Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Mali Borak timetable

sunday, 21.07.2019.
06:50 07:34 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Magistrala - raskrsnica za Petku
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:05
dep. 07:05
6.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:09
dep. 07:09
9.3 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
10.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
11.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
14.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
dep. 07:25
18.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:29
dep. 07:29
20.3 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:32
dep. 07:32
21.8 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 07:34
23.1 km
13:25 14:38 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:25
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:47
dep. 13:47
6.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
9.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
14.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
19.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
dep. 14:26
21.1 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 14:29
dep. 14:29
21.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 14:33
dep. 14:33
23.4 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 14:36
dep. 14:36
24.7 km
Mali Borak, Groblje
arr. 14:38
25.6 km
Lazarevac - Mali Borak timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:50 07:34 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Magistrala - raskrsnica za Petku
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:05
dep. 07:05
6.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:09
dep. 07:09
9.3 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
10.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
11.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
14.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
dep. 07:25
18.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:29
dep. 07:29
20.3 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:32
dep. 07:32
21.8 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 07:34
23.1 km
13:25 14:38 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:25
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:47
dep. 13:47
6.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
9.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
14.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
19.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
dep. 14:26
21.1 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 14:29
dep. 14:29
21.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 14:33
dep. 14:33
23.4 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 14:36
dep. 14:36
24.7 km
Mali Borak, Groblje
arr. 14:38
25.6 km
Lazarevac - Mali Borak timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:50 07:34 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Magistrala - raskrsnica za Petku
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:05
dep. 07:05
6.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:09
dep. 07:09
9.3 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
10.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
11.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
14.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
dep. 07:25
18.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:29
dep. 07:29
20.3 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:32
dep. 07:32
21.8 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 07:34
23.1 km
13:25 14:38 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:25
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:47
dep. 13:47
6.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
9.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
14.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
19.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
dep. 14:26
21.1 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 14:29
dep. 14:29
21.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 14:33
dep. 14:33
23.4 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 14:36
dep. 14:36
24.7 km
Mali Borak, Groblje
arr. 14:38
25.6 km
Lazarevac - Mali Borak timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:50 07:34 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Magistrala - raskrsnica za Petku
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:05
dep. 07:05
6.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:09
dep. 07:09
9.3 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
10.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
11.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
14.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
dep. 07:25
18.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:29
dep. 07:29
20.3 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:32
dep. 07:32
21.8 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 07:34
23.1 km
13:25 14:38 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:25
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:47
dep. 13:47
6.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
9.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
14.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
19.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
dep. 14:26
21.1 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 14:29
dep. 14:29
21.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 14:33
dep. 14:33
23.4 km
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 14:36
dep. 14:36
24.7 km
Mali Borak, Groblje
arr. 14:38
25.6 km

Naselja Lazarevac i Mali Borak su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 13:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.