Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lalinac kod Nisa - Nis timetable

sunday, 23.02.2020.
06:00 06:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 06:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 06:08
dep. 06:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 06:18
dep. 06:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 06:20
dep. 06:20
8.4 km
arr. 06:22
dep. 06:22
9.4 km
arr. 06:23
dep. 06:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 06:24
dep. 06:24
10.1 km
arr. 06:25
dep. 06:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
11.3 km
07:00 07:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 07:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:03
dep. 07:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 07:08
dep. 07:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 07:09
dep. 07:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 07:18
dep. 07:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 07:20
dep. 07:20
8.4 km
arr. 07:22
dep. 07:22
9.4 km
arr. 07:23
dep. 07:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 07:24
dep. 07:24
10.1 km
arr. 07:25
dep. 07:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
11.3 km
16:00 16:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 16:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 16:08
dep. 16:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 16:12
dep. 16:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 16:18
dep. 16:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 16:20
dep. 16:20
8.4 km
arr. 16:22
dep. 16:22
9.4 km
arr. 16:23
dep. 16:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 16:24
dep. 16:24
10.1 km
arr. 16:25
dep. 16:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
11.3 km
18:00 18:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 18:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 18:01
dep. 18:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 18:08
dep. 18:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 18:09
dep. 18:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 18:12
dep. 18:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 18:18
dep. 18:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 18:20
dep. 18:20
8.4 km
arr. 18:22
dep. 18:22
9.4 km
arr. 18:23
dep. 18:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 18:24
dep. 18:24
10.1 km
arr. 18:25
dep. 18:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:25
11.3 km
22:00 22:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 22:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 22:01
dep. 22:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 22:02
dep. 22:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:03
dep. 22:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 22:08
dep. 22:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 22:09
dep. 22:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 22:12
dep. 22:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 22:18
dep. 22:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 22:20
dep. 22:20
8.4 km
arr. 22:22
dep. 22:22
9.4 km
arr. 22:23
dep. 22:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 22:24
dep. 22:24
10.1 km
arr. 22:25
dep. 22:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 22:25
11.3 km
Lalinac kod Nisa - Nis timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
00:00 00:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 00:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 00:01
dep. 00:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 00:02
dep. 00:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 00:03
dep. 00:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 00:08
dep. 00:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 00:09
dep. 00:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 00:12
dep. 00:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 00:18
dep. 00:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 00:20
dep. 00:20
8.4 km
arr. 00:22
dep. 00:22
9.4 km
arr. 00:23
dep. 00:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 00:24
dep. 00:24
10.1 km
arr. 00:25
dep. 00:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 00:25
11.3 km
05:20 05:45 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 05:20
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 05:28
dep. 05:28
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 05:29
dep. 05:29
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 05:32
dep. 05:32
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 05:38
dep. 05:38
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 05:40
dep. 05:40
8.4 km
arr. 05:42
dep. 05:42
9.4 km
arr. 05:43
dep. 05:43
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 05:44
dep. 05:44
10.1 km
arr. 05:45
dep. 05:45
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 05:45
11.3 km
06:00 06:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 06:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 06:08
dep. 06:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 06:18
dep. 06:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 06:20
dep. 06:20
8.4 km
arr. 06:22
dep. 06:22
9.4 km
arr. 06:23
dep. 06:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 06:24
dep. 06:24
10.1 km
arr. 06:25
dep. 06:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
11.3 km
06:30 06:55 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 06:30
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 06:38
dep. 06:38
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 06:42
dep. 06:42
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 06:48
dep. 06:48
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 06:50
dep. 06:50
8.4 km
arr. 06:52
dep. 06:52
9.4 km
arr. 06:53
dep. 06:53
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 06:54
dep. 06:54
10.1 km
arr. 06:55
dep. 06:55
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
11.3 km
07:00 07:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 07:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:03
dep. 07:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 07:08
dep. 07:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 07:09
dep. 07:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 07:18
dep. 07:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 07:20
dep. 07:20
8.4 km
arr. 07:22
dep. 07:22
9.4 km
arr. 07:23
dep. 07:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 07:24
dep. 07:24
10.1 km
arr. 07:25
dep. 07:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
11.3 km
07:45 08:10 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 07:45
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 07:47
dep. 07:47
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:48
dep. 07:48
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 07:53
dep. 07:53
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 07:54
dep. 07:54
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 07:57
dep. 07:57
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 08:03
dep. 08:03
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 08:05
dep. 08:05
8.4 km
arr. 08:07
dep. 08:07
9.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 08:09
dep. 08:09
10.1 km
arr. 08:10
dep. 08:10
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
11.3 km
10:00 10:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 10:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 10:03
