Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Arnajevo timetable

monday, 19.11.2018.
06:25 07:11 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:25
Lazarevac, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
22 km
11:15 12:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:15
Lazarevac, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:20
dep. 11:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:21
dep. 11:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:25
dep. 11:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:30
dep. 11:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:31
dep. 11:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:32
dep. 11:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:36
dep. 11:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:39
dep. 11:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 11:41
dep. 11:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 11:49
dep. 11:49
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 12:01
22 km
13:00 13:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 13:13
dep. 13:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:17
dep. 13:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:34
dep. 13:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:46
22 km
18:00 18:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 18:06
dep. 18:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:08
dep. 18:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 18:11
dep. 18:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 18:13
dep. 18:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:17
dep. 18:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:21
dep. 18:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:24
dep. 18:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 18:32
dep. 18:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 18:39
dep. 18:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 18:46
22 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
06:25 07:11 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:25
Lazarevac, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
22 km
11:15 12:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:15
Lazarevac, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:20
dep. 11:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:21
dep. 11:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:25
dep. 11:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:30
dep. 11:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:31
dep. 11:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:32
dep. 11:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:36
dep. 11:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:39
dep. 11:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 11:41
dep. 11:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 11:49
dep. 11:49
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 12:01
22 km
13:00 13:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 13:13
dep. 13:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:17
dep. 13:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:34
dep. 13:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:46
22 km
18:00 18:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 18:06
dep. 18:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:08
dep. 18:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 18:11
dep. 18:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 18:13
dep. 18:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:17
dep. 18:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:21
dep. 18:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:24
dep. 18:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 18:32
dep. 18:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 18:39
dep. 18:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 18:46
22 km

Naselja Lazarevac i Arnajevo su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.