Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Nis timetable

tuesday, 25.01.2022.
03:05 06:18 (03:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 03:05
Brzan, Railway station
arr. 03:16
dep. 03:16
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:26
dep. 03:27
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:37
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 03:43
dep. 03:43
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 03:49
dep. 03:50
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 03:55
dep. 03:55
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
43 km
Paracin, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 04:23
dep. 04:23
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:27
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:35
69 km
Lucina, Railway station
arr. 04:38
dep. 04:38
71 km
Stalac, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:46
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:01
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:05
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 05:07
dep. 05:07
91 km
Djunis, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:10
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:14
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:16
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:19
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:27
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 05:35
dep. 05:35
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:39
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:41
121 km
Tesica, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
125 km
Grejac, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 05:52
dep. 05:52
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:54
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
138 km
Trupale, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 06:09
dep. 06:10
146 km
Nis, Railway station
arr. 06:18
149 km
06:30 09:45 (03:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 06:30
Brzan, Railway station
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:02
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:15
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 07:20
dep. 07:20
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
43 km
Paracin, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 07:48
dep. 07:48
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:52
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:00
69 km
Lucina, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:03
71 km
Stalac, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:28
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 08:31
dep. 08:31
91 km
Djunis, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:39
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 09:00
dep. 09:01
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:05
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:07
121 km
Tesica, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
125 km
Grejac, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 09:19
dep. 09:19
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
138 km
Trupale, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 09:36
dep. 09:37
146 km
Nis, Railway station
arr. 09:45
149 km
08:05 10:48 (02:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 08:05
Jagodina, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
29 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
43 km
Paracin, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
51 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
69 km
Stalac, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
85 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
107 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:18
dep. 10:19
117 km
Nis, Railway station
arr. 10:48
149 km
09:44 13:06 (03:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:44
Brzan, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:23
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
43 km
Paracin, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 11:09
dep. 11:09
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:13
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
69 km
Lucina, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:25
71 km
Stalac, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:45
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:49
dep. 11:49
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 11:51
dep. 11:51
91 km
Djunis, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:01
dep. 12:01
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:21
dep. 12:22
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:26
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:28
121 km
Tesica, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
125 km
Grejac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 12:40
dep. 12:40
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:45
138 km
Trupale, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 12:57
dep. 12:58
146 km
Nis, Railway station
arr. 13:06
149 km
15:35 18:52 (03:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 15:35
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 16:25
dep. 16:25
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
43 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
69 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
71 km
Stalac, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 17:36
dep. 17:37
91 km
Djunis, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:48
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:51
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:08
dep. 18:09
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
121 km
Tesica, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:18
125 km
Grejac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 18:26
dep. 18:26
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
138 km
Trupale, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 18:43
dep. 18:44
146 km
Nis, Railway station
arr. 18:52
149 km
17:47 21:03 (03:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 17:47
Brzan, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:32
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:37
dep. 18:38
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:43
43 km
Paracin, Railway station
arr. 18:49
dep. 18:50
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 19:06
dep. 19:06
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:10
dep. 19:10
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:18
dep. 19:18
69 km
Lucina, Railway station
arr. 19:21
dep. 19:21
71 km
Stalac, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:24
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:39
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 19:47
dep. 19:48
91 km
Djunis, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:57
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:59
dep. 19:59
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:02
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:11
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:15
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:19
dep. 20:20
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:26
dep. 20:26
121 km
Tesica, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
125 km
Grejac, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:33
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 20:37
dep. 20:37
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
138 km
Trupale, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 20:54
dep. 20:55
146 km
Nis, Railway station
arr. 21:03
149 km
20:05 22:48 (02:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 20:05
Jagodina, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
29 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:54
43 km
Paracin, Railway station
arr. 21:00
dep. 21:01
51 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:29
dep. 21:30
69 km
Stalac, Railway station
arr. 21:35
dep. 21:36
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
85 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 22:09
dep. 22:10
107 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:18
dep. 22:19
117 km
Nis, Railway station
arr. 22:48
149 km

Naselja Lapovo Selo i Nis su međusobno udaljena ~149 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 43min., a najduže 03h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.