Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lapovo - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.11.2018.
03:47 05:56 (02:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 03:47
arr. 03:51
dep. 03:52
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:02
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:14
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:18
dep. 04:18
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:29
dep. 04:29
39 km
arr. 04:32
dep. 04:32
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:36
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:00
dep. 05:01
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:38
dep. 05:39
106 km
arr. 05:56
122 km
04:55 06:20 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 04:55
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
105 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:20
110 km
05:25 06:50 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 05:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:39
dep. 06:39
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
109.7 km
06:00 08:30 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 06:00
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:11
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:38
dep. 06:39
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
39 km
arr. 06:53
dep. 06:53
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:19
dep. 07:19
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:09
dep. 08:10
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
112 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:30
122 km
07:37 09:40 (02:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 07:37
arr. 07:41
dep. 07:42
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
62 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:22
dep. 09:23
106 km
arr. 09:40
122 km
08:33 09:54 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 08:33
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:46
dep. 09:46
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:54
109.7 km
09:00 10:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
109 km
10:40 12:54 (02:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 10:40
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
arr. 10:45
dep. 10:46
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:56
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:12
dep. 11:13
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
39 km
arr. 11:28
dep. 11:28
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:57
dep. 11:58
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:36
dep. 12:37
106 km
arr. 12:54
122 km
12:15 13:36 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 13:28
dep. 13:28
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:36
109.7 km
12:45 14:11 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 12:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:11
109.7 km
13:55 15:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 13:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
119 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
110 km
15:28 17:42 (02:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 15:28
arr. 15:32
dep. 15:33
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:59
dep. 16:00
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:06
dep. 16:07
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
39 km
arr. 16:15
dep. 16:15
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:34
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:44
dep. 16:45
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:22
dep. 17:22
106 km
arr. 17:42
122 km
15:45 17:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 15:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
109.7 km
18:15 19:36 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:28
dep. 19:28
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:36
109.7 km
18:33 20:58 (02:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 18:33
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:35
dep. 18:35
1 km
arr. 18:38
dep. 18:38
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:48
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:54
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:04
dep. 19:05
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:12
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:17
39 km
arr. 19:20
dep. 19:20
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 19:58
dep. 19:59
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:08
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
arr. 20:58
122 km
18:40 20:05 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 18:40
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:05
109.7 km
19:43 21:39 (01:56)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 19:43
arr. 19:47
dep. 19:48
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
62 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:21
dep. 21:22
106 km
arr. 21:39
122 km

Naselja Lapovo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~115 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo je u 03:47 h, dok je poslednji polazak u 19:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.