dep. 10:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 10:08
dep. 10:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 10:09
dep. 10:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 10:12
dep. 10:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 10:18
dep. 10:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 10:20
dep. 10:20
8.4 km
arr. 10:22
dep. 10:22
9.4 km
arr. 10:23
dep. 10:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 10:24
dep. 10:24
10.1 km
arr. 10:25
dep. 10:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:25
11.3 km
12:00 12:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 12:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 12:08
dep. 12:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 12:12
dep. 12:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 12:18
dep. 12:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 12:20
dep. 12:20
8.4 km
arr. 12:22
dep. 12:22
9.4 km
arr. 12:23
dep. 12:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 12:24
dep. 12:24
10.1 km
arr. 12:25
dep. 12:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
11.3 km
13:00 13:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 13:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 13:08
dep. 13:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 13:09
dep. 13:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 13:12
dep. 13:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 13:18
dep. 13:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 13:20
dep. 13:20
8.4 km
arr. 13:22
dep. 13:22
9.4 km
arr. 13:23
dep. 13:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 13:24
dep. 13:24
10.1 km
arr. 13:25
dep. 13:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
11.3 km
14:00 14:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 14:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:03
dep. 14:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 14:08
dep. 14:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 14:12
dep. 14:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 14:18
dep. 14:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 14:20
dep. 14:20
8.4 km
arr. 14:22
dep. 14:22
9.4 km
arr. 14:23
dep. 14:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 14:24
dep. 14:24
10.1 km
arr. 14:25
dep. 14:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:25
11.3 km
14:40 15:05 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 14:40
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 14:42
dep. 14:42
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 14:48
dep. 14:48
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 14:49
dep. 14:49
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 14:52
dep. 14:52
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 14:58
dep. 14:58
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 15:00
dep. 15:00
8.4 km
arr. 15:02
dep. 15:02
9.4 km
arr. 15:03
dep. 15:03
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 15:04
dep. 15:04
10.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
11.3 km
15:30 15:55 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 15:30
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 15:38
dep. 15:38
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 15:42
dep. 15:42
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 15:48
dep. 15:48
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 15:50
dep. 15:50
8.4 km
arr. 15:52
dep. 15:52
9.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 15:54
dep. 15:54
10.1 km
arr. 15:55
dep. 15:55
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
11.3 km
16:00 16:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 16:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 16:08
dep. 16:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 16:12
dep. 16:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 16:18
dep. 16:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 16:20
dep. 16:20
8.4 km
arr. 16:22
dep. 16:22
9.4 km
arr. 16:23
dep. 16:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 16:24
dep. 16:24
10.1 km
arr. 16:25
dep. 16:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
11.3 km
18:00 18:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 18:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 18:01
dep. 18:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 18:08
dep. 18:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 18:09
dep. 18:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 18:12
dep. 18:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 18:18
dep. 18:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 18:20
dep. 18:20
8.4 km
arr. 18:22
dep. 18:22
9.4 km
arr. 18:23
dep. 18:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 18:24
dep. 18:24
10.1 km
arr. 18:25
dep. 18:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:25
11.3 km
19:30 19:55 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 19:30
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 19:31
dep. 19:31
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 19:32
dep. 19:32
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:33
dep. 19:33
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 19:38
dep. 19:38
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 19:39
dep. 19:39
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 19:42
dep. 19:42
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 19:48
dep. 19:48
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 19:50
dep. 19:50
8.4 km
arr. 19:52
dep. 19:52
9.4 km
arr. 19:53
dep. 19:53
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 19:54
dep. 19:54
10.1 km
arr. 19:55
dep. 19:55
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 19:55
11.3 km
20:45 21:10 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 20:45
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 20:46
dep. 20:46
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 20:47
dep. 20:47
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:48
dep. 20:48
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 20:53
dep. 20:53
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 20:54
dep. 20:54
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 20:57
dep. 20:57
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 21:03
dep. 21:03
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 21:05
dep. 21:05
8.4 km
arr. 21:07
dep. 21:07
9.4 km
arr. 21:08
dep. 21:08
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 21:09
dep. 21:09
10.1 km
arr. 21:10
dep. 21:10
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:10
11.3 km
22:00 22:25 (00:25)
Okretnica - trafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lalinac kod Nisa, Okretnica - trafo
dep. 22:00
Lalinac kod Nisa, Intersection
arr. 22:01
dep. 22:01
0.3 km
Lalinac kod Nisa, Skola
arr. 22:02
dep. 22:02
0.8 km
Lalinac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:03
dep. 22:03
1.3 km
Deveti maj / 9. maj, Ciglanski put
arr. 22:08
dep. 22:08
2.7 km
Deveti maj / 9. maj, Groblje
arr. 22:09
dep. 22:09
3.5 km
Deveti maj / 9. maj, Ambulanta
arr. 22:12
dep. 22:12
4.4 km
Nis, KP dom
arr. 22:18
dep. 22:18
5.7 km
Nis, Ledena stena
arr. 22:20
dep. 22:20
8.4 km
arr. 22:22
dep. 22:22
9.4 km
arr. 22:23
dep. 22:23
9.8 km
Nis, Kicevo
arr. 22:24
dep. 22:24
10.1 km
arr. 22:25
dep. 22:25
10.6 km
Nis, Bus station
arr. 22:25
11.3 km

Naselja Lalinac kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lalinac kod Nisa je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.