Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazac - Kraljevo timetable

monday, 24.02.2020.
05:00 05:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 05:00
Lazac, Dom
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 05:03
dep. 05:03
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 05:05
dep. 05:05
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 05:07
dep. 05:07
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 05:09
dep. 05:09
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 05:10
dep. 05:10
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 05:11
dep. 05:11
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 05:12
dep. 05:12
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 05:13
dep. 05:13
5.8 km
Samaila
arr. 05:14
dep. 05:14
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 05:15
dep. 05:15
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 05:17
dep. 05:17
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 05:19
dep. 05:19
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:20
dep. 05:20
11.5 km
Musina Reka
arr. 05:21
dep. 05:21
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:22
dep. 05:22
13.8 km
Jarcujak
arr. 05:24
dep. 05:24
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:26
dep. 05:26
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:28
dep. 05:28
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:31
dep. 05:31
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:34
dep. 05:34
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:37
dep. 05:37
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:40
20 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 07:30
Lazac, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 07:39
dep. 07:39
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 07:40
dep. 07:40
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 07:43
dep. 07:43
5.8 km
Samaila
arr. 07:44
dep. 07:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:50
dep. 07:50
11.5 km
Musina Reka
arr. 07:51
dep. 07:51
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:52
dep. 07:52
13.8 km
Jarcujak
arr. 07:54
dep. 07:54
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 07:56
dep. 07:56
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 07:58
dep. 07:58
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 08:01
dep. 08:01
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 08:04
dep. 08:04
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:07
dep. 08:07
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
20 km
11:25 12:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 11:25
Lazac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 11:30
dep. 11:30
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 11:32
dep. 11:32
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 11:35
dep. 11:35
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 11:36
dep. 11:36
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 11:37
dep. 11:37
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 11:38
dep. 11:38
5.8 km
Samaila
arr. 11:39
dep. 11:39
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 11:42
dep. 11:42
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 11:44
dep. 11:44
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:46
dep. 11:46
11.5 km
Musina Reka
arr. 11:48
dep. 11:48
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
13.8 km
Jarcujak
arr. 11:53
dep. 11:53
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:56
dep. 11:56
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:58
dep. 11:58
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:01
dep. 12:01
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:04
dep. 12:04
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:07
dep. 12:07
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
20 km
15:55 16:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 15:55
Lazac, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 16:00
dep. 16:00
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 16:02
dep. 16:02
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 16:04
dep. 16:04
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 16:05
dep. 16:05
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 16:07
dep. 16:07
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 16:08
dep. 16:08
5.8 km
Samaila
arr. 16:09
dep. 16:09
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 16:10
dep. 16:10
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 16:12
dep. 16:12
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 16:14
dep. 16:14
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:15
dep. 16:15
11.5 km
Musina Reka
arr. 16:16
dep. 16:16
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
13.8 km
Jarcujak
arr. 16:19
dep. 16:19
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:21
dep. 16:21
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:23
dep. 16:23
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:26
dep. 16:26
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:32
dep. 16:32
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:35
20 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 20:30
Lazac, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:37
dep. 20:37
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:39
dep. 20:39
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:40
dep. 20:40
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:41
dep. 20:41
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:42
dep. 20:42
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:43
dep. 20:43
5.8 km
Samaila
arr. 20:44
dep. 20:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:47
dep. 20:47
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:50
dep. 20:50
11.5 km
Musina Reka
arr. 20:51
dep. 20:51
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
13.8 km
Jarcujak
arr. 20:54
dep. 20:54
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
20 km
Lazac - Kraljevo timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:00 05:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 05:00
Lazac, Dom
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 05:03
dep. 05:03
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 05:05
dep. 05:05
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 05:07
dep. 05:07
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 05:09
dep. 05:09
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 05:10
dep. 05:10
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 05:11
dep. 05:11
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 05:12
dep. 05:12
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 05:13
dep. 05:13
5.8 km
Samaila
arr. 05:14
dep. 05:14
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 05:15
dep. 05:15
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 05:17
dep. 05:17
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 05:19
dep. 05:19
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:20
dep. 05:20
11.5 km
Musina Reka
arr. 05:21
dep. 05:21
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:22
dep. 05:22
13.8 km
Jarcujak
arr. 05:24
dep. 05:24
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:26
dep. 05:26
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:28
dep. 05:28
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:31
dep. 05:31
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:34
dep. 05:34
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:37
dep. 05:37
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:40
20 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 07:30
Lazac, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 07:39
dep. 07:39
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 07:40
dep. 07:40
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 07:43
dep. 07:43
5.8 km
Samaila
arr. 07:44
dep. 07:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:50
dep. 07:50
11.5 km
Musina Reka
arr. 07:51
dep. 07:51
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:52
dep. 07:52
13.8 km
Jarcujak
arr. 07:54
dep. 07:54
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 07:56
dep. 07:56
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 07:58
dep. 07:58
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 08:01
dep. 08:01
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 08:04
dep. 08:04
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:07
dep. 08:07
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
20 km
11:25 12:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 11:25
Lazac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 11:30
dep. 11:30
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 11:32
dep. 11:32
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 11:35
dep. 11:35
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 11:36
dep. 11:36
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 11:37
dep. 11:37
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 11:38
dep. 11:38
5.8 km
Samaila
arr. 11:39
dep. 11:39
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 11:42
dep. 11:42
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 11:44
dep. 11:44
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:46
dep. 11:46
11.5 km
Musina Reka
arr. 11:48
dep. 11:48
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
13.8 km
Jarcujak
arr. 11:53
dep. 11:53
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:56
dep. 11:56
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:58
dep. 11:58
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:01
dep. 12:01
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:04
dep. 12:04
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:07
dep. 12:07
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
20 km
15:55 16:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 15:55
Lazac, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 16:00
dep. 16:00
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 16:02
dep. 16:02
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 16:04
dep. 16:04
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 16:05
dep. 16:05
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 16:07
dep. 16:07
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 16:08
dep. 16:08
5.8 km
Samaila
arr. 16:09
dep. 16:09
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 16:10
dep. 16:10
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 16:12
dep. 16:12
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 16:14
dep. 16:14
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:15
dep. 16:15
11.5 km
Musina Reka
arr. 16:16
dep. 16:16
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
13.8 km
Jarcujak
arr. 16:19
dep. 16:19
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:21
dep. 16:21
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:23
dep. 16:23
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:26
dep. 16:26
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:32
dep. 16:32
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:35
20 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 20:30
Lazac, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:37
dep. 20:37
2.7 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:39
dep. 20:39
3.4 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:40
dep. 20:40
3.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:41
dep. 20:41
4.5 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:42
dep. 20:42
5.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:43
dep. 20:43
5.8 km
Samaila
arr. 20:44
dep. 20:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:47
dep. 20:47
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
9.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:50
dep. 20:50
11.5 km
Musina Reka
arr. 20:51
dep. 20:51
12.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
13.8 km
Jarcujak
arr. 20:54
dep. 20:54
15.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
15.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
16.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
17.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
19.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
20 km

Naselja Lazac i Kraljevo su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.