Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Resnik (Beograd) timetable

thursday, 22.04.2021.
06:10 06:54 (00:44)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:10
Vreoci, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:30
dep. 06:31
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:36
dep. 06:36
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:45
dep. 06:46
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:54
52 km
06:25 07:08 (00:43)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:25
Vreoci, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
24 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:47
dep. 06:47
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:08
52 km
07:40 08:24 (00:44)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:40
Vreoci, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:57
dep. 07:57
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:06
dep. 08:06
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:15
dep. 08:16
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:24
52 km
09:31 10:17 (00:46)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 09:31
Vreoci, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:44
9 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 10:01
dep. 10:01
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:17
52 km
12:05 12:52 (00:47)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:05
Vreoci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:30
dep. 12:30
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:39
dep. 12:44
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:52
52 km
12:46 13:29 (00:43)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:46
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:13
dep. 13:13
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:29
52 km
14:00 14:48 (00:48)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 14:00
Vreoci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:11
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 14:21
dep. 14:21
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:25
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 14:30
dep. 14:30
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 14:39
dep. 14:40
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 14:48
52 km
16:02 16:52 (00:50)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 16:02
Vreoci, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:12
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:21
dep. 16:21
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:29
dep. 16:30
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:39
dep. 16:44
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:52
52 km
17:00 17:48 (00:48)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:00
Vreoci, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:11
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:21
dep. 17:21
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 17:39
dep. 17:40
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:48
52 km
18:09 18:48 (00:39)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 18:09
Vreoci, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:32
dep. 18:32
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:48
52 km
18:55 19:38 (00:43)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 18:55
Vreoci, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:09
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 19:12
dep. 19:12
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 19:20
dep. 19:20
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 19:29
dep. 19:30
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 19:38
52 km
20:38 21:17 (00:39)
Railway stationResnik
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:38
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:01
dep. 21:01
31 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 21:17
52 km

Naselja Lazarevac i Resnik (Beograd) su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 20:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.