Progres
arr. 21:36
dep. 21:36
12 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 21:38
dep. 21:38
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:41
15 km

Naselja Lazarevo kod Zrenjanina i Zrenjanin su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevo kod Zrenjanina je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 21:22 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Lazarevo kod Zrenjanina - Zrenjanin iznosi od 1,62 EUR do 1,62 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.