Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lapovo - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 16.02.2019.
03:50 06:04 (02:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 03:50
arr. 03:54
dep. 03:55
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:01
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:16
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:20
dep. 04:21
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:28
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
39 km
arr. 04:36
dep. 04:36
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:04
dep. 05:05
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 05:25
dep. 05:26
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:32
dep. 05:33
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:49
dep. 05:50
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 05:56
dep. 05:57
112 km
arr. 06:04
122 km
04:55 06:20 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 04:55
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
105 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:20
110 km
05:25 06:50 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 05:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:39
dep. 06:39
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
109.7 km
05:58 08:23 (02:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 05:58
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
1 km
arr. 06:03
dep. 06:04
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
39 km
arr. 06:43
dep. 06:43
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:05
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:15
dep. 07:16
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:36
dep. 07:37
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:43
dep. 07:43
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:58
dep. 08:04
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:10
dep. 08:16
112 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:23
122 km
08:33 09:54 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 08:33
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:46
dep. 09:46
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:54
109.7 km
09:00 10:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
109 km
09:06 11:00 (01:54)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 09:06
arr. 09:10
dep. 09:11
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:07
62 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:52
dep. 10:53
112 km
arr. 11:00
122 km
10:27 12:41 (02:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 10:27
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
1 km
arr. 10:32
dep. 10:33
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
39 km
arr. 11:14
dep. 11:14
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:42
dep. 11:43
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:04
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:10
dep. 12:11
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:26
dep. 12:27
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:33
dep. 12:34
112 km
arr. 12:41
122 km
13:55 15:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 13:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
119 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
110 km
15:07 17:30 (02:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 15:07
Lapovo, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
1 km
arr. 15:12
dep. 15:13
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
39 km
arr. 15:54
dep. 15:54
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:22
dep. 16:30
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:50
dep. 16:51
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:57
dep. 16:58
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:13
dep. 17:16
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:22
dep. 17:23
112 km
arr. 17:30
122 km
15:45 17:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 15:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
109.7 km
18:15 19:36 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:28
dep. 19:28
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:36
109.7 km
18:40 20:05 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Bus station
dep. 18:40
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:05
109.7 km
18:49 21:04 (02:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 18:49
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
1 km
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
39 km
arr. 19:34
dep. 19:34
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:50
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:56
dep. 20:57
112 km
arr. 21:04
122 km
19:46 21:36 (01:50)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lapovo, Railway station
dep. 19:46
arr. 19:50
dep. 19:51
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
62 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:28
dep. 21:29
112 km
arr. 21:36
122 km

Naselja Lapovo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~116 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 19:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.