Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Klinci timetable

monday, 24.02.2020.
07:06 08:04 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:06
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:12
dep. 07:12
4.3 km
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:27
dep. 07:27
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:33
dep. 07:33
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:37
dep. 07:37
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:43
dep. 07:43
25.3 km
Klinci
arr. 08:04
35.1 km
09:00 10:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 09:00
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 09:04
dep. 09:04
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:06
dep. 09:06
4.3 km
arr. 09:09
dep. 09:09
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:19
dep. 09:19
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:21
dep. 09:21
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:29
dep. 09:29
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:37
dep. 09:37
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:43
dep. 09:43
25.3 km
Klinci
arr. 10:04
35.1 km
12:55 13:46 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:25
dep. 13:25
25.3 km
Klinci
arr. 13:46
35.1 km
14:30 15:33 (01:03)
Bus stationGrm
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 14:30
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
28 km
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
35 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
36 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
37 km
14:45 15:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 14:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:51
dep. 14:51
4.3 km
arr. 14:54
dep. 14:54
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:04
dep. 15:04
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:14
dep. 15:14
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:22
dep. 15:22
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Klinci
arr. 15:49
35.1 km
20:45 21:36 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 20:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 20:49
dep. 20:49
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:51
dep. 20:51
4.3 km
arr. 20:54
dep. 20:54
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:09
dep. 21:09
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:12
dep. 21:12
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:15
dep. 21:15
25.3 km
Klinci
arr. 21:36
35.1 km
Lajkovac - Klinci timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:06 08:04 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:06
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:12
dep. 07:12
4.3 km
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:27
dep. 07:27
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:33
dep. 07:33
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:37
dep. 07:37
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:43
dep. 07:43
25.3 km
Klinci
arr. 08:04
35.1 km
09:00 10:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 09:00
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 09:04
dep. 09:04
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:06
dep. 09:06
4.3 km
arr. 09:09
dep. 09:09
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:19
dep. 09:19
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:21
dep. 09:21
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:29
dep. 09:29
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:37
dep. 09:37
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:43
dep. 09:43
25.3 km
Klinci
arr. 10:04
35.1 km
12:55 13:46 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:25
dep. 13:25
25.3 km
Klinci
arr. 13:46
35.1 km
14:30 15:33 (01:03)
Bus stationGrm
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 14:30
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
28 km
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
35 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
36 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
37 km
14:45 15:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 14:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:51
dep. 14:51
4.3 km
arr. 14:54
dep. 14:54
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:04
dep. 15:04
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:14
dep. 15:14
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:22
dep. 15:22
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Klinci
arr. 15:49
35.1 km
20:45 21:36 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 20:45
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 20:49
dep. 20:49
2.5 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:51
dep. 20:51
4.3 km
arr. 20:54
dep. 20:54
7.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
11.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
17.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
18.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:09
dep. 21:09
21.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:12
dep. 21:12
23.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:15
dep. 21:15
25.3 km
Klinci
arr. 21:36
35.1 km

Naselja Lajkovac i Klinci su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 07:06 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.