Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Resnik (Beograd) timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:42 06:26 (00:44)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 05:42
Vreoci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:56
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 05:59
dep. 05:59
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:08
dep. 06:08
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:10
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:17
dep. 06:18
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:26
52 km
06:12 06:56 (00:44)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:12
Vreoci, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:38
dep. 06:38
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:47
dep. 06:48
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:56
52 km
06:30 07:18 (00:48)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:30
Vreoci, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:43
17 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:54
dep. 06:54
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:18
52 km
07:08 07:43 (00:35)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:08
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:43
52 km
08:02 08:50 (00:48)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 08:02
Vreoci, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:19
dep. 08:19
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:28
dep. 08:28
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:37
dep. 08:37
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:50
52 km
09:34 10:16 (00:42)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 09:34
Vreoci, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:44
9 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 10:00
dep. 10:00
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:16
52 km
11:42 12:26 (00:44)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 11:42
Vreoci, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:56
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 11:59
dep. 11:59
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:08
dep. 12:08
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:17
dep. 12:18
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:26
52 km
12:50 13:26 (00:36)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:50
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:11
dep. 13:11
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:26
52 km
13:58 14:46 (00:48)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 13:58
Vreoci, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:04
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:16
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:23
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 14:38
dep. 14:38
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 14:46
52 km
15:00 15:43 (00:43)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 15:00
Vreoci, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 15:17
dep. 15:17
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:26
dep. 15:26
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 15:35
dep. 15:35
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:43
52 km
15:38 16:20 (00:42)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 15:38
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:59
dep. 15:59
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:20
52 km
17:04 17:51 (00:47)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:04
Vreoci, Railway station
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:20
dep. 17:20
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:29
dep. 17:29
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 17:43
dep. 17:43
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:51
52 km
17:57 18:35 (00:38)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:57
Vreoci, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
9 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:20
dep. 18:20
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:35
52 km
18:55 19:38 (00:43)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 18:55
Vreoci, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:02
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 19:12
dep. 19:12
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 19:20
dep. 19:20
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 19:30
dep. 19:30
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:38
52 km
20:37 21:25 (00:48)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:37
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:10
dep. 21:10
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 21:25
52 km

Naselja Lazarevac i Resnik (Beograd) su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 05:42 h, dok je poslednji polazak u 20:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.