Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Lukavica kod Lazarevca timetable

monday, 14.10.2019.
05:15 05:27 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 05:18
dep. 05:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 05:20
dep. 05:20
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 05:22
dep. 05:22
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 05:25
dep. 05:25
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:27
4 km
07:00 07:12 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Lazarevac, L put
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 07:07
dep. 07:07
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:12
4 km
10:30 10:42 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:30
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Lazarevac, L put
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 10:37
dep. 10:37
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 10:40
dep. 10:40
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 10:42
4 km
13:15 13:27 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 13:25
dep. 13:25
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:27
4 km
21:15 21:27 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 21:20
dep. 21:20
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 21:22
dep. 21:22
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 21:24
dep. 21:24
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 21:25
dep. 21:25
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 21:27
4 km
Lazarevac - Lukavica kod Lazarevca timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
05:15 05:27 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 05:18
dep. 05:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 05:20
dep. 05:20
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 05:22
dep. 05:22
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 05:25
dep. 05:25
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:27
4 km
07:00 07:12 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Lazarevac, L put
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 07:07
dep. 07:07
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:12
4 km
10:30 10:42 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:30
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Lazarevac, L put
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 10:37
dep. 10:37
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 10:40
dep. 10:40
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 10:42
4 km
13:15 13:27 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 13:25
dep. 13:25
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:27
4 km
21:15 21:27 (00:12)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 21:20
dep. 21:20
1.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 21:22
dep. 21:22
2 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 21:24
dep. 21:24
3 km
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 21:25
dep. 21:25
3.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 21:27
4 km

Naselja Lazarevac i Lukavica kod Lazarevca su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.