Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Arnajevo timetable

sunday, 18.08.2019.
06:25 07:11 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:25
Lazarevac, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
22 km
15:00 15:46 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:17
dep. 15:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:24
dep. 15:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 15:28
dep. 15:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 15:34
dep. 15:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 15:42
dep. 15:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 15:46
22 km
Lazarevac - Arnajevo timetable
Departures on: monday, 19.08.2019.
06:25 07:11 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:25
Lazarevac, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
22 km
13:00 13:46 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 13:13
dep. 13:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:17
dep. 13:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:34
dep. 13:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:46
22 km
Lazarevac - Arnajevo timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
06:25 07:11 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:25
Lazarevac, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
22 km
13:00 13:46 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 13:13
dep. 13:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:17
dep. 13:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:34
dep. 13:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:46
22 km
Lazarevac - Arnajevo timetable
Departures on: wednesday, 21.08.2019.
06:25 07:11 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:25
Lazarevac, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
22 km
13:00 13:46 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 13:13
dep. 13:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:17
dep. 13:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
17 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:34
dep. 13:34
18.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:46
22 km

Naselja Lazarevac i Arnajevo su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.