Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevo kod Zrenjanina - Elemir timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:15 05:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 05:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 05:19
dep. 05:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 05:20
dep. 05:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 05:28
dep. 05:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 05:29
dep. 05:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 05:30
dep. 05:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 05:32
dep. 05:32
13.8 km
arr. 05:33
dep. 05:33
14.8 km
arr. 05:34
dep. 05:34
15.6 km
arr. 05:36
dep. 05:36
16.2 km
arr. 05:38
dep. 05:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 05:39
dep. 05:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 05:40
dep. 05:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
23.3 km
Elemir
arr. 05:54
dep. 05:54
24 km
Elemir, 1
arr. 05:55
25.8 km
06:15 06:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 06:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:19
dep. 06:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:28
dep. 06:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 06:29
dep. 06:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:30
dep. 06:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 06:32
dep. 06:32
13.8 km
arr. 06:33
dep. 06:33
14.8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
arr. 06:36
dep. 06:36
16.2 km
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 06:39
dep. 06:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 06:40
dep. 06:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
23.3 km
Elemir
arr. 06:54
dep. 06:54
24 km
Elemir, 1
arr. 06:55
25.8 km
07:15 07:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 07:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:19
dep. 07:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 07:20
dep. 07:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:28
dep. 07:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 07:29
dep. 07:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:30
dep. 07:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 07:32
dep. 07:32
13.8 km
arr. 07:33
dep. 07:33
14.8 km
arr. 07:34
dep. 07:34
15.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
16.2 km
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:39
dep. 07:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 07:40
dep. 07:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
23.3 km
Elemir
arr. 07:54
dep. 07:54
24 km
Elemir, 1
arr. 07:55
25.8 km
08:15 08:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 08:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 08:19
dep. 08:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 08:20
dep. 08:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:28
dep. 08:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 08:29
dep. 08:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:30
dep. 08:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 08:32
dep. 08:32
13.8 km
arr. 08:33
dep. 08:33
14.8 km
arr. 08:34
dep. 08:34
15.6 km
arr. 08:36
dep. 08:36
16.2 km
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 08:39
dep. 08:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 08:40
dep. 08:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 08:52
dep. 08:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
23.3 km
Elemir
arr. 08:54
dep. 08:54
24 km
Elemir, 1
arr. 08:55
25.8 km
09:15 09:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 09:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:19
dep. 09:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 09:20
dep. 09:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:28
dep. 09:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 09:29
dep. 09:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 09:30
dep. 09:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 09:32
dep. 09:32
13.8 km
arr. 09:33
dep. 09:33
14.8 km
arr. 09:34
dep. 09:34
15.6 km
arr. 09:36
dep. 09:36
16.2 km
arr. 09:38
dep. 09:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 09:39
dep. 09:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 09:40
dep. 09:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 09:52
dep. 09:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
23.3 km
Elemir
arr. 09:54
dep. 09:54
24 km
Elemir, 1
arr. 09:55
25.8 km
13:15 13:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 13:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:19
dep. 13:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 13:20
dep. 13:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:28
dep. 13:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 13:29
dep. 13:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:30
dep. 13:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 13:32
dep. 13:32
13.8 km
arr. 13:33
dep. 13:33
14.8 km
arr. 13:34
dep. 13:34
15.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
16.2 km
arr. 13:38
dep. 13:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 13:40
dep. 13:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 13:52
dep. 13:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
23.3 km
Elemir
arr. 13:54
dep. 13:54
24 km
Elemir, 1
arr. 13:55
25.8 km
16:15 16:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 16:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 16:19
dep. 16:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 16:20
dep. 16:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 16:28
dep. 16:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 16:29
dep. 16:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:30
dep. 16:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 16:32
dep. 16:32
13.8 km
arr. 16:33
dep. 16:33
14.8 km
arr. 16:34
dep. 16:34
15.6 km
arr. 16:36
dep. 16:36
16.2 km
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 16:39
dep. 16:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 16:40
dep. 16:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 16:52
dep. 16:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 16:53
dep. 16:53
23.3 km
Elemir
arr. 16:54
dep. 16:54
24 km
Elemir, 1
arr. 16:55
25.8 km
19:15 19:55 (00:40)
II1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo kod Zrenjanina, II
dep. 19:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 19:19
dep. 19:19
1.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 19:20
dep. 19:20
2.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 19:28
dep. 19:28
7.2 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 19:29
dep. 19:29
8.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 19:30
dep. 19:30
9.8 km
Zrenjanin, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
11.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 19:32
dep. 19:32
13.8 km
arr. 19:33
dep. 19:33
14.8 km
arr. 19:34
dep. 19:34
15.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
16.2 km
arr. 19:38
dep. 19:38
17 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 19:39
dep. 19:39
18.3 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 19:40
dep. 19:40
18.9 km
Elemir, 3
arr. 19:52
dep. 19:52
22.8 km
Elemir, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
23.3 km
Elemir
arr. 19:54
dep. 19:54
24 km
Elemir, 1
arr. 19:55
25.8 km

Naselja Lazarevo kod Zrenjanina i Elemir su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevo kod Zrenjanina je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.