Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Ratkovac kod Lajkovca timetable

thursday, 14.11.2019.
05:44 06:10 (00:26)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:44
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:48
dep. 05:48
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 05:49
dep. 05:49
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:51
dep. 05:51
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 05:52
dep. 05:52
4.8 km
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Slovac, Obor
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 05:59
dep. 05:59
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 06:02
dep. 06:02
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 06:09
dep. 06:09
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
15.5 km
05:52 06:16 (00:24)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:52
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 06:03
dep. 06:03
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 06:08
dep. 06:08
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:09
dep. 06:09
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 06:12
dep. 06:12
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 06:13
dep. 06:13
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 06:16
14.2 km
06:49 07:13 (00:24)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 06:49
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:57
dep. 06:57
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 07:00
dep. 07:00
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 07:03
dep. 07:03
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 07:06
dep. 07:06
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 07:07
dep. 07:07
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 07:09
dep. 07:09
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 07:10
dep. 07:10
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 07:13
14.2 km
07:27 07:42 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:27
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
6.7 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 07:38
dep. 07:38
7.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 07:41
dep. 07:41
9.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 07:42
10.5 km
11:50 12:14 (00:24)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 11:50
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 11:58
dep. 11:58
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 12:01
dep. 12:01
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 12:02
dep. 12:02
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 12:04
dep. 12:04
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 12:07
dep. 12:07
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 12:08
dep. 12:08
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 12:10
dep. 12:10
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 12:11
dep. 12:11
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 12:14
14.2 km
12:00 12:26 (00:26)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:00
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:05
dep. 12:05
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:07
dep. 12:07
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 12:08
dep. 12:08
4.8 km
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Slovac, Obor
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 12:15
dep. 12:15
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 12:18
dep. 12:18
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 12:26
15.5 km
12:13 12:28 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:13
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
6.7 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 12:24
dep. 12:24
7.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 12:27
dep. 12:27
9.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 12:28
10.5 km
12:50 13:05 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:50
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
6.7 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 13:01
dep. 13:01
7.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 13:04
dep. 13:04
9.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 13:05
10.5 km
13:28 13:43 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:28
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 13:36
dep. 13:36
5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
6.7 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 13:39
dep. 13:39
7.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 13:42
dep. 13:42
9.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 13:43
10.5 km
13:40 14:04 (00:24)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:40
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 13:48
dep. 13:48
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 13:51
dep. 13:51
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 13:56
dep. 13:56
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 13:57
dep. 13:57
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 13:58
dep. 13:58
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 14:00
dep. 14:00
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 14:01
dep. 14:01
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 14:04
14.2 km
13:40 14:06 (00:26)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:40
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 13:44
dep. 13:44
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:47
dep. 13:47
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 13:48
dep. 13:48
4.8 km
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Slovac, Obor
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 13:55
dep. 13:55
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 13:58
dep. 13:58
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
15.5 km
15:10 15:34 (00:24)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 15:18
dep. 15:18
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 15:21
dep. 15:21
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 15:30
dep. 15:30
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 15:31
dep. 15:31
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 15:34
14.2 km
15:10 15:36 (00:26)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:14
dep. 15:14
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:17
dep. 15:17
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 15:18
dep. 15:18
4.8 km
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Slovac, Obor
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 15:25
dep. 15:25
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 15:28
dep. 15:28
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 15:36
15.5 km
19:00 19:24 (00:24)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:00
Pepeljevac kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 19:08
dep. 19:08
4.7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Karanovac
arr. 19:11
dep. 19:11
6.2 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Cesma
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
7.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 19:16
dep. 19:16
9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 19:17
dep. 19:17
9.5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 19:18
dep. 19:18
10.3 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 19:20
dep. 19:20
11.3 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 19:21
dep. 19:21
12.1 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 19:24
14.2 km
19:00 19:26 (00:26)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:00
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:05
dep. 19:05
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:07
dep. 19:07
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 19:08
dep. 19:08
4.8 km
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Slovac, Obor
arr. 19:14
dep. 19:14
8 km
Markova Crkva, Kumova vodenica
arr. 19:15
dep. 19:15
8.8 km
Markova Crkva, Skola
arr. 19:20
dep. 19:20
11.7 km
Markova Crkva, Okretnica
arr. 19:18
dep. 19:18
10.6 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 19:25
dep. 19:25
14.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 19:26
15.5 km
19:28 19:43 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:28
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 19:38
dep. 19:38
6.7 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 19:39
dep. 19:39
7.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 19:42
dep. 19:42
9.7 km
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 19:43
10.5 km

Naselja Lajkovac i Ratkovac kod Lajkovca su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 19:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.