Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Ratkovac kod Lajkovca timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Lajkovac - Ratkovac kod Lajkovca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:44 06:10 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:44
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:48
dep. 05:48
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 05:49
dep. 05:49
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:51
dep. 05:51
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 05:52
dep. 05:52
4.8 km
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Slovac, obor
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 05:59
dep. 05:59
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 06:02
dep. 06:02
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 06:09
dep. 06:09
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
15.5 km
05:52 06:16 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:52
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 06:03
dep. 06:03
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 06:08
dep. 06:08
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:09
dep. 06:09
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 06:12
dep. 06:12
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 06:13
dep. 06:13
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 06:16
14.2 km
15:10 15:34 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 15:18
dep. 15:18
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 15:21
dep. 15:21
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 15:30
dep. 15:30
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 15:31
dep. 15:31
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 15:34
14.2 km
15:10 15:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:14
dep. 15:14
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:17
dep. 15:17
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 15:18
dep. 15:18
4.8 km
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Slovac, obor
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 15:25
dep. 15:25
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 15:28
dep. 15:28
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 15:36
15.5 km
Lajkovac - Ratkovac kod Lajkovca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:44 06:10 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:44
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:48
dep. 05:48
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 05:49
dep. 05:49
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:51
dep. 05:51
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 05:52
dep. 05:52
4.8 km
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Slovac, obor
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 05:59
dep. 05:59
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 06:02
dep. 06:02
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 06:09
dep. 06:09
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
15.5 km
05:52 06:16 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:52
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 06:03
dep. 06:03
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 06:08
dep. 06:08
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:09
dep. 06:09
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 06:12
dep. 06:12
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 06:13
dep. 06:13
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 06:16
14.2 km
15:10 15:34 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 15:18
dep. 15:18
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 15:21
dep. 15:21
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 15:30
dep. 15:30
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 15:31
dep. 15:31
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 15:34
14.2 km
15:10 15:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:14
dep. 15:14
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:17
dep. 15:17
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 15:18
dep. 15:18
4.8 km
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Slovac, obor
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 15:25
dep. 15:25
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 15:28
dep. 15:28
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 15:36
15.5 km

Naselja Lajkovac i Ratkovac kod Lajkovca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.