Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lapovo - Kraljevo timetable

saturday, 16.02.2019.
11:10 14:02 (02:52)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 11:10
Batocina, Railway station
arr. 11:16
dep. 11:17
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
13 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:09
dep. 12:10
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:15
dep. 12:16
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
48 km
arr. 12:38
dep. 12:39
53 km
Gruza, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:04
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 13:14
dep. 13:15
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:18
dep. 13:19
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:47
dep. 13:48
89 km
Sirca, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:02
95 km
19:30 22:22 (02:52)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 19:30
Batocina, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:37
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
13 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:29
dep. 20:30
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:35
dep. 20:36
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
48 km
arr. 20:58
dep. 20:59
53 km
Gruza, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 21:34
dep. 21:35
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 21:46
dep. 21:47
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:08
89 km
Sirca, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:16
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:22
95 km
22:40 00:21 (01:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 22:40
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
30.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
84.6 km
22:40 00:21 (01:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 22:40
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
30.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
84.6 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
11:10 14:02 (02:52)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 11:10
Batocina, Railway station
arr. 11:16
dep. 11:17
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
13 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:09
dep. 12:10
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:15
dep. 12:16
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
48 km
arr. 12:38
dep. 12:39
53 km
Gruza, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:04
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 13:14
dep. 13:15
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:18
dep. 13:19
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:47
dep. 13:48
89 km
Sirca, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:02
95 km
19:30 22:22 (02:52)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 19:30
Batocina, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:37
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
13 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:29
dep. 20:30
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:35
dep. 20:36
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
48 km
arr. 20:58
dep. 20:59
53 km
Gruza, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 21:34
dep. 21:35
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 21:46
dep. 21:47
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:08
89 km
Sirca, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:16
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:22
95 km
22:40 00:21 (01:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 22:40
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
30.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
84.6 km
22:40 00:21 (01:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 22:40
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
30.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
84.6 km

Naselja Lapovo i Kraljevo su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 41min., a najduže 02h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo je u 11:10 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.