Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazac - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
13:45 14:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 13:45
Lazac, Dom
arr. 13:46
dep. 13:46
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 13:50
dep. 13:50
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 13:52
dep. 13:52
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 13:54
dep. 13:54
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 13:55
dep. 13:55
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 13:56
dep. 13:56
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 13:57
dep. 13:57
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 13:58
dep. 13:58
5.8 km
Samaila
arr. 13:59
dep. 13:59
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 14:02
dep. 14:02
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 14:02
dep. 14:02
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 14:03
dep. 14:03
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Mrsac
arr. 14:04
dep. 14:04
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 14:05
dep. 14:05
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
12.1 km
Musina Reka
arr. 14:06
dep. 14:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Jarcujak
arr. 14:09
dep. 14:09
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 14:11
dep. 14:11
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 14:13
dep. 14:13
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:16
dep. 14:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:19
dep. 14:19
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:25
20.2 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 20:30
Lazac, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 20:36
dep. 20:36
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:40
dep. 20:40
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:41
dep. 20:41
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:42
dep. 20:42
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:43
dep. 20:43
5.8 km
Samaila
arr. 20:44
dep. 20:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:47
dep. 20:47
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 20:47
dep. 20:47
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:48
dep. 20:48
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
10.1 km
Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:50
dep. 20:50
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
12.1 km
Musina Reka
arr. 20:51
dep. 20:51
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Jarcujak
arr. 20:54
dep. 20:54
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
20.2 km
Lazac - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
13:45 14:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 13:45
Lazac, Dom
arr. 13:46
dep. 13:46
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 13:50
dep. 13:50
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 13:52
dep. 13:52
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 13:54
dep. 13:54
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 13:55
dep. 13:55
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 13:56
dep. 13:56
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 13:57
dep. 13:57
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 13:58
dep. 13:58
5.8 km
Samaila
arr. 13:59
dep. 13:59
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 14:02
dep. 14:02
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 14:02
dep. 14:02
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 14:03
dep. 14:03
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Mrsac
arr. 14:04
dep. 14:04
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 14:05
dep. 14:05
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
12.1 km
Musina Reka
arr. 14:06
dep. 14:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Jarcujak
arr. 14:09
dep. 14:09
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 14:11
dep. 14:11
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 14:13
dep. 14:13
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:16
dep. 14:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:19
dep. 14:19
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:25
20.2 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 20:30
Lazac, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 20:36
dep. 20:36
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:40
dep. 20:40
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:41
dep. 20:41
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:42
dep. 20:42
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:43
dep. 20:43
5.8 km
Samaila
arr. 20:44
dep. 20:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:47
dep. 20:47
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 20:47
dep. 20:47
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:48
dep. 20:48
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
10.1 km
Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:50
dep. 20:50
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
12.1 km
Musina Reka
arr. 20:51
dep. 20:51
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Jarcujak
arr. 20:54
dep. 20:54
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
20.2 km
Lazac - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
13:45 14:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 13:45
Lazac, Dom
arr. 13:46
dep. 13:46
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 13:50
dep. 13:50
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 13:52
dep. 13:52
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 13:54
dep. 13:54
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 13:55
dep. 13:55
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 13:56
dep. 13:56
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 13:57
dep. 13:57
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 13:58
dep. 13:58
5.8 km
Samaila
arr. 13:59
dep. 13:59
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 14:02
dep. 14:02
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 14:02
dep. 14:02
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 14:03
dep. 14:03
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Mrsac
arr. 14:04
dep. 14:04
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 14:05
dep. 14:05
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
12.1 km
Musina Reka
arr. 14:06
dep. 14:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Jarcujak
arr. 14:09
dep. 14:09
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 14:11
dep. 14:11
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 14:13
dep. 14:13
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:16
dep. 14:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:19
dep. 14:19
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:25
20.2 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 20:30
Lazac, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 20:36
dep. 20:36
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:40
dep. 20:40
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:41
dep. 20:41
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:42
dep. 20:42
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:43
dep. 20:43
5.8 km
Samaila
arr. 20:44
dep. 20:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:47
dep. 20:47
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 20:47
dep. 20:47
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:48
dep. 20:48
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
10.1 km
Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:50
dep. 20:50
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
12.1 km
Musina Reka
arr. 20:51
dep. 20:51
