Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lajkovac - Valjevo timetable

monday, 20.05.2019.
04:47 05:18 (00:31)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 04:47
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
7 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 04:57
dep. 04:58
13 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:09
16 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:14
dep. 05:14
23 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:18
28 km
06:15 06:59 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 06:15
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
arr. 06:24
dep. 06:24
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
24 km
arr. 06:53
dep. 06:53
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
28 km
07:06 07:43 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:06
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:12
dep. 07:12
4.3 km
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:27
dep. 07:27
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:33
dep. 07:33
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:37
dep. 07:37
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:43
25.3 km
08:05 08:49 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 08:05
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
arr. 08:14
dep. 08:14
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
24 km
arr. 08:43
dep. 08:43
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
28 km
08:15 08:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 08:15
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:21
dep. 08:21
5 km
arr. 08:25
dep. 08:25
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:34
dep. 08:34
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:36
dep. 08:36
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:39
dep. 08:39
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:40
dep. 08:40
24 km
arr. 08:42
dep. 08:42
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:43
dep. 08:43
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:45
28 km
08:35 09:02 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 08:35
Slovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:44
dep. 08:44
13 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:53
16 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:58
dep. 08:58
23 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:02
28 km
09:00 09:43 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 09:00
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 09:04
dep. 09:04
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:06
dep. 09:06
4.3 km
arr. 09:09
dep. 09:09
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:19
dep. 09:19
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:21
dep. 09:21
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:29
dep. 09:29
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:37
dep. 09:37
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:43
25.3 km
09:15 10:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:20
dep. 09:20
8 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
16 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
28 km
09:45 10:29 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 09:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 09:47
dep. 09:47
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:50
dep. 09:50
5 km
arr. 09:54
dep. 09:54
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:10
dep. 10:10
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:17
dep. 10:17
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:18
dep. 10:18
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:20
dep. 10:20
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:21
dep. 10:21
24 km
arr. 10:23
dep. 10:23
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:25
dep. 10:25
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:29
28 km
09:57 10:15 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 09:57
Valjevo, Railway station
arr. 10:15
28 km
11:15 11:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 11:15
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:19
dep. 11:19
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
24 km
arr. 11:42
dep. 11:42
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
28 km
12:03 12:30 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 12:03
Slovac, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:13
7 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:17
dep. 12:17
13 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
16 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:26
dep. 12:26
23 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:30
28 km
12:15 12:59 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:15
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
24 km
arr. 12:53
dep. 12:53
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
28 km
12:28 13:00 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:28
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:33
dep. 12:33
5 km
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:48
dep. 12:48
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:52
dep. 12:52
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:53
dep. 12:53
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:54
dep. 12:54
24 km
arr. 12:56
dep. 12:56
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:58
dep. 12:58
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
28 km
12:55 13:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:25
25.3 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:30
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:36
dep. 13:36
4.3 km
arr. 13:39
dep. 13:39
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
-65.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
-65.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
-65.4 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
-65.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
-65.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:54
dep. 13:54
-65.4 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:57
dep. 13:57
-65.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:00
dep. 14:00
-65.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:05
27.2 km
13:40 14:02 (00:22)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 13:40
Slovac, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
7 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:53
16 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:58
dep. 13:58
23 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:02
28 km
14:30 15:24 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 14:30
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
-68 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
-68 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
-68 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
-68 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
-68 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
-68 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
-68 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
-68 km
arr. 14:57
dep. 14:57
-68 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
-68 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
28 km
arr. 15:22
dep. 15:22
-68 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
-68 km
14:45 15:28 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 14:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:51
dep. 14:51
4.3 km
arr. 14:54
dep. 14:54
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:04
dep. 15:04
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:14
dep. 15:14
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:22
dep. 15:22
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:28
25.3 km
15:05 15:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:05
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
arr. 15:11
dep. 15:11
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:22
dep. 15:22
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:32
dep. 15:32
