Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Stepojevac timetable

sunday, 21.07.2019.
01:00 01:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 01:00
Lazarevac, Rampa
arr. 01:04
dep. 01:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 01:06
dep. 01:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 01:12
dep. 01:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 01:15
dep. 01:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 01:16
dep. 01:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 01:20
dep. 01:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 01:22
dep. 01:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 01:26
17 km
04:15 04:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 04:15
Lazarevac, Rampa
arr. 04:18
dep. 04:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 04:20
dep. 04:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 04:28
dep. 04:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 04:30
dep. 04:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:37
dep. 04:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:39
dep. 04:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 04:45
dep. 04:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 04:47
18.4 km
05:15 05:41 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:15
Lazarevac, Rampa
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:21
dep. 05:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:27
dep. 05:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:41
17 km
06:00 06:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Lazarevac, Rampa
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:26
17 km
06:03 06:15 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:03
Vreoci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:15
17 km
06:45 07:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:45
Lazarevac, Rampa
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:11
17 km
07:00 07:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:22
dep. 07:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:24
dep. 07:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:32
18.4 km
07:10 07:40 (00:30)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 07:10
Lazarevac, Bus station
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:20
dep. 07:20
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:26
dep. 07:26
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 07:29
dep. 07:29
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:36
dep. 07:36
15.3 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 07:40
18.3 km
07:30 07:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:30
Lazarevac, Rampa
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:52
dep. 07:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:56
17 km
07:40 08:12 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:40
Lazarevac, Rampa
arr. 07:43
dep. 07:43
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:53
dep. 07:53
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:02
dep. 08:02
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:04
dep. 08:04
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:10
dep. 08:10
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 08:12
18.4 km
08:00 08:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:00
Lazarevac, Rampa
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:12
dep. 08:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:22
dep. 08:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:26
17 km
08:30 08:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Rampa
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:50
dep. 08:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:52
dep. 08:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:56
17 km
09:00 09:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:00
Lazarevac, Rampa
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:06
dep. 09:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:12
dep. 09:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:26
17 km
09:11 09:24 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 09:11
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
17 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Lazarevac, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:36
dep. 09:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:41
dep. 09:41
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:43
dep. 09:43
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:46
dep. 09:46
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:47
dep. 09:47
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 09:54
dep. 09:54
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:55
dep. 09:55
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 09:56
dep. 09:56
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:57
dep. 09:57
15 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:00
17 km
09:45 10:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:45
Lazarevac, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:57
dep. 09:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:03
dep. 10:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 10:11
dep. 10:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:12
dep. 10:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
17 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 10:45
29.5 km
10:00 10:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:22
dep. 10:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:26
17 km
10:00 10:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:13
dep. 10:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:22
dep. 10:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:24
dep. 10:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:30
dep. 10:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 10:32
18.4 km
10:30 10:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:30
Lazarevac, Rampa
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:56
17 km
11:00 11:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:00
Lazarevac, Rampa
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:26
17 km
11:30 11:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:30
Lazarevac, Rampa
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:56
17 km
11:45 12:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:45
Lazarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:05
dep. 12:05
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:07
dep. 12:07
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:11
17 km
12:00 12:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:00
Lazarevac, Rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:22
dep. 12:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:26
17 km
12:15 12:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:15
Lazarevac, Rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:37
dep. 12:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:39
dep. 12:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:47
18.4 km
12:24 12:36 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:24
Vreoci, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
17 km
13:00 13:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Rampa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:13
dep. 13:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:24
dep. 13:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 13:32
18.4 km
13:15 13:45 (00:30)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 13:15
Lazarevac, Bus station
arr. 13:19
dep. 13:19
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:23
dep. 13:23
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:25
dep. 13:25
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:31
dep. 13:31
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:41
dep. 13:41
15.3 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 13:45
18.3 km
14:00 14:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:00
Lazarevac, Rampa
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:20
dep. 14:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:22
dep. 14:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:26
17 km
15:00 15:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:26
17 km
15:00 15:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:17
dep. 15:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:24
dep. 15:24
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 15:26
dep. 15:26
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:27
dep. 15:27
15 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 15:33
18 km
15:28 15:40 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 15:28
Vreoci, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:40
17 km
16:00 16:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Rampa
arr. 16:03
dep. 16:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:13
dep. 16:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:24
dep. 16:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:32
18.4 km
16:15 16:41 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:15
Lazarevac, Rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:27
dep. 16:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:35
dep. 16:35
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:37
dep. 16:37
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:41
17 km
16:30 16:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:30
Lazarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:42
dep. 16:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:56
17 km
17:00 17:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:00
Lazarevac, Rampa
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:26
17 km
17:16 17:28 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:16
Vreoci, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:22
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:28
17 km
18:00 18:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:20
dep. 18:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:22
dep. 18:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:26
17 km
18:30 18:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:30
Lazarevac, Rampa
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:36
dep. 18:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:42
dep. 18:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:56
17 km
19:00 19:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:20
dep. 19:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:26
17 km
19:00 19:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:03
dep. 19:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:13
dep. 19:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:22
dep. 19:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:24
dep. 19:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 19:32
18.4 km
20:00 20:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:00
Lazarevac, Rampa
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:20
dep. 20:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:22
dep. 20:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:26
17 km
20:10 20:43 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 20:27
dep. 20:27
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 20:34
dep. 20:34
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:35
dep. 20:35
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 20:43
18 km
20:57 21:09 (00:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:57
Vreoci, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 21:09
17 km
21:00 21:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:00
Lazarevac, Rampa
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:06
dep. 21:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:16
dep. 21:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 21:22
dep. 21:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:26
17 km
22:00 22:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:00
Lazarevac, Rampa
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 22:05
dep. 22:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:13
dep. 22:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:22
dep. 22:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:24
dep. 22:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 22:32
18.4 km

Naselja Lazarevac i Stepojevac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.