Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Kragujevac timetable

thursday, 27.02.2020.
03:05 03:36 (00:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 03:05
Batocina, Railway station
arr. 03:10
dep. 03:11
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 03:19
dep. 03:20
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:31
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 03:36
32 km
09:43 10:19 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:43
Batocina, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:55
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 10:19
32 km
11:22 12:10 (00:48)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:22
Batocina, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:38
dep. 11:39
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:47
dep. 11:48
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:58
dep. 11:59
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:04
dep. 12:05
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:10
38 km
18:29 19:00 (00:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 18:29
Batocina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 19:00
32 km
19:35 20:23 (00:48)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:41
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:47
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:05
dep. 20:06
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:17
dep. 20:18
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:23
38 km
Lapovo Selo - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
03:05 03:36 (00:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 03:05
Batocina, Railway station
arr. 03:10
dep. 03:11
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 03:19
dep. 03:20
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:31
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 03:36
32 km
09:43 10:19 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:43
Batocina, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:55
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 10:19
32 km
11:22 12:10 (00:48)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:22
Batocina, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:38
dep. 11:39
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:47
dep. 11:48
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:58
dep. 11:59
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:04
dep. 12:05
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:10
38 km
18:29 19:00 (00:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 18:29
Batocina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
3 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
13 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 19:00
32 km
19:35 20:23 (00:48)
Railway stationGrosnica
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:41
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:47
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:05
dep. 20:06
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:17
dep. 20:18
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:23
38 km

Naselja Lapovo Selo i Kragujevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.