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:42
dep. 15:42
24 km
arr. 15:45
dep. 15:45
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:48
dep. 15:48
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:50
28 km
15:13 15:45 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:13
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
arr. 15:21
dep. 15:21
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:33
dep. 15:33
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:38
dep. 15:38
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
24 km
arr. 15:41
dep. 15:41
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
28 km
16:05 16:49 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 16:05
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
arr. 16:14
dep. 16:14
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:30
dep. 16:30
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:33
dep. 16:33
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:40
dep. 16:40
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:41
dep. 16:41
24 km
arr. 16:43
dep. 16:43
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:45
dep. 16:45
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:49
28 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 16:15
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:21
dep. 16:21
5 km
arr. 16:25
dep. 16:25
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:34
dep. 16:34
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:39
dep. 16:39
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
24 km
arr. 16:42
dep. 16:42
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
28 km
16:19 16:42 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 16:19
Slovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
7 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
16 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:38
dep. 16:38
23 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:42
28 km
16:58 17:30 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 16:58
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 17:01
dep. 17:01
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:03
dep. 17:03
5 km
arr. 17:06
dep. 17:06
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:23
dep. 17:23
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
24 km
arr. 17:26
dep. 17:26
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
28 km
17:45 18:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 17:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:51
dep. 17:51
-65.4 km
arr. 17:54
dep. 17:54
-65.4 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
-65.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
-65.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
-65.4 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
-65.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:07
dep. 18:07
-65.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:09
dep. 18:09
-65.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:11
dep. 18:11
-65.4 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:12
dep. 18:12
-65.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:15
dep. 18:15
-65.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:20
27.2 km
18:00 18:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 18:00
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
4.3 km
arr. 18:09
dep. 18:09
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
11.8 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
14.6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
20.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
25.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
27.2 km
18:01 18:19 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 18:01
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
28 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 18:30
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:34
dep. 18:34
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:36
dep. 18:36
5 km
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:52
dep. 18:52
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:54
dep. 18:54
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
24 km
arr. 18:57
dep. 18:57
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
28 km
18:45 19:29 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 18:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
arr. 18:54
dep. 18:54
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:10
dep. 19:10
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:13
dep. 19:13
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:18
dep. 19:18
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:21
dep. 19:21
24 km
arr. 19:23
dep. 19:23
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:25
dep. 19:25
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:29
28 km
19:13 20:12 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:13
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
-68 km
arr. 19:21
dep. 19:21
-68 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
-68 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
-68 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
-68 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
-68 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
-68 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
-68 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
-68 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
-68 km
arr. 19:41
dep. 19:41
-68 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
-68 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
28 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
-68 km
arr. 20:12
-68 km
20:15 20:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 20:15
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
arr. 20:25
dep. 20:25
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:34
dep. 20:34
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:37
dep. 20:37
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:39
dep. 20:39
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
24 km
arr. 20:42
dep. 20:42
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
28 km
20:36 21:03 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 20:36
Slovac, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:46
7 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:50
dep. 20:50
13 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:54
16 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:59
dep. 20:59
23 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:03
28 km
20:45 21:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 20:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 20:49
dep. 20:49
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:51
dep. 20:51
4.3 km
arr. 20:54
dep. 20:54
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:09
dep. 21:09
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:12
dep. 21:12
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:15
25.3 km
21:15 21:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 21:15
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 21:19
dep. 21:19
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 21:21
dep. 21:21
5 km
arr. 21:25
dep. 21:25
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:34
dep. 21:34
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:37
dep. 21:37
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:39
dep. 21:39
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
24 km
arr. 21:42
dep. 21:42
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
28 km
22:07 22:25 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Railway station
dep. 22:07
Valjevo, Railway station
arr. 22:25
28 km
22:15 22:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:25
dep. 22:25
7.3 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
14.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 22:50
27.4 km

Naselja Lajkovac i Valjevo su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 04:47 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.