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Jarcujak
arr. 20:54
dep. 20:54
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
20.2 km
Lazac - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 06:00
Lazac, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 06:05
dep. 06:05
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 06:06
dep. 06:06
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 06:07
dep. 06:07
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 06:10
dep. 06:10
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 06:13
dep. 06:13
5.8 km
Samaila
arr. 06:14
dep. 06:14
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 06:17
dep. 06:17
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 06:17
dep. 06:17
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 06:18
dep. 06:18
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
10.1 km
Mrsac
arr. 06:19
dep. 06:19
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:20
dep. 06:20
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
12.1 km
Musina Reka
arr. 06:21
dep. 06:21
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Jarcujak
arr. 06:24
dep. 06:24
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:26
dep. 06:26
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:28
dep. 06:28
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:31
dep. 06:31
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:34
dep. 06:34
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:37
dep. 06:37
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:40
20.2 km
11:25 12:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 11:25
Lazac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 11:30
dep. 11:30
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 11:31
dep. 11:31
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 11:32
dep. 11:32
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 11:35
dep. 11:35
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 11:36
dep. 11:36
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 11:37
dep. 11:37
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 11:38
dep. 11:38
5.8 km
Samaila
arr. 11:39
dep. 11:39
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 11:42
dep. 11:42
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 11:42
dep. 11:42
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 11:43
dep. 11:43
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
10.1 km
Mrsac
arr. 11:44
dep. 11:44
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:45
dep. 11:45
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
12.1 km
Musina Reka
arr. 11:46
dep. 11:46
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:47
dep. 11:47
14 km
Jarcujak
arr. 11:49
dep. 11:49
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:51
dep. 11:51
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:53
dep. 11:53
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:56
dep. 11:56
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:59
dep. 11:59
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:02
dep. 12:02
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:05
20.2 km
13:45 14:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 13:45
Lazac, Dom
arr. 13:46
dep. 13:46
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 13:50
dep. 13:50
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 13:52
dep. 13:52
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 13:54
dep. 13:54
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 13:55
dep. 13:55
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 13:56
dep. 13:56
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 13:57
dep. 13:57
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 13:58
dep. 13:58
5.8 km
Samaila
arr. 13:59
dep. 13:59
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 14:02
dep. 14:02
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 14:02
dep. 14:02
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 14:03
dep. 14:03
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Mrsac
arr. 14:04
dep. 14:04
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 14:05
dep. 14:05
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
12.1 km
Musina Reka
arr. 14:06
dep. 14:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Jarcujak
arr. 14:09
dep. 14:09
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 14:11
dep. 14:11
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 14:13
dep. 14:13
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:16
dep. 14:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:19
dep. 14:19
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:25
20.2 km
15:55 16:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 15:55
Lazac, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 16:00
dep. 16:00
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 16:01
dep. 16:01
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 16:02
dep. 16:02
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 16:04
dep. 16:04
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 16:05
dep. 16:05
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 16:06
dep. 16:06
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 16:07
dep. 16:07
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 16:08
dep. 16:08
5.8 km
Samaila
arr. 16:09
dep. 16:09
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 16:10
dep. 16:10
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 16:12
dep. 16:12
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 16:12
dep. 16:12
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 16:13
dep. 16:13
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10.1 km
Mrsac
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:15
dep. 16:15
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
12.1 km
Musina Reka
arr. 16:16
dep. 16:16
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
14 km
Jarcujak
arr. 16:19
dep. 16:19
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:21
dep. 16:21
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:23
dep. 16:23
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:26
dep. 16:26
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:29
dep. 16:29
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:32
dep. 16:32
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:35
20.2 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazac
dep. 20:30
Lazac, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lazac, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
0.9 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1.7 km
Lazac, Licani
arr. 20:36
dep. 20:36
2.2 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:40
dep. 20:40
4.1 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:41
dep. 20:41
4.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:42
dep. 20:42
5.2 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:43
dep. 20:43
5.8 km
Samaila
arr. 20:44
dep. 20:44
6.7 km
Samaila, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
7.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:47
dep. 20:47
8.4 km
Samaila, Joksimovici
arr. 20:47
dep. 20:47
8.9 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:48
dep. 20:48
9.4 km
Mrsac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
10.1 km
Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
11.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:50
dep. 20:50
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
12.1 km
Musina Reka
arr. 20:51
dep. 20:51
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Jarcujak
arr. 20:54
dep. 20:54
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
20.2 km

Naselja Lazac i Kraljevo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.