Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevo Selo - Nis timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:22 05:50 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 05:22
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:24
dep. 05:24
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 05:27
dep. 05:27
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 05:28
dep. 05:28
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 05:29
dep. 05:29
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:31
dep. 05:31
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:33
dep. 05:33
6.6 km
Nis, EI
arr. 05:34
dep. 05:34
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:37
dep. 05:37
9.6 km
arr. 05:41
dep. 05:41
11 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
13.3 km
05:57 06:25 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 05:57
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
6.6 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
9.6 km
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
13.3 km
05:57 06:25 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 05:57
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
6.6 km
Nis, EI
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 06:13
dep. 06:13
9.6 km
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
13.3 km
06:12 06:40 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 06:12
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:14
dep. 06:14
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:18
dep. 06:18
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:19
dep. 06:19
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
6.6 km
Nis, EI
arr. 06:24
dep. 06:24
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
9.6 km
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
13.3 km
06:52 07:20 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 06:52
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:54
dep. 06:54
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:58
dep. 06:58
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
6.6 km
Nis, EI
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:07
dep. 07:07
9.6 km
arr. 07:11
dep. 07:11
11 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
13.3 km
06:52 07:20 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 06:52
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:54
dep. 06:54
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:58
dep. 06:58
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
6.6 km
Nis, EI
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:07
dep. 07:07
9.6 km
arr. 07:11
dep. 07:11
11 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
13.3 km
07:12 07:40 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 07:12
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
6.6 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
9.6 km
arr. 07:31
dep. 07:31
11 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
13.3 km
08:27 08:55 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 08:27
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:31
dep. 08:31
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:33
dep. 08:33
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:34
dep. 08:34
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:36
dep. 08:36
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:38
dep. 08:38
6.6 km
Nis, EI
arr. 08:39
dep. 08:39
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
9.6 km
arr. 08:46
dep. 08:46
11 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
13.3 km
09:12 09:40 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 09:12
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
6.6 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
9.6 km
arr. 09:32
dep. 09:32
11 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
13.3 km
10:12 10:40 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 10:12
Prva Kutina, Izlaz
arr. 10:14
dep. 10:14
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 10:16
dep. 10:16
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 10:18
dep. 10:18
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 10:19
dep. 10:19
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:21
dep. 10:21
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 10:23
dep. 10:23
6.6 km
Nis, EI
arr. 10:24
dep. 10:24
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 10:27
dep. 10:27
9.6 km
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
13.3 km
11:42 12:10 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 11:42
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
6.6 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
9.6 km
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
13.3 km
12:57 13:25 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 12:57
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
6.6 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
9.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
13.3 km
13:12 13:40 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 13:12
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:14
dep. 13:14
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:17
dep. 13:17
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:18
dep. 13:18
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:21
dep. 13:21
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:23
dep. 13:23
6.6 km
Nis, EI
arr. 13:24
dep. 13:24
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:27
dep. 13:27
9.6 km
arr. 13:31
dep. 13:31
11 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
13.3 km
14:12 14:40 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 14:12
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
6.6 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
9.6 km
arr. 14:31
dep. 14:31
11 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
13.3 km
15:02 15:30 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 15:02
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:04
dep. 15:04
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:08
dep. 15:08
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:09
dep. 15:09
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:13
dep. 15:13
6.6 km
Nis, EI
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:17
dep. 15:17
9.6 km
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Nis, Bus station
arr. 15:30
13.3 km
15:14 15:42 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 15:14
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:16
dep. 15:16
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:20
dep. 15:20
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:21
dep. 15:21
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:25
dep. 15:25
6.6 km
Nis, EI
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:30
dep. 15:30
9.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Nis, Bus station
arr. 15:42
13.3 km
16:02 16:30 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 16:02
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
6.6 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
9.6 km
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
13.3 km
18:02 18:30 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 18:02
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
6.6 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
9.6 km
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
13.3 km
18:02 18:30 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 18:02
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
6.6 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:18
dep. 18:18
9.6 km
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
13.3 km
21:12 21:40 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 21:12
Prva Kutina, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
2.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
3.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
6.6 km
Nis, EI
arr. 21:25
dep. 21:25
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
9.6 km
arr. 21:32
dep. 21:32
11 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
13.3 km
22:02 22:30 (00:28)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevo Selo, Intersection
dep. 22:02
Prva Kutina, Izlaz
arr. 22:04
dep. 22:04
1.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 22:05
dep. 22:05
2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 22:07
dep. 22:07
2.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 22:09
dep. 22:09
4.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:11
dep. 22:11
4.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 22:13
dep. 22:13
6.6 km
Nis, EI
arr. 22:15
dep. 22:15
7.5 km
Nis, Cele kula
arr. 22:18
dep. 22:18
9.6 km
arr. 22:22
dep. 22:22
11 km
Nis, Bus station
arr. 22:30
13.3 km

Naselja Lazarevo Selo i Nis su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevo Selo je u 05:22 h, dok je poslednji polazak u 22:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.