Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Varosica - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 27.02.2020.
03:55 06:00 (02:05)
Railway station VarosTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 03:55
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:01
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
10 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
13 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:16
18 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:20
dep. 04:21
24 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:28
31 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
36 km
arr. 04:36
dep. 04:36
39 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
44 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
49 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
52 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
66 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:04
dep. 05:05
72 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
80 km
Ripanj, Tunel
arr. 05:25
dep. 05:26
86 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:32
dep. 05:33
91 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
95 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:49
dep. 05:49
103 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 05:54
dep. 05:55
109 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:00
119 km
04:55 06:20 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 04:55
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
105 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:20
110 km
05:25 06:50 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 05:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:39
dep. 06:39
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
109.7 km
05:55 07:54 (01:59)
RanzirnaTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 05:55
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:22
dep. 06:22
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
38 km
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:42
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:54
dep. 06:57
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:02
dep. 07:02
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:21
dep. 07:21
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:27
dep. 07:27
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
97 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:42
dep. 07:42
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:47
dep. 07:47
111 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 07:54
121 km
07:18 09:01 (01:43)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 07:18
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:53
dep. 08:53
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:01
109.7 km
08:33 09:54 (01:21)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 08:33
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:46
dep. 09:46
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:54
109.7 km
09:09 11:12 (02:03)
Railway station VarosCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 09:09
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
18 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
31 km
Mladenovac, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:12
59 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:55
dep. 10:59
103 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 11:04
dep. 11:05
109 km
arr. 11:12
119 km
10:29 12:37 (02:08)
RanzirnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 10:29
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
38 km
arr. 11:14
dep. 11:14
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:34
dep. 11:38
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:43
dep. 11:43
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:03
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:09
dep. 12:09
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
97 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:23
dep. 12:24
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:29
dep. 12:30
111 km
arr. 12:37
121 km
12:45 14:11 (01:26)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 12:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:11
109.7 km
13:55 15:30 (01:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 13:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
119 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
110 km
15:30 17:47 (02:17)
RanzirnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 15:30
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:58
dep. 15:59
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
38 km
arr. 16:14
dep. 16:14
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:41
dep. 16:41
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:57
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:07
dep. 17:08
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:14
dep. 17:18
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
97 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:33
dep. 17:33
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
111 km
arr. 17:47
121 km
15:45 17:10 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 15:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
109.7 km
18:40 20:05 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 18:40
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:05
109.7 km
18:51 21:02 (02:11)
RanzirnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 18:51
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
38 km
arr. 19:34
dep. 19:34
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
97 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:49
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:54
dep. 20:55
111 km
arr. 21:02
121 km
19:51 21:37 (01:46)
Railway station VarosCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 19:51
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
18 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
31 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
59 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:24
103 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:29
dep. 21:30
109 km
arr. 21:37
119 km
21:39 23:00 (01:21)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 21:39
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 22:51
dep. 22:51
105.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:00
109.7 km

Naselja Lapovo Varosica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~115 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 02h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Varosica je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 21:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.