Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Kragujevac timetable

friday, 23.04.2021.
02:55 03:22 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 02:55
Batocina, Railway station
arr. 02:59
dep. 03:00
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 03:07
dep. 03:08
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:16
dep. 03:17
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 03:22
32 km
09:44 10:16 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:44
Batocina, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 10:16
32 km
11:25 12:09 (00:44)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:25
Batocina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:03
dep. 12:04
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:09
38 km
13:20 13:52 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 13:20
Batocina, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:25
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:39
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:47
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 13:52
32 km
18:30 18:57 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 18:30
Batocina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:43
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 18:57
32 km
19:35 20:19 (00:44)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:13
dep. 20:14
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:19
38 km
Lapovo Selo - Kragujevac timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
02:55 03:22 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 02:55
Batocina, Railway station
arr. 02:59
dep. 03:00
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 03:07
dep. 03:08
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:16
dep. 03:17
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 03:22
32 km
09:44 10:16 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:44
Batocina, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 10:16
32 km
11:25 12:09 (00:44)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:25
Batocina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:03
dep. 12:04
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:09
38 km
13:20 13:52 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 13:20
Batocina, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:25
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:39
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:47
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 13:52
32 km
18:30 18:57 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 18:30
Batocina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:43
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 18:57
32 km
19:35 20:19 (00:44)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:13
dep. 20:14
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:19
38 km

Naselja Lapovo Selo i Kragujevac su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 02:55 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.