Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Nis timetable

friday, 23.04.2021.
03:05 06:20 (03:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 03:05
Brzan, Railway station
arr. 03:16
dep. 03:16
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:26
dep. 03:27
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:37
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 03:43
dep. 03:43
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 03:49
dep. 03:50
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 03:55
dep. 03:55
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
43 km
Paracin, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 04:23
dep. 04:23
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:27
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:35
69 km
Lucina, Railway station
arr. 04:38
dep. 04:38
71 km
Stalac, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:46
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 05:08
dep. 05:08
91 km
Djunis, Railway station
arr. 05:11
dep. 05:11
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:15
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:17
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:20
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:29
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 05:36
dep. 05:37
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:41
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:43
121 km
Tesica, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
125 km
Grejac, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:50
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 05:54
dep. 05:54
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:56
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
138 km
Trupale, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 06:11
dep. 06:12
146 km
Nis, Railway station
arr. 06:20
149 km
06:27 09:42 (03:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 06:27
Brzan, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:49
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:05
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:12
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:22
43 km
Paracin, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 07:45
dep. 07:45
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
69 km
Lucina, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:00
71 km
Stalac, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 08:26
dep. 08:27
91 km
Djunis, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:49
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:57
dep. 08:58
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:04
121 km
Tesica, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:07
125 km
Grejac, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 09:16
dep. 09:16
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
138 km
Trupale, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 09:33
dep. 09:34
146 km
Nis, Railway station
arr. 09:42
149 km
08:10 10:52 (02:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 08:10
Jagodina, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
29 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
43 km
Paracin, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
51 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
69 km
Stalac, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:57
dep. 09:58
85 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
107 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:23
dep. 10:24
117 km
Nis, Railway station
arr. 10:52
149 km
09:51 13:06 (03:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:51
Brzan, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:23
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
43 km
Paracin, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 11:09
dep. 11:09
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:13
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
69 km
Lucina, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:25
71 km
Stalac, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:45
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:49
dep. 11:49
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 11:51
dep. 11:51
91 km
Djunis, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:01
dep. 12:01
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:21
dep. 12:22
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:26
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:28
121 km
Tesica, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
125 km
Grejac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 12:40
dep. 12:40
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:45
138 km
Trupale, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 12:57
dep. 12:58
146 km
Nis, Railway station
arr. 13:06
149 km
15:32 18:51 (03:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 15:32
Brzan, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:04
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 16:22
dep. 16:22
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
43 km
Paracin, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 16:50
dep. 16:50
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:54
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:02
69 km
Lucina, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Stalac, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 17:35
dep. 17:36
91 km
Djunis, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:44
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:58
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:02
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:06
dep. 18:07
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
121 km
Tesica, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
125 km
Grejac, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:21
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 18:25
dep. 18:25
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
138 km
Trupale, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 18:42
dep. 18:43
146 km
Nis, Railway station
arr. 18:51
149 km
17:42 20:53 (03:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 17:42
Brzan, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:53
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:16
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
29 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:34
dep. 18:34
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:38
43 km
Paracin, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
51 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 19:01
dep. 19:01
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:05
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:13
69 km
Lucina, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Stalac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
89 km
Trubarevo, Railway station - Staro Trubarevo
arr. 19:40
dep. 19:40
91 km
Djunis, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:48
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:50
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:57
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:01
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:04
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:08
dep. 20:09
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:13
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:15
121 km
Tesica, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
125 km
Grejac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
128 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 20:27
dep. 20:27
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:32
dep. 20:32
138 km
Trupale, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
140 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 20:44
dep. 20:45
146 km
Nis, Railway station
arr. 20:53
149 km
19:31 22:13 (02:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:31
Jagodina, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
29 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
43 km
Paracin, Railway station
arr. 20:26
dep. 20:27
51 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
69 km
Stalac, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
85 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:35
dep. 21:36
107 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:44
dep. 21:45
117 km
Nis, Railway station
arr. 22:13
149 km

Naselja Lapovo Selo i Nis su međusobno udaljena ~149 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 42min., a najduže 03h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 19:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.