Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Skobalj kod Lajkovca timetable

thursday, 18.07.2019.
05:40 06:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:40
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 05:43
dep. 05:43
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 05:45
dep. 05:45
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 05:47
dep. 05:47
4.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 05:51
dep. 05:51
6.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 05:53
dep. 05:53
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 05:56
dep. 05:56
9.8 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 05:58
dep. 05:58
10.8 km
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 05:59
dep. 05:59
11.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 06:00
12 km
07:09 07:29 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:09
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
7.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:29
11 km
13:52 14:29 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:52
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
dep. 14:26
11.7 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 14:29
12.5 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:13
dep. 15:13
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 15:17
dep. 15:17
4.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakica prelaz
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 15:28
dep. 15:28
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Skretanje Tufegdzici
arr. 15:30
dep. 15:30
10.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Stara skola (Donji kraj)
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
12.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 15:36
dep. 15:36
14.4 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 15:38
dep. 15:38
15.4 km
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 15:39
dep. 15:39
15.9 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 15:40
16.6 km
Lajkovac - Skobalj kod Lajkovca timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:40 06:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:40
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 05:43
dep. 05:43
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 05:45
dep. 05:45
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 05:47
dep. 05:47
4.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 05:51
dep. 05:51
6.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 05:53
dep. 05:53
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 05:56
dep. 05:56
9.8 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 05:58
dep. 05:58
10.8 km
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 05:59
dep. 05:59
11.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 06:00
12 km
07:09 07:29 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:09
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
7.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:29
11 km
13:52 14:29 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:52
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
dep. 14:26
11.7 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 14:29
12.5 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:13
dep. 15:13
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 15:17
dep. 15:17
4.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakica prelaz
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 15:28
dep. 15:28
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Skretanje Tufegdzici
arr. 15:30
dep. 15:30
10.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Stara skola (Donji kraj)
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
12.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 15:36
dep. 15:36
14.4 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 15:38
dep. 15:38
15.4 km
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 15:39
dep. 15:39
15.9 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 15:40
16.6 km

Naselja Lajkovac i Skobalj kod Lajkovca su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.