Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lapovo Varosica - Belgrade (Beograd) timetable

tuesday, 14.07.2020.
03:55 06:00 (02:05)
Railway station VarosTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 03:55
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:01
7 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
10 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
13 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:16
18 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:20
dep. 04:21
24 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:28
31 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
36 km
arr. 04:36
dep. 04:36
39 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
44 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
49 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
52 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
59 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
66 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:04
dep. 05:05
72 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
80 km
Ripanj, Tunel
arr. 05:25
dep. 05:26
86 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:32
dep. 05:33
91 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
95 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 05:49
dep. 05:49
103 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 05:54
dep. 05:55
109 km
Belgrade (Beograd), Topcider
arr. 06:00
119 km
05:25 06:50 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 05:25
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:39
dep. 06:39
106 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
109.7 km
05:55 07:54 (01:59)
RanzirnaTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 05:55
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:22
dep. 06:22
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
38 km
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:42
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:54
dep. 06:57
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:02
dep. 07:02
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:21
dep. 07:21
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:27
dep. 07:27
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
97 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:42
dep. 07:42
105 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:47
dep. 07:47
111 km
Belgrade (Beograd), Topcider
arr. 07:54
121 km
08:33 09:54 (01:21)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 08:33
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:46
dep. 09:46
106 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:54
109.7 km
09:09 11:12 (02:03)
Railway station VarosCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 09:09
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
18 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
31 km
Mladenovac, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:12
59 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 10:55
dep. 10:59
103 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:04
dep. 11:05
109 km
arr. 11:12
119 km
10:29 12:37 (02:08)
RanzirnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 10:29
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
38 km
arr. 11:14
dep. 11:14
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:34
dep. 11:38
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:43
dep. 11:43
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:03
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:09
dep. 12:09
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
97 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:23
dep. 12:24
105 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:29
dep. 12:30
111 km
arr. 12:37
121 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:00
110 km
15:30 17:47 (02:17)
RanzirnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 15:30
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:58
dep. 15:59
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
38 km
arr. 16:14
dep. 16:14
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:41
dep. 16:41
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:57
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:07
dep. 17:08
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:14
dep. 17:18
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
97 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:33
dep. 17:33
105 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
111 km
arr. 17:47
121 km
15:45 17:10 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 15:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:10
109.7 km
18:40 20:05 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 18:40
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:05
109.7 km
18:51 21:02 (02:11)
RanzirnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Ranzirna
dep. 18:51
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
12 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
15 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
20 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
26 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
33 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
38 km
arr. 19:34
dep. 19:34
41 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
46 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
51 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
54 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
61 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
68 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
74 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
82 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
88 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
93 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
97 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:49
105 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:54
dep. 20:55
111 km
arr. 21:02
121 km
19:51 21:37 (01:46)
Railway station VarosCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 19:51
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
18 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
31 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
59 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:24
103 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:29
dep. 21:30
109 km
arr. 21:37
119 km

Naselja Lapovo Varosica i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~116 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 02h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Varosica je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 19:51 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Lapovo Varosica - Belgrade (Beograd) iznosi od 5,13 EUR do 5,13 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.