Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Uzice timetable

monday, 18.02.2019.
08:29 11:15 (02:46)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 08:29
Lajkovac, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
7 km
Slovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:44
dep. 08:44
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:53
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:58
dep. 08:58
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
35 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 09:25
dep. 09:25
50 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:29
dep. 09:29
54 km
arr. 09:41
dep. 09:41
65 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:48
dep. 09:48
70 km
arr. 09:54
dep. 09:55
74 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:07
83 km
Tubici, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
87 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:30
96 km
Otanj, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
100 km
Glumac, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:40
102 km
Pozega, Railway station
arr. 10:47
dep. 10:48
108 km
Rasna, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:53
114 km
Uzici, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
120 km
Zlakusa, ZS
arr. 11:00
dep. 11:00
122 km
Sevojno, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
128 km
Uzice, Teretna
arr. 11:10
dep. 11:11
135 km
Uzice, Railway station
arr. 11:15
138 km
09:50 12:03 (02:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 09:50
Lajkovac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:16
35 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
83 km
Pozega, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
108 km
Uzice, Railway station
arr. 12:03
138 km
13:34 16:13 (02:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 13:34
Lajkovac, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
7 km
Slovac, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:53
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:58
dep. 13:58
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
35 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 14:25
dep. 14:25
50 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:29
dep. 14:30
54 km
arr. 14:42
dep. 14:42
65 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:49
dep. 14:49
70 km
arr. 14:55
dep. 14:55
74 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
83 km
Tubici, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
87 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
96 km
Otanj, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
100 km
Glumac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
102 km
Pozega, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
108 km
Rasna, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
114 km
Uzici, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:54
120 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:57
dep. 15:57
122 km
Sevojno, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
128 km
Uzice, Teretna
arr. 16:08
dep. 16:09
135 km
Uzice, Railway station
arr. 16:13
138 km
16:13 18:52 (02:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 16:13
Lajkovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
7 km
Slovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:29
dep. 16:29
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:38
dep. 16:38
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:47
35 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:08
dep. 17:08
50 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:12
dep. 17:12
54 km
arr. 17:24
dep. 17:24
65 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:31
dep. 17:31
70 km
arr. 17:37
dep. 17:37
74 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:53
83 km
Tubici, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
87 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
96 km
Otanj, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
100 km
Glumac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
102 km
Pozega, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
108 km
Rasna, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
114 km
Uzici, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
120 km
Zlakusa, ZS
arr. 18:38
dep. 18:38
122 km
Sevojno, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
128 km
Uzice, Teretna
arr. 18:48
dep. 18:48
135 km
Uzice, Railway station
arr. 18:52
138 km
17:54 20:18 (02:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:54
Lajkovac, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
35 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
83 km
Pozega, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
108 km
Sevojno, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
128 km
Uzice, Railway station
arr. 20:18
138 km
20:30 22:58 (02:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:30
Lajkovac, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
7 km
Slovac, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:46
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:54
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:59
dep. 20:59
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
35 km
arr. 21:38
dep. 21:38
65 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 21:45
dep. 21:45
70 km
arr. 21:51
dep. 21:51
74 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:02
dep. 22:03
83 km
Kalenici, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
96 km
Pozega, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
108 km
Uzici, Railway station
arr. 22:41
dep. 22:41
120 km
Zlakusa, ZS
arr. 22:44
dep. 22:44
122 km
Sevojno, Railway station
arr. 22:49
dep. 22:49
128 km
Uzice, Teretna
arr. 22:54
dep. 22:54
135 km
Uzice, Railway station
arr. 22:58
138 km
22:00 00:13 (02:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 22:00
Lajkovac, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
35 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:23
83 km
Pozega, Railway station
arr. 23:52
dep. 23:53
108 km
Uzice, Railway station
arr. 00:13
138 km

Naselja Lazarevac i Uzice su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 13min., a najduže 02h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 08:29 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.