Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Vencane timetable

tuesday, 22.10.2019.
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Vencane, Center
arr. 16:30
42 km
Lazarevac - Vencane timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Vencane, Center
arr. 16:30
42 km
Lazarevac - Vencane timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Vencane, Center
arr. 16:30
42 km
Lazarevac - Vencane timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Vencane, Center
arr. 16:30
42 km
Lazarevac - Vencane timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Vencane, Center
arr. 16:30
42 km
Lazarevac - Vencane timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Vencane, Center
arr. 16:30
42 km
Lazarevac - Vencane timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Vencane, Center
arr. 16:30
42 km

Naselja Lazarevac i Vencane su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.