Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Kragujevac timetable

thursday, 20.02.2020.
08:45 10:50 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
17 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
21 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
24 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
30 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Banja kod Arandelovca
arr. 09:38
dep. 09:38
43 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
47 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 10:15
dep. 10:15
66 km
Cumic
arr. 10:20
dep. 10:20
74 km
Luznice
arr. 10:27
dep. 10:27
82 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:38
dep. 10:38
89 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:50
96 km
16:45 18:40 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:45
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
38 km
Topola, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
96 km
Lazarevac - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
08:45 10:50 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
17 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
21 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
24 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
30 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Banja kod Arandelovca
arr. 09:38
dep. 09:38
43 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
47 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 10:15
dep. 10:15
66 km
Cumic
arr. 10:20
dep. 10:20
74 km
Luznice
arr. 10:27
dep. 10:27
82 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:38
dep. 10:38
89 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:50
96 km
16:45 18:40 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:45
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
38 km
Topola, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
96 km
Lazarevac - Kragujevac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
08:45 10:50 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
17 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
21 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
24 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
30 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Banja kod Arandelovca
arr. 09:38
dep. 09:38
43 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
47 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 10:15
dep. 10:15
66 km
Cumic
arr. 10:20
dep. 10:20
74 km
Luznice
arr. 10:27
dep. 10:27
82 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:38
dep. 10:38
89 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:50
96 km
16:45 18:40 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:45
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
38 km
Topola, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
96 km
Lazarevac - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
08:45 10:50 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
17 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
21 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
24 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
30 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Banja kod Arandelovca
arr. 09:38
dep. 09:38
43 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
47 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 10:15
dep. 10:15
66 km
Cumic
arr. 10:20
dep. 10:20
74 km
Luznice
arr. 10:27
dep. 10:27
82 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:38
dep. 10:38
89 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:50
96 km
16:45 18:40 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:45
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
38 km
Topola, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
96 km

Naselja Lazarevac i Kragujevac su međusobno udaljena ~96 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.