Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Lapovo - Nis timetable

friday, 17.08.2018.
03:25 06:39 (03:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 03:25
Brzan, Railway station
arr. 03:34
dep. 03:34
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:39
dep. 03:39
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:44
dep. 03:45
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:55
dep. 03:55
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
29 km
arr. 04:12
dep. 04:13
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:19
43 km
Paracin, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:26
51 km
arr. 04:42
dep. 04:42
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:46
dep. 04:46
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
69 km
Lucina, Railway station
arr. 04:58
dep. 04:58
71 km
Stalac, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:17
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:21
89 km
arr. 05:23
dep. 05:24
91 km
Djunis, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:50
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 05:54
dep. 05:55
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:01
121 km
Tesica, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:04
125 km
Grejac, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
128 km
arr. 06:13
dep. 06:13
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:18
138 km
Trupale, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
140 km
arr. 06:30
dep. 06:31
146 km
arr. 06:39
149 km
06:10 09:30 (03:20)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:17
3 km
Brzan, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:52
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
32 km
arr. 07:04
dep. 07:04
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
46 km
Paracin, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
54 km
arr. 07:33
dep. 07:33
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
72 km
Lucina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
74 km
Stalac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:13
92 km
arr. 08:15
dep. 08:15
94 km
Djunis, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:28
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:45
dep. 08:46
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
124 km
Tesica, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
128 km
Grejac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
131 km
arr. 09:04
dep. 09:04
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:06
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
141 km
Trupale, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
143 km
arr. 09:21
dep. 09:22
149 km
arr. 09:30
152 km
08:35 11:26 (02:51)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Lapovo, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
3 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
32 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
46 km
Paracin, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
54 km
Cicevac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
72 km
Stalac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:27
88 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
110 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:52
dep. 10:53
120 km
arr. 11:26
152 km
09:43 13:10 (03:27)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:43
Lapovo, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:57
3 km
Brzan, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
32 km
arr. 10:44
dep. 10:44
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
46 km
Paracin, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
54 km
arr. 11:13
dep. 11:13
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
72 km
Lucina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:29
74 km
Stalac, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
92 km
arr. 11:55
dep. 11:56
94 km
Djunis, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:25
dep. 12:26
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
124 km
Tesica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
128 km
Grejac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
131 km
arr. 12:44
dep. 12:44
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
141 km
Trupale, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
143 km
arr. 13:01
dep. 13:02
149 km
arr. 13:10
152 km
10:57 13:41 (02:44)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 10:57
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
29 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
43 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
51 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
69 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
74 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
117 km
arr. 13:41
149 km
14:56 18:35 (03:39)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:56
Lapovo, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:10
3 km
Brzan, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
32 km
arr. 15:57
dep. 15:57
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
46 km
Paracin, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
54 km
arr. 16:26
dep. 16:26
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
72 km
Lucina, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
74 km
Stalac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
92 km
arr. 17:19
dep. 17:20
94 km
Djunis, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
124 km
Tesica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
128 km
Grejac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
131 km
arr. 18:08
dep. 18:08
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
141 km
Trupale, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
143 km
arr. 18:25
dep. 18:27
149 km
arr. 18:35
152 km
17:27 19:04 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 17:27
Nis, Bus station
arr. 19:04
132 km
17:37 21:00 (03:23)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:37
Lapovo, Ranzirna
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:47
3 km
Brzan, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
32 km
arr. 18:34
dep. 18:34
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
46 km
Paracin, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
54 km
arr. 19:03
dep. 19:03
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
72 km
Lucina, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
74 km
Stalac, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
92 km
arr. 19:45
dep. 19:45
94 km
Djunis, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:15
dep. 20:16
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:20
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
124 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
128 km
Grejac, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
131 km
arr. 20:34
dep. 20:34
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:36
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
141 km
Trupale, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
143 km
arr. 20:51
dep. 20:52
149 km
arr. 21:00
152 km
19:11 22:04 (02:53)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:11
Lapovo, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
3 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
32 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
46 km
Paracin, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
54 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
72 km
Stalac, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
88 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:20
dep. 21:21
110 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:30
dep. 21:31
120 km
arr. 22:04
152 km
20:22 23:06 (02:44)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 20:22
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
29 km
Cuprija, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
43 km
Paracin, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
51 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
69 km
Stalac, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
74 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:32
dep. 22:33
117 km
arr. 23:06
149 km

Naselja Lapovo i Nis su međusobno udaljena ~150 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 37min., a najduže 03h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo je u 03:25 h, dok je poslednji polazak u 20:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.