Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Vrbovno timetable

friday, 19.07.2019.
01:00 01:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 01:00
Lazarevac, Rampa
arr. 01:04
dep. 01:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 01:06
dep. 01:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 01:12
dep. 01:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 01:15
dep. 01:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 01:16
dep. 01:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 01:20
dep. 01:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 01:22
dep. 01:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 01:26
dep. 01:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 01:30
dep. 01:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 01:32
dep. 01:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 01:34
22.1 km
03:45 04:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 03:45
Lazarevac, Rampa
arr. 03:49
dep. 03:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 03:51
dep. 03:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 03:57
dep. 03:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 04:00
dep. 04:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:01
dep. 04:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:05
dep. 04:05
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 04:07
dep. 04:07
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 04:11
dep. 04:11
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 04:15
dep. 04:15
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 04:17
dep. 04:17
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 04:19
22.1 km
04:30 05:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 04:30
Lazarevac, Rampa
arr. 04:34
dep. 04:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 04:42
dep. 04:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 04:45
dep. 04:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:46
dep. 04:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:50
dep. 04:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 04:52
dep. 04:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 04:56
dep. 04:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:00
dep. 05:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:04
22.1 km
05:00 05:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:00
Lazarevac, Rampa
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:30
dep. 05:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:34
22.1 km
05:45 06:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:45
Lazarevac, Rampa
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:07
dep. 06:07
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 06:19
22.1 km
06:00 06:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Lazarevac, Rampa
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 06:34
22.1 km
06:15 06:49 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:15
Lazarevac, Rampa
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 06:49
22.1 km
06:30 07:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:30
Lazarevac, Rampa
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:04
22.1 km
07:10 07:48 (00:38)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 07:10
Lazarevac, Bus station
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:20
dep. 07:20
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:26
dep. 07:26
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 07:29
dep. 07:29
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:36
dep. 07:36
15.3 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 07:40
dep. 07:40
18.3 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 07:44
dep. 07:44
21.3 km
Vrbovno, Karadjordje
arr. 07:46
dep. 07:46
22.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:48
23.4 km
07:30 08:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:30
Lazarevac, Rampa
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:52
dep. 07:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:56
dep. 07:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:04
22.1 km
08:00 08:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:00
Lazarevac, Rampa
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:12
dep. 08:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:22
dep. 08:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:26
dep. 08:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:34
22.1 km
08:30 09:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Rampa
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:50
dep. 08:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:52
dep. 08:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:56
dep. 08:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:02
dep. 09:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 09:04
22.1 km
09:00 09:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:00
Lazarevac, Rampa
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:06
dep. 09:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:12
dep. 09:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:26
dep. 09:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:32
dep. 09:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 09:34
22.1 km
09:30 10:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Lazarevac, Rampa
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:46
dep. 09:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:52
dep. 09:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:56
dep. 09:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:00
dep. 10:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:02
dep. 10:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 10:04
22.1 km
09:45 10:38 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:45
Lazarevac, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:57
dep. 09:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:03
dep. 10:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 10:11
dep. 10:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:12
dep. 10:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:19
dep. 10:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 10:26
dep. 10:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 10:34
dep. 10:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:38
26 km
10:00 10:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:22
dep. 10:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:26
dep. 10:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:32
dep. 10:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 10:34
22.1 km
10:30 11:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:30
Lazarevac, Rampa
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:56
dep. 10:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:00
dep. 11:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 11:04
22.1 km
10:55 11:48 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:55
Lazarevac, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:01
dep. 11:01
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:07
dep. 11:07
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:13
dep. 11:13
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:19
dep. 11:19
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:20
dep. 11:20
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:25
dep. 11:25
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:29
dep. 11:29
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:36
dep. 11:36
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:44
dep. 11:44
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:48
26 km
11:00 11:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:00
Lazarevac, Rampa
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:30
dep. 11:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 11:34
22.1 km
11:30 12:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:30
Lazarevac, Rampa
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:56
dep. 11:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:04
22.1 km
12:00 12:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:00
Lazarevac, Rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:22
dep. 12:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:32
dep. 12:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:34
22.1 km
12:30 13:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:30
Lazarevac, Rampa
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:42
dep. 12:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:50
dep. 12:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:00
dep. 13:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 13:04
22.1 km
12:45 13:38 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:45
Lazarevac, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:55
dep. 12:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 12:56
dep. 12:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:57
dep. 12:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 12:58
dep. 12:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:09
dep. 13:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:10
dep. 13:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 13:11
dep. 13:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:19
dep. 13:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 13:26
dep. 13:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 13:34
dep. 13:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:38
26 km
13:15 13:53 (00:38)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 13:15
Lazarevac, Bus station
arr. 13:19
dep. 13:19
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:23
dep. 13:23
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:25
dep. 13:25
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:31
dep. 13:31
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:41
dep. 13:41
15.3 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 13:45
dep. 13:45
18.3 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 13:49
dep. 13:49
21.3 km
Vrbovno, Karadjordje
arr. 13:51
dep. 13:51
22.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 13:53
23.4 km
14:00 14:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:00
Lazarevac, Rampa
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:20
dep. 14:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:22
dep. 14:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 14:34
22.1 km
14:55 15:40 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:55
Lazarevac, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:00
dep. 15:00
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:01
dep. 15:01
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:07
dep. 15:07
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 15:08
dep. 15:08
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:11
dep. 15:11
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:13
dep. 15:13
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:19
dep. 15:19
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:20
dep. 15:20
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:22
dep. 15:22
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:29
dep. 15:29
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 15:36
dep. 15:36
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 15:40
23 km
15:00 15:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:30
dep. 15:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 15:34
22.1 km
15:30 16:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:30
Lazarevac, Rampa
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:52
dep. 15:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 16:04
22.1 km
16:15 16:49 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:15
Lazarevac, Rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:27
dep. 16:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:35
dep. 16:35
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:37
dep. 16:37
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:41
dep. 16:41
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:45
dep. 16:45
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 16:49
22.1 km
16:30 17:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:30
Lazarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:42
dep. 16:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:04
22.1 km
17:00 17:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:00
Lazarevac, Rampa
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:26
dep. 17:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:34
22.1 km
17:30 18:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:30
Lazarevac, Rampa
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:50
dep. 17:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:52
dep. 17:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:56
dep. 17:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:00
dep. 18:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:02
dep. 18:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:04
22.1 km
17:45 18:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:45
Lazarevac, Rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:51
dep. 17:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:01
dep. 18:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:05
dep. 18:05
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:11
dep. 18:11
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:17
dep. 18:17
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:19
22.1 km
18:00 18:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:20
dep. 18:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:22
dep. 18:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:26
dep. 18:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:30
dep. 18:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:34
22.1 km
18:30 19:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:30
Lazarevac, Rampa
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:36
dep. 18:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:42
dep. 18:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 19:04
22.1 km
19:00 19:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:20
dep. 19:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:26
dep. 19:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:32
dep. 19:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 19:34
22.1 km
19:10 19:48 (00:38)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 19:10
Lazarevac, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:14
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:20
dep. 19:20
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:26
dep. 19:26
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 19:29
dep. 19:29
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:34
dep. 19:34
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:36
dep. 19:36
15.3 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 19:40
dep. 19:40
18.3 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 19:44
dep. 19:44
21.3 km
Vrbovno, Karadjordje
arr. 19:46
dep. 19:46
22.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 19:48
23.4 km
19:30 20:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:30
Lazarevac, Rampa
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:36
dep. 19:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:00
dep. 20:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 20:04
22.1 km
20:00 20:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:00
Lazarevac, Rampa
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:20
dep. 20:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:22
dep. 20:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:30
dep. 20:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 20:34
22.1 km
21:00 21:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:00
Lazarevac, Rampa
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:06
dep. 21:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:16
dep. 21:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 21:22
dep. 21:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:26
dep. 21:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 21:34
22.1 km

Naselja Lazarevac i Vrbovno su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.