Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lapovo - Nis timetable

saturday, 23.02.2019.
03:25 06:46 (03:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 03:25
Brzan, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:36
7 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:41
dep. 03:41
8 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:46
dep. 03:47
12 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:57
19 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:02
24 km
Jagodina, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:09
29 km
arr. 04:14
dep. 04:15
34 km
Cuprija, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
43 km
Paracin, Railway station
arr. 04:26
dep. 04:27
51 km
arr. 04:43
dep. 04:43
60 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:47
63 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:56
69 km
Lucina, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
71 km
Stalac, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:08
74 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
85 km
Cerovo, Railway station
arr. 05:28
dep. 05:28
89 km
arr. 05:30
dep. 05:31
91 km
Djunis, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
95 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:39
100 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:41
101 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
104 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
107 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:53
110 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:57
112 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 06:01
dep. 06:02
117 km
Nozrina, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:06
120 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:08
121 km
Tesica, Railway station
arr. 06:11
dep. 06:11
125 km
Grejac, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
128 km
arr. 06:20
dep. 06:20
131 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
134 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:25
138 km
Trupale, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:29
140 km
arr. 06:37
dep. 06:38
146 km
arr. 06:46
149 km
06:14 09:37 (03:23)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:14
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:23
3 km
Brzan, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:39
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:07
32 km
arr. 07:12
dep. 07:12
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
46 km
Paracin, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
54 km
arr. 07:40
dep. 07:40
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:44
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
72 km
Lucina, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:56
74 km
Stalac, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
92 km
arr. 08:22
dep. 08:23
94 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:52
dep. 08:53
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
124 km
Tesica, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
128 km
Grejac, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
131 km
arr. 09:11
dep. 09:11
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:13
dep. 09:13
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
141 km
Trupale, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
143 km
arr. 09:28
dep. 09:29
149 km
arr. 09:37
152 km
07:58 10:49 (02:51)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:58
Lapovo, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
3 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
32 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
46 km
Paracin, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
54 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
72 km
Stalac, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:51
dep. 09:52
88 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
110 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:19
dep. 10:20
120 km
arr. 10:49
152 km
09:28 12:58 (03:30)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:28
Lapovo, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:42
3 km
Brzan, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:53
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:58
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:04
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:19
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
32 km
arr. 10:31
dep. 10:32
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
46 km
Paracin, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
54 km
arr. 11:00
dep. 11:00
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:04
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
72 km
Lucina, Railway station
arr. 11:16
dep. 11:16
74 km
Stalac, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:36
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:40
92 km
arr. 11:42
dep. 11:43
94 km
Djunis, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:51
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:56
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:05
dep. 12:05
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:13
dep. 12:14
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:20
124 km
Tesica, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:23
128 km
Grejac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
131 km
arr. 12:32
dep. 12:32
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:34
dep. 12:34
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
141 km
Trupale, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
143 km
arr. 12:49
dep. 12:50
149 km
arr. 12:58
152 km
15:35 19:05 (03:30)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
Lapovo, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:49
3 km
Brzan, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:26
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
32 km
arr. 16:38
dep. 16:39
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
46 km
Paracin, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:51
54 km
arr. 17:07
dep. 17:07
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:11
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
72 km
Lucina, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
74 km
Stalac, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:47
92 km
arr. 17:49
dep. 17:50
94 km
Djunis, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:58
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:08
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:16
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:20
dep. 18:21
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
124 km
Tesica, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
128 km
Grejac, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
131 km
arr. 18:39
dep. 18:39
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:41
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:44
141 km
Trupale, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
143 km
arr. 18:56
dep. 18:57
149 km
arr. 19:05
152 km
17:27 19:04 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 17:27
Nis, Bus station
arr. 19:04
132 km
17:36 21:05 (03:29)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:36
Lapovo, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:50
3 km
Brzan, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:06
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
32 km
arr. 18:39
dep. 18:39
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
46 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
54 km
arr. 19:07
dep. 19:07
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
72 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
74 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
92 km
arr. 19:49
dep. 19:50
94 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
dep. 20:21
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
124 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
128 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
131 km
arr. 20:39
dep. 20:39
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:44
141 km
Trupale, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:48
143 km
arr. 20:56
dep. 20:57
149 km
arr. 21:05
152 km
19:17 22:08 (02:51)
Railway station Varos
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:17
Lapovo, Railway station
arr. 19:21
dep. 19:22
3 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
32 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
46 km
Paracin, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
54 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
72 km
Stalac, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:53
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
88 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:29
110 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:38
dep. 21:39
120 km
arr. 22:08
152 km

Naselja Lapovo i Nis su međusobno udaljena ~150 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 37min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo je u 03:25 h, dok je poslednji polazak u 19:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.