Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Arandelovac timetable

friday, 23.11.2018.
07:00 08:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Vreoci, Zavod
arr. 07:15
dep. 07:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:23
dep. 07:23
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
dep. 07:27
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
24.5 km
Progoreoci, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
26.3 km
Darosava
arr. 07:49
dep. 07:49
28.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
33.4 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 08:00
dep. 08:00
35.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 08:04
37.6 km
08:45 09:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
17 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
21 km
Progoreoci
arr. 09:12
dep. 09:12
24 km
Darosava, Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 09:20
dep. 09:20
30 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
36 km
10:00 11:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Vreoci, Zavod
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 10:27
dep. 10:27
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 10:32
dep. 10:32
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
24.5 km
Progoreoci, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
26.3 km
Darosava
arr. 10:49
dep. 10:49
28.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
33.4 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 11:00
dep. 11:00
35.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:04
37.6 km
11:10 12:04 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:10
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
14.8 km
Progoreoci, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
16.6 km
Darosava
arr. 11:49
dep. 11:49
19.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
23.7 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:00
dep. 12:00
26.1 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:04
27.9 km
15:00 16:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:23
dep. 15:23
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:27
dep. 15:27
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
24.5 km
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
26.3 km
Darosava
arr. 15:49
dep. 15:49
28.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
33.4 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 16:00
dep. 16:00
35.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:04
37.6 km
16:45 17:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:45
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
38 km
17:40 18:44 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:40
Vreoci, Zavod
arr. 17:55
dep. 17:55
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:03
dep. 18:03
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:07
dep. 18:07
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 18:12
dep. 18:12
19 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
24.5 km
Progoreoci, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
26.3 km
Darosava
arr. 18:29
dep. 18:29
28.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
33.4 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:40
dep. 18:40
35.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:44
37.6 km

Naselja Lazarevac i Arandelovac